Politseis registreeritud sündmused
27.11.2015


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 81 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 4 avaliku korra rasket rikkumist ja 39 varavastast kuritegu, millest vargusi oli 21 (eluruumidest 4 ja sõidukitest 3). Sõidukivargusi ja omavolilisi kasutamisi oli 1. Registreeriti 1 inimvigastustega liiklusõnnetus, milles sai vigastada 1 inimene. Alkoholijoobes sõidukijuhte tabati 11. Väärtegusid registreeriti 315. Piiril väljastati 2 sisenemiskeeldu, Eestist saadeti välja 3 inimest ja tuvastati 1 piirirežiimi ja dokumendikohustuse rikkumine.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehaline väärkohtlemine
26. novembril teatati, et Lasnamäel K. Kärberi tänaval asuva maja korteris tekitas 27-aastane mees kehavigastusi 20-aastasele naisele. Kahtlustatav peeti kinni.

Vargused
26. novembril teatati, et Kesklinnas Juhkentali tänaval seisnud Porschelt varastati esituled. Kahju on 7000 eurot.

26. novembril teatati, et Põhja-Tallinnas Kopli tänaval seisnud Fiatilt varastati esituled. Kahju on 1100 eurot.

26. novembril teatati, et Nõmmel Taara tänaval asuvast majast varastati ehteid ja sülearvuti. Kahju on 2900 eurot.

Harjumaa

Olulisi teateid ei registreeritud.


LÕUNA PREFEKTUUR

Valgamaa

Kehaline väärkohtlemine
26. novembril teatati, et Taheva vallas Hargla külas tekkis õppeasutuses 14-aastase ja 12-aastase poisi vahel sõnavahetus, mis päädis kaklusega.

Viljandimaa

Vargus
26. novembril teatati, et Viljandi vallas Viiratsi alevikus varastati sõiduauto Porsche, milles oli ka rahakott sularahaga ning muid esemeid. Kahju on 60495 eurot.

Juhtum piiril
26. novembril saabus Luhamaa piiripunkti riiki sisenevale suunale 49-aastane Venemaa Föderatsiooni kodanik, kelle kontrollimisel selgus, et ta on oma viisaga ettenähtud päevad Schengeni territooriumil juba ära kasutanud ning seega puudub tal seaduslik alus riiki sisenemiseks Mehele väljastati riiki sisenemise keeld ja ta suundus tagasi Venemaa Föderatsiooni.


IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Olulisi teateid ei registreeritud.

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine
26. novembril teatati politseile, et Narvas Hariduse tänaval tungiti kallale 38-aastasele mehele. Politseile on võimalik teo toimepanija teada.

Vargus
26. novembril teatati politseile, et Kohtla-Järvel Kalevi tänaval varastati 77-aastaselt mehelt käest rahakott, milles oli sularaha ja dokument. Kahju on täpsustamisel.


LÄÄNE PREFEKTUUR

Järvamaa

Vargus
Ajavahemikul 23.–24. november varastati Paide vallas Anna külas Kanarbiku teel asuvast korterist sularaha. Kahju on 350 eurot.

Raplamaa

Vargus
Ajavahemikul 8.–26. november murti Kehtna vallas Paluküla külas sisse talu abihoonesse ning varastati sealt kruustangid ja lõhuti tisleripink. Samast talust varastati erinevat metalli ja kaablit ning lõhuti teler. Kahju on 1905 eurot.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi