Politseis registreeritud sündmused
20.11.2015


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 95 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 1 avaliku korra raske rikkumine, 45 varavastast kuritegu, millest röövimisi oli 2 ja vargusi 27 (eluruumidest 2 ja sõidukitest 1). Registreeriti 4 inimvigastustega liiklusõnnetust, milles hukkus 1 ja sai vigastada 3 inimest. Alkoholijoobes sõidukijuhte tabati 6, narkojoobes sõidukijuhte 2. Väärtegusid registreeriti 304. Piiril väljastati 1 sisenemiskeeld.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Röövimised
19. novembril teatati, et Balti jaamas rööviti 58-aastaselt mehelt rahakott ja mobiiltelefon. Kahju on 400 eurot.

19. novembril teatati, et Kesklinnas Paadi tänaval rööviti 29-aastaselt mehelt rahakott. Kahju on 220 eurot.

Kehalised väärkohtlemised
19. novembril teatati, et Nõmmel Raudtee tänaval tekitati kehavigastusi 66-aastasele naisele.

19. novembril teatati, et Põhja-Tallinnas Ehte tänaval asuva maja korteris tekitas 37-aastane naine kehavigastusi 78-aastasele naisele. Kahtlustatav peeti kinni.

Vargused
19. novembril teatati, et Kesklinnas Kiisa tänaval seisnud autost varastati tööriistu. Kahju on 2000 eurot.

19. novembril teatati, et Haaberstis Pikaliiva tänaval asuva maja korterist varastati sularaha ja sülearvuti. Kahju on 1300 eurot.

Harjumaa
Olulisi sündmusi ei registreeritud


LÕUNA PREFEKTUUR

Valgamaa

Vargus
18. novembril pidasid turvatöötajad Valgas Vabaduse tänava kaupluses kinni 28-aastase mehe, kes üritas poest kaupa varastada. Mees anti politseile üle.

Juhtumid piiril
19. novembril saabusid Koidula piiripunkti riiki sisenevale suunale kaks Venemaa Föderatsiooni kodanikku, kelle kontrollimisel selgus, et nende viisad ei olnud ajaliselt veel kehtima hakanud. Isikute piiriületus tõkestati ja nad saadeti tagasi Venemaa Föderatsiooni.

19. novembril saabus Luhamaa piiripunkti riigist väluvale suunale sõiduauto BMW, mida juhtis 43-aastane mees. Kontrollimisel selgus, et sõidukil puudub liikluskindlustus ja tehnoülevaatus. Mehele määrati rahatrahv ja ta lahkus Venemaa Föderatsiooni.


IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Vargus
19. novembril teatati politseile, et Vinni vallas Rasivere külas murti sisse traktorisse ja varastati aku, kaks võtmekomplekti ja muud vara. Kahju on täpsustamisel.

Ida-Virumaa

Kehalised väärkohtlemised
19. novembril teatati politseile, et Narvas Pähklimäe tänaval tungiti kallale 35-aastasele naisele ja varastati tema dokumendid. Politseile on võimalik teo toimepanija teada.

19. novembril teatati politseile, et Narvas Kiriku tänaval rünnati 30-aastast naist. Politseile on võimalik ründaja teada.

19. novembril teatati politseile, et Kohtla-Järvel Katse tänaval tekkinud peretüli käigus tungiti kallale 38-aastasele naisele. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 36-aastase mehe.

Vargus
19. novembril teatati politseile, et Kohtla-Järvel Niidu tänaval lõhuti garaažiboksi tagasein ja varastati talvekartulit, tööriistu ja muud vara. Kahju on 1000 eurot.


LÄÄNE PREFEKTUUR

Järvamaa

Kehaline väärkohtlemine
18. novembril kella 16.30 paiku tekkis Ambla vallas Aravete alevikus Pargi tänaval ühise alkoholitarvitamise käigus rüselus ja löödi 28-aastast meest. Võimalikud lööjad on politseile teada.

Pärnumaa

Vargused
18. novembri hilisõhtul varastati Pärnus Eha tänaval majutusasutuse toast sularaha. Kahju on 240 eurot. Teo võimalikuks toimepanijaks võib olla kannatanu juhututtav

18. novembril ajavahemikul kell 16–18 varastati Pärnus Suur-Jõe tänaval asutuse ruumidest mobiiltelefon Samsung Galaxy. Kahju on 222 eurot.

Ajavahemikul 16.–19. november varastati Pärnus Nikolai tänaval asuvast korterist sularaha. Kahju on 415 eurot.

Omastamine
18. novembril viidi Pärnus Kuldse Kodu tänaval asuvast korterist omavoliliselt kaasa taignasegaja ja väärismetallist ehteid. Kahju on 2523 eurot.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi