Politseis registreeritud sündmused
24.11.2015


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 100 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 3 avaliku korra rasket rikkumist ja 50 varavastast kuritegu, millest röövimisi oli 1 ja vargusi 34 (eluruumidest 5 ja sõidukitest 1) ning sõidukivargusi ja omavolilisi kasutamisi 4. Registreeriti 2 inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada 4 inimest. Alkoholijoobes sõidukijuhte tabati 15. Väärtegusid registreeriti 308. Piiril väljastati 2 sisenemiskeeldu.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
23. novembril teatati, et Mustamäel Mustamäe teel asuva maja korteris tekitati kehavigastusi 23-aastasele naisele. Politseile on võimalik lööja teada.

23. novembril teatati, et Mustamäel E. Vilde teel asuva maja korteris lõi 38-aastane mees 35-aastast naist.

23. novembril teatati, et Lasnamäel Mahtra tänaval asuva maja korteris tekitati kehavigastusi 42-aastasele mehele. Politseile on võimalik lööja teada.

23. novembril teatati, et Haaberstis Paldiski maanteel asuva maja korteris tekitas 41-aastane mees kehavigastusi 30-aastasele naisele. Kahtlustatav peeti kinni.

Vargused
23. novembril teatati, et Pirital Päevakoera tänaval asuva ehitusjärgus maja juurest varastati tellingud. Kahju on 2400 eurot.

23. novembril teatati, et Kesklinnas J. Poska tänaval seisnud autost varastati sülearvuti, tahvelarvuti ja mobiiltelefon. Kahju on 2700 eurot.

Harjumaa

Vargus
23. novembril teatati, et Aegviidu alevis Nelijärve tänaval asuvas majas varastati mobiiltelefon. Kahju on 600 eurot.


LÕUNA PREFEKTUUR

Põlvamaa

Vargus
23. novembril teatati, et Kõlleste vallas Voorepalu külas tungiti akna kaudu tootmishoonesse ja varastati halumasin. Kahju on 8000 eurot.

Tartumaa

Vargused
23. novembril püüdis 27-aastane mees Tartus Nõlvaku tänava kauplusest varastada erinevaid esemeid kokku 388 euro eest. Turvatöötajad pidasid mehe kinni ja andsid ta politseile üle.

23. novembril avastati, et Tartus Puiestee tänaval on tungitud keldriboksi ja varastatud neli naastrehvi, kalipso ning lohelaua varustust. Kahju on 7195 eurot.

23. novembril teatati, et Tartus Jakobi tänaval murti sisse kortermaja keldrisse ja varastati mobiiltelefonid iPhone ja HTC, kaks kõvaketast, mitu mälupulka ja muid esemeid. Kahju on 455 eurot.

Valgamaa

Vargus
23. novembril teatati, et Sangaste vallas Restu külas varastati tee ääres seisnud metsaveotraktorilt tuled, kütust ning tööriistu. Kahju on täpsustamisel.

Võrumaa

Vargus
22. novembril teatati, et Rõuge vallas Viitina külas murti sisse kauplusesse ja varastati alkoholi ning tubakatooteid. Kahju on 297 eurot.

Juhtumid piiril
23. novembril saabus Luhamaa piiripunkti riiki sisenevale suunale sõiduauto Toyota, mida juhtis 55-aastane mees. Sõiduki kontrollimisel selgus, et sel on läbimata tehnonõuetele vastavuse kontroll. Mehele määrati rahatrahv ja ta suunati koos sõidukiga lähimasse ülevaatuspunkti Eestis.

23. novembril saabus Luhamaa piiripunkti riiki sisenevale suunale 55-aastane naine, kelle dokumentide kontrollimisel selgus, et tema viisa on ajaliselt kehtetu. Naisele väljastati riiki sisenemise keeld ja ta suundus tagasi Venemaa Föderatsiooni.

23. novembril saabus Luhamaa piiripunkti riigist väljuvale suunale sõiduauto Škoda, mida juhtis 52-aastane mees. Sõiduki kontrollimise käigus avastasid piirivalvurid sellest kiirusemõõteseadet avastava või selle tööd häirida võimaldava seadme. Mehele koostati väärteoprotokoll, seade võeti hoiule ning mees lahkus koos sõidukiga Venemaa Föderatsiooni.


IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Olulisi teateid ei registreeritud.

Ida-Virumaa

Kehalised väärkohtlemised
22. novembril teatati politseile, et Narvas Tallinna maanteel tungiti kallale 40-aastasele mehele.

23. novembril teatati politseile, et Lüganuse vallas Salakülas Sala tänaval tekkinud peretüli käigus löödi 61-aastast naist. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 64-aastase mehe.

Vargus
23. novembril teatati politseile, et Kohtla-Järvel Olevi tänaval varastati mobiiltelefon, tahvelarvuti ja ehteid. Kahju on 500 eurot.

Omastamised
23. novembril teatati politseile, et Narvas Tiimani tänaval omastati 20-aastasele naisele kuuluv mobiiltelefon. Kahju on 233 eurot.

23. novembril teatati politseile, et Narvas Tallinna maanteel omastati 30-aastasele mehele kuuluv mobiiltelefon. Kahju on 299 eurot.


LÄÄNE PREFEKTUUR

Pärnumaa

Vargus
23. novembril kella 11 paiku varastati Pärnus Vana-Rääma tänaval lõbustusasutuses magama jäänud mehe taskust mobiiltelefon Samsung Galaxy. Kahju on 960 eurot.

Ajavahemikul 11.–22. november varastati Sauga vallas Sauga alevikus Keskuse tänaval asuva asutuse platsilt musta värvi sõiduauto Nissan King Cab, reg.märgiga 497THS. Kahju on 2500 eurot. 

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi