Politseis registreeritud sündmused
10.06.2015


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 90 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 3 avaliku korra rasket rikkumist ja 43 varavastast kuritegu, millest vargusi oli 32 (eluruumidest 6 ja sõidukitest 3). Registreeriti 6 inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada 7 inimest. Alkoholijoobes sõidukijuhte tabati 12. Väärtegusid registreeriti 306. Piiril väljastati 6 sisenemiskeeldu ja registreeriti 2 Schengeni viisaeeskirja rikkumist.

PÕHJA PREFEKTUUR


Tallinn

Kehaline väärkohtlemine
9. juunil teatati, et Kristiines Tulbi tänaval asuva meelelahutusasutuse juures tekitas 20-aastane noormees füüsilist valu 19-aastasele tütarlapsele.

Vargused
9. juunil teatati, et Põhja-Tallinnas Põhja puiesteel asuva maja korterist varastati sülearvuti ja sularaha. Kahju on 2500 eurot.

9. juunil teatati, et Lasnamäel Pae tänaval asuvast kauplusest on varastatud sularaha. Kahju on 8000 eurot.

Harjumaa

Kehalised väärkohtlemised
9. juunil teatati, et Keila vallas Keila-Joa alevikus tekitas 51-aastane mees füüsilist valu 34-aastasele mehele.

9. juunil teatati, et Maardu linnas Haigla tänaval asuva maja korteris peksis 41-aastane mees 27-aastast naist.

9. juunil teatati, et Vasalemma vallas Lennu tänaval lõi 26-aastane mees 27-aastast naist.

Juhtum piiril
9. juunil koostati piiril sisenemiskeeld üheskoos reisinud Palestiina Omavalitsuse kodanikule ja kahele Ukraina kodanikule, kes ei suutnud põhjendada oma reisi eesmärki ning riigis viibimise asjaolusid. Nende viisad tunnistati kehtetuks ning kaks meest ja naine ootavad Tallinna lennujaama non-Schengeni alal võimalust tagasilennuks.

LÕUNA PREFEKTUUR


Tartumaa

Vargus
9. juunil teatati, et öö jooksul murti Kambja vallas Kavandu külas sisse talumajja ja varastati tööriistu. Kahju on täpsustamisel.

Võrumaa

Vargus
7. juunil teatati, et Võru vallas Koloreino külas tungiti ehitusjärgus majja ja varastati kompressor, mootorsaag, järkamissaag ja pikendusjuhtmed. Kahju on umbes 2000 eurot.

Juhtumid piiril
9. juunil teatati Mustvee kordoni piirivalvuritele, et Mustvees kaupluses oli ühel mehel põuest välja kukkunud relvataoline ese. Piirivalvurid leidsid kirjeldatud mehe bussijaamas pingil istumas ning toimetasid ta asjaolude selgitamiseks Mustvee kordonisse. Mehe kontrollimisel leiti relvataoline ese, mis lähemal vaatlusel osutus pneumopüstoliks ja on tsiviilkäibes vabalt kasutatav. Mehele anti pneumopüstol tagasi ja lubati kordonist lahkuda.

9. juunil peatasid Luhamaa piirivalvurid Võrumaal Misso vallas Määsi-Kiviora tee 1. kilomeetril kontrollimiseks kinni sõiduki Volkswagen Multivan. Kontrollimisel selgus, et sõidukit juhtinud 44-aastane mees oli joobes ning tal puudus ka juhtimisõigus. Piirivalvurid kõrvaldasid mehe juhtimiselt ja juhtumiga tegeleb edasi Võru politseijaoskond.

IDA PREFEKTUUR


Vargused
8. juunil varastati Narvas Peetri platsile pargitud sõiduautost Subaru sülearvuti ja rahakoti. Kahju on 500 eurot.

9. juunil teatati politseile, et Narvas Juhkentali tänava garaažiboksist varastati ATV. Kahju on 580 eurot.

9. juunil teatati politseile, et Jõhvis Pargi tänava kauplusest varastati viis mootorratta kiivrit ja mootorratturite varustust. Kahju on täpsustamisel.

9. juunil varastati Jõhvis Pargi tänava majast sularaha, kuld- ja hõbeehteid ning dokumente. Kahju on täpsustamisel.

Lääne-Virumaa

Olulisi teateid ei registreeritud.

LÄÄNE PREFEKTUUR


Järvamaa

Kehaline väärkohtlemine
7. juunil kella 3 paiku löödi Türi tehisjärve ääres 22-aastast meest.

Läänemaa

Kehaline väärkohtlemine
8. juunil kella 11 paiku löödi Haapsalus ühise alkoholitarvitamise käigus Karja tänaval 39-aastast meest.

Pärnumaa

Vargus
9. juuni öösel varastati Pärnus Piiri tänaval lukustamata eramust sülearvuti Ordi, tahvelarvuti Sony ja rahakott. Kahju on 1000 eurot.

Saaremaa

Vargus
7. juunil kella 15 paiku löödi Lääne-Saare vallas talus omavahelise tüli käigus 37-aastast naist.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi