Politseis registreeritud sündmused
30.06.2015


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 91 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 2 avaliku korra rasket rikkumist ja 46 varavastast kuritegu, millest vargusi oli 27 (eluruumidest 3 ja sõidukitest 3). Registreeriti 4 inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada 4 inimest. Inimvigastustega liiklusõnnetusi joobes juhtide süül toimus 1. Alkoholijoobes sõidukijuhte tabati 6. Väärtegusid registreeriti 308. Piiril väljastati 4 sisenemiskeeldu ja registreeriti 1 ebaseaduslik piiriületus.

PÕHJA PREFEKTUUR


Tallinn

Kehaline väärkohtlemine
29. juunil teatati, et Lasnamäel Vikerlase tänaval asuva lõbustusasutuse juures lõi 35-aastane mees 25-aastast meest. Kahtlustatav peeti kinni.  

Harjumaa

Vargus
29. juunil teatati, et Rae vallas Vibu teel asuvast majast varastati tööriistu ja tehnikat. Kahju on 1500 eurot.

LÕUNA PREFEKTUUR


Tartumaa

Kehaline väärkohtlemine
Politseile laekus teade, et 26. juuni õhtul tekkis Tartus Kalda teel korteris peretüli, mille käigus tõukas ja lükkas 24-aastane mees oma 27-aastast elukaaslast selliselt, et viimane sai viga.

Vargus
30. juunil avastati, et Tartus Laial tänaval ühiskasutatavast lukustatud kuurist on varastatud hõbedast värvi punaste triipudega jalgratas Trek. Lukul muukimisjälgi ei esinenud. Kahju on 499 eurot.

Viljandimaa

Röövimine
26. juuni südaöö paiku tungisid kaks meest Halliste vallas talumajja, kus lõid 72-aastast peremeest ning röövisid temalt mobiiltelefoni Samsung ja toiduaineid. Lisaks paisati segamini elamus olnud esemed. Varaline kahju on 130 eurot. Kuriteo toime pannud isikud ja täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Juhtum piiril
29. juunil koostasid piirivalvurid Luhamaa maanteepiiripunktis viiele piiri ületada soovinud Vene Föderatsiooni kodanikule sisenemiskeelu ning saatsid nad tagasi Venemaa Föderatsiooni, kuna nende viisad ei olnud enam kehtivad.

IDA PREFEKTUUR


Lääne-Virumaa
 
Vargus
29. juunil teatati politseile, et Tapa linnas tungiti Hommiku puiestee kuuri ja varastati tööriistu. Kahju on selgitamisel.

Ida-Virumaa
 
Kehaline väärkohtlemine
29. juunil kella 19.30 paiku tungiti Narvas Tallinna maanteel kallale 19-aastasele naisele.

LÄÄNE PREFEKTUUR


Raplamaa

Asja rikkumine või hävitamine
30. juunil kella 2 paiku põles Raplas Mahlamäe tänaval sõiduauto Mercedes Benz. Sõiduki hävitamisega tekitatud kahju on 38 000 eurot. Võimalikud teo toimepanijad on politseile teada.

Saaremaa

Kehaline väärkohtlemine
27. juunil kella 18 ja 19 vahel löödi Leisi vallas Murika külas talu territooriumil 62- ja 39-aastast naist. Võimalik lööja on politseile teada.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi