Politseis registreeritud sündmused
01.12.2015


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 100 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 1 raskete tervisekahjustuste tekitamine ja 53 varavastast kuritegu, millest vargusi oli 44 (eluruumidest 2 ja sõidukitest 5). Sõidukivargusi ja omavolilisi kasutamisi oli 1. Registreeriti 3 inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada 5 inimest. Alkoholijoobes sõidukijuhte tabati 12, narkojoobes sõidukijuhte 1. Väärtegusid registreeriti 260. Piirirežiimi ja dokumendikohustuse rikkumisi registreeriti 2.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
30. novembril teatati, et Lasnamäel Laagna teel tekitati kehavigastusi 27-aastasele mehele.

30. novembril teatati, et Põhja-Tallinnas Kari tänaval lõid kolm 27-aastast meest ja 40-aastast meest. Kaks kahtlustatavat peeti kinni.

30. novembril teatati, et Lasnamäel Ümera tänaval asuva maja korteris lõi 47-aastane mees 31-aastast naist. Kahtlustatav peeti kinni.

Vargused
30. novembril teatati, et Lasnamäel Suur-Sõjamäe tänaval seisnud autost varastati sularaha. Kahju on 3000 eurot.

30. novembril teatati, et Nõmmel Salve tänaval asuvast laost varastati parfüüme. Kahju on 1000 eurot.

Harjumaa

Vargused
30. novembril teatati, et Keila linnas Ülejõe teel asuvas majas varastati mobiiltelefon Apple. Kahju on 900 eurot.

30. novembril teatati, et Harku vallas Vääna külas asuvast kõrvalhoonest varastati muruniiduk, kütust ja tööriistu. Kahju on 900 eurot.

30. novembril teatati, et Maardu linnas Kellamäe tänaval asuva maja korterist varastati sülearvuti ja ehteid. Kahju on 2000 eurot.

30. novembril teatati, et Maardu linnas Ringi tänaval asuvast majast varastati käekell. Kahju on 400 eurot.


LÕUNA PREFEKTUUR

Jõgevamaa

Vargus
30. novembril avastati, et Saare vallas Kääpa külas on garaažist varastatud lumesaan Polaris. Kahju on 3500 eurot.

Võrumaa

Vargus
29. novembril teatati, et Lasva vallas Oleski külas tungiti sisse talumaja kõrvalhoonesse ja varastati mopeed Leike koos kiivriga ja trekijalgratas. Kahju on 1350 eurot.

Kehalised väärkohtlemised
30. novembril teatati politseile, et Võrus Karja tänava korteris ründas tuttav mees 32-aastast meest põhjustades talle füüsilist valu.

Politseile laekus teade, et 27. novembril ründas tuttav mees Võrus Koreli tänava kortermaja trepikojas 33-aastast naist ja põhjustas talle füüsilist valu.


IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Vargus
30.novembril teatati politseile, et Rakveres Niine tänaval varastati autolt neli rehvi koos velgedega, mutrid ja kapslid. Kahju on 5550 eurot.

Ida-Virumaa

Kehalised väärkohtlemised
30. novembril teatati politseile, et Kohtla-Järvel Altserva tänaval tungiti kallale 41-aastasele mehele. Politseile on võimalik teo toimepanija teada.

30. novembril teatati politseile, et Narvas Energia tänaval tungiti kallale 41-aastasele naisele. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 40-aastase mehe.

Vargused
30. novembril teatati politseile, et Narvas Hariduse tänaval lõhuti sõiduauto aknaklaas ja varastati kolm paari kingi ja tahvelarvuti. Kahju on 740 eurot.

30. novembril teatati politseile, et Kohtla-Järvel Sõpruse tänaval murti sisse garaažiboksi ja varastati automakk, tagavararatas, tööriistakomplekt ning muud vara. Kahju on 355 eurot.

30. novembril teatati politseile, et Narvas Kangelaste tänaval asuvast kauplusest varastati mängukonsool. Kahju on 219 eurot. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 28-aastase mehe.


LÄÄNE PREFEKTUUR

Läänemaa

Kehaline väärkohtlemine
30. novembril kella 22.45 paiku löödi Haapsalus Mihkli tänaval asuvas eramus 56-aastast naist, põhjustades talle füüsilist valu. Võimalik lööja on politseile teada.

Pärnumaa

Vargus
29. novembril kella 4 paiku varastati Pärnus Hommiku tänaval asuvas lõbustusasutuses käekotist mobiiltelefon Samsung. Kahju on 300 eurot.

Raplamaa

Kehaline väärkohtlemine
29. novembril kella 21.10 paiku löödi Vigala vallas Kivi-Vigala külas 32-aastast meest, põhjustades talle füüsilist valu. Võimalik lööja on politseile teada.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi