Politseis registreeritud sündmused
11.06.2015


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 88 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 1 raskete tervisekahjustuste tekitamine, 1 avaliku korra raske rikkumine ning 41 varavastast kuritegu, millest 35 olid vargused (eluruumidest 2 ja sõidukitest 1). Sõidukivargusi ja omavolilisi kasutamisi oli 4. Registreeriti 3 inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada 3 inimest ning alkoholijoobes sõidukijuhte tabati 10. Väärtegusid registreeriti 277. Piiril väljastati 2 sisenemiskeeldu.

PÕHJA PREFEKTUUR


Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
10. juunil teatati, et Lasnamäel Katusepapi tänaval lõi 58-aastane mees tuttavat 30-aastast naist.

10. juunil teatati, et Põhja-Tallinnas Kopli tänaval asuva maja korteris tekitas 36-aastane mees kehavigastusi 58-aastasele ja 39-aastasele naisele.

10. juunil teatati, et Põhja-Tallinnas Erika tänaval asuva maja korteris lõi 27-aastane mees 27-aastast naist. Kahtlustatav peeti kinni.

10. juunil teatati, et Lasnamäel Meeliku tänaval asuva maja korteris tekitas 35-aastane naine kehavigastusi 40-aastasele mehele.

10. juunil teatati, et Põhja-Tallinnas Kangru tänaval tekitas 36-aastane mees kehavigastusi 40-aastasele naisele. Kahtlustatav peeti kinni.

10. juunil teatati, et Põhja-Tallinnas Süsta tänaval asuva maja korteris lõi 42-aastane mees 40-aastast naist. Kahtlustatav peeti kinni.

Vargus
10. juunil teatati, et Kesklinnas Rüütli tänaval asuva maja korterist varastati ehteid ja riideid. Kahju on 8100 eurot.

Harjumaa

Vargus
10. juunil teatati, et Saku vallas Männiku külas asuvast hoonest varastati tööriistu. Kahju on 2500 eurot.

LÕUNA PREFEKTUUR


Jõgevamaa

Vargus
10. juunil avastati, et Põltsamaa vallas Kaliküla külas on varastatud tsisternveok Gaz. Kahju on 2000 eurot.

Tartumaa

Vargused
10. juunil teatati, et Tartus Rahu tänaval varastati trepikojast lukustatud jalgratas Merida. Kahju on 300 eurot.

10. juunil teatati, et Tartus Ropka teel varastati trepikojast lukustamata jalgratas Classic. Kahju on 297 eurot.

Juhtumid piiril
10. juunil saabus Koidula piiripunkti riiki sisenevale suunale 43-aastane Venemaa Föderatsiooni kodanik. Mehe kontrollimisel selgus, et tema mitmekordne Schengeni viisa on ajaliselt kehtetu ja seega puudu tal seaduslik alus riiki sisenemiseks. Mehele väljastati riiki sisenemise keeld ning ta suunati tagasi Venemaa Föderatsiooni.

10. juunil peatasid Luhamaa piirivalvurid Võrumaal Misso vallas sõiduauto Audi, mida juhtis 49-aastane mees. Kontrollimisel tuvastasid piirivalvurid, et mees on joobes ja tal puudub juhtimisõigus. Piirivalvurid kõrvaldasid mehe juhtimiselt ja juhtumiga tegeleb edasi Võru politseijaoskond.

10. juunil kontrollisid Varnja piirivalvurid Tartumaal Peipsiääre vallas sõiduautot Volvo, mille roolis oli 50-aastane mees. Kontrollimisel selgus, et sõidukil puudub tehnoülevaatus ja mehele määrati rahatrahv.

IDA PREFEKTUUR


Ida-Virumaa

Tapmine
8. juunil kella 7.30 paiku leiti Narvas Haigla tänava korterist 43-aastase mehe vägivallatunnustega surnukeha. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 39-aastase naise.

Kehaline väärkohtlemine
10. juunil kella 12.20 paiku tungiti Kohtla-Järvel Pärna tänaval kallale 77-aastasele naisele.

Vargus
10. juunil teatati politseile, et Narvas Tuleviku tänava baaris varastati randmekott ja mobiiltelefon LG. Kahju on 210 eurot.

Lääne-Virumaa

Olulisi teateid ei registreeritud.

LÄÄNE PREFEKTUUR


Läänemaa

Omavoliline sissetung
Ajavahemikul 7.–9. juunini tungiti sisse Martna vallas Kaasiku külas asuvasse taluhoonesse ning varastati mikrolaineahi, veekeetja ja toiduaineid. Lõhkumise ja vargusega tekitatud kahju on kokku 123 eurot.

Pärnumaa

Raske tervisekahjustuse tekitamine
10. juunil kella 21 paiku lõi ühise alkoholitarvitamise käigus tekkinud tüli ajal 28-aastane mees Sauga alevikus Keskuse tänaval asuvas korteris 42-aastast meest. Politsei pidas lööja teo toimepanemises kahtlustatavana kinni.

Vargus
Ajavahemikul 9.–10. juunini varastati Pärnus Oja tänaval korterelamu trepikojast jalgratas Classic. Kahju on 321 eurot.

Raplamaa

Kehaline väärkohtlemine
10. juunil kella 15 paiku löödi Raplas Viljandi maanteel 34-aastast naist. Võimalik lööja on politseile teada.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi