Politseis registreeritud sündmused
10.11.2015


Möödunud ööpäeva jooksul registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 86 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende seas oli 1 avaliku korra raske rikkumine ja 41 varavastast kuritegu, sealhulgas 29 vargust (2 eluruumidest, 2 sõidukitest) ning 2 sõidukivargust või omavolilist kasutamist. Registreeriti 4 inimvigastustega liiklusõnnetust, milles hukkus 1 ja sai vigastada 3 inimest. Tabati 46 alkoholijoobes ja 2 narkojoobes sõidukijuhti. Väärtegusid registreeriti 353. Piirilt väljastati 1 sisenemiskeeld ning registreeriti 2 Schengeni viisaeeskirja rikkumist ja 1 riigipiiri ebaseaduslik ületamine. Varjupaigataotlusi esitati 1.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
9. novembril teatati, et Hobujaama tänava meelelahutusasutuse eest löödi 22-aastast naist.

9. novembril teatati, et Kopli tänaval löödi 61-aastast naist. Lööja on politseile teada.

9. novembril teatati, et reisilaeval tekkis seltskondade vahel tüli, mille käigus löödi 26-aastast meest.

9. novembril teatati, et Tööstuse tänava korteris löödi peretüli käigus 28-aastast naist.

Vargus
9. novembril teatati, et Rotermanni tänava ehitusobjekti soojakust varastati tööriistu. Vargusega tekitatud kahju on 6071 eurot.

Harjumaa

Kehaline väärkohtlemine
9. novembril teatati, et Kehra linnas Raudtee tänaval löödi 69-aastast meest.


LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Kehaline väärkohtlemine
9. novembril teatati politseile, et Tartus Kastani tänava korteris tekkis ühise alkoholitarvitamise käigus elukaaslaste vahel tüli, mille käigus lõi 46-aastane naine 50-aastast meest noaga. Kannatanu toimetati haiglasse. Politsei toimetas naise esialgu kainenema.

Omavoliline sissetung
9. novembril laekus politseile teade, et Tartus Männi tänaval siseneti akna eemaldamise teel eramusse ning võeti ära mittetöötav sülearvuti Dell. Kahju on täpsustamisel.

Juhtumid piiril
9. novembril saabus Luhamaa piiripunkti riigist väljuvale suunale sõiduauto Volkswagen, mida juhtis 31-aastane mees. Sõiduki kontrollimisel avastasid piirivalvurid juhiistme alt löögirelva, mis on Eestis tsiviilkäibes keelatud. Isiku suhtes alustati väärteomenetlus ja löögirelv võeti hoiule.


IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaal olulisi teateid ei registreeritud

Ida-Virumaa

Vargused
9. novembril teatati politseile, et Narvas A.Puškini tänaval lõhuti auto tagaklaas ja varastati arvutiplokk ja kott tööriistadega. Kahju on 500 eurot.

9. novembril teatati politseile, et Jõhvis Hariduse tänaval murti sisse keldrisse ja varastati tööriistu. Kahju on 1149 eurot.

9. novembril teatati politseile, et Narvas Linda tänaval lõhuti garaažiboksi ukselukk ja varastati isiklikku vara. Kahju on 553 eurot.

9. novembril teatati politseile, et Jõhvis Lennuki tänaval tungiti saunaruumi ja varastati keraamiline plaadilõikur, pesumasina juhtimispult ning mobiiltelefon. Kahju on 700 eurot.

9. novembril teatati politseile, et Narvas Tallinna maanteel asuvast kauplusest varastati kaks kuldketti. Kahju on 5860 eurot.

9. novembril teatati politseile, et Kiviõlis Viru tänaval tungiti keldrisse ja varastati kaks keraamilist plaadilõikurit, raadiojaamad, autokatted ja muud vara. Kahju on 967 eurot.


LÄÄNE PREFEKTUUR

Järvamaa

Vargus
Ajavahemikul 19. oktoober kuni 6. november murti Paides Pärnu tänaval sisse keldriboksi ning varastati jalgratas Scott, akutrell Dewaldt ja lööktrell Makita. Kahju on 1099 eurot.

Pärnumaa

Arvutikelmus
Politseile teatati, et ööl vastu 6. novembrit Pärnus kaduma läinud rahakotis olnud pangakaarti kasutades on erinevatest sularahaautomaatidest raha välja võetud. Kahju on 350 eurot.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainformatsiooni vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi