Politseis registreeritud sündmused
08.12.2015


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 110 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 4 avaliku korra rasket rikkumist ja 33 varavastast kuritegu, millest röövimisi oli 3 ja vargusi 23 (eluruumidest 3 ja sõidukitest 5). Sõidukivargusi ja omavolilisi kasutamisi oli 1. Alkoholijoobes sõidukijuhte tabati 30 ja narkojoobes sõidukijuhte 3. Väärtegusid registreeriti 285. Piiril väljastati 4 sisenemiskeeldu, Eestist saadeti välja 2 inimest, Schengeni viisaeeskirja rikkumisi registreeriti 1 ja salakauba vedamise juhtumeid 2.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Vargused
7. detsembril teatati, et Kesklinnas Harju tänaval varastati rahakott, prillid ja autovõtmed. Kahju on 2700 eurot.

7. detsembril teatati, et Mustamäel Mustamäe teel seisnud kaubikust varastati kaks ketaslõikurit. Kahju on 1000 eurot.

Harjumaa

Kehalised väärkohtlemised
7. detsembril teatati, et Raasiku vallas Ööbiku tänaval asuvas majas tekitas 70-aastane mees kehavigastusi 71-aastasele naisele.

7. detsembril teatati, et Anija vallas Paberi tänaval asuva maja korteris lõi 53-aastane mees 40-aastast naist.

7. detsembril teatati, et Vasalemma vallas Lennu tänaval asuva maja korteris lõi 28-aastane mees 35-aastast naist.

Vargus
7. detsembril teatati, et Jõelähtme vallas Lepa teel seisnud autodest varastati kütust. Kahju on 700 eurot.


LÕUNA PREFEKTUUR

Jõgevamaa

Avaliku korra raske rikkumine
7. detsembril teatati politseile, et Jõgeva vallas Kuremaa alevikus ründas tuttav mees 50-aastast naist põhjustades talle füüsilist valu. Kannatanu vigastused fikseeriti perearsti juures.

Tartumaa

Vargus
7. detsembril teatati politseile, et nädalavahetuse jooksul on Tartus Lille tänava kontorist varastatud tehnikaseadmeid ja sularaha. Kahju on umbes 1700 eurot.

Avaliku korra rasked rikkumised
6. detsembril teatati, et Tartus Raekoja platsil ründasid neli tundmatut meest 29- ja 31-aastast meest. Kannatanutele osutati traumapunktis esmaabi.

6. detsembril teatati, et Tartus Küüni tänava meelelahutusasutuses ründas 40-aastane mees 33-aastast meest. Kannatanu toimetati traumapunkti.


IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Vargus
7. detsembril teatati, et Tapal Ülesõidu tänaval asuvast lõbustusasutusest varastati mobiiltelefon iPhone. Kahju on 599 eurot.

Ida-Virumaa

Röövimine
7. detsembril teatati, et Narvas Gerassimovi tänaval rünnati 22-aastast meest ja varastati mobiiltelefon. Kahju on 670 eurot.

Vargused
7. detsembril teatati, et Narvas Rakvere tänaval asuvast korterist varastati tahvelarvuti, mobiiltelefon ja sularaha. Kahju on 1100 eurot.

7. detsembril teatati politseile, et Kohtla-Järvel Niidu tänaval lõhuti garaažiboksi sein ja varastati 355 liitrit diiselkütust. Kahju on 381 eurot.


LÄÄNE PREFEKTUUR

Hiiumaa

Röövimine
3. detsembril kella 22 paiku sisenesid kaks seni tuvastamata meest Kärdlas Sadama tänaval asuvasse lõbustusasutusse ning asutuse omanikku vägivallaga ähvardades võtsid kaasa erinevaid alkohoolseid jooke. Kahju on 158 eurot. 

Läänemaa

Kehaline väärkohtlemine
8. detsembril kella 1.45 paiku löödi Haapsalus Mulla tänaval asuvas korteris 29-aastast meest, põhjustades talle füüsilist valu. Teo võimalik toimepanija on politseile teada.

Pärnumaa

Röövimine
5. detsembril kella 3.40 paiku siseneti Pärnus Rohelisel tänaval kauplusesse ning vägivallaga ähvardades nõuti raha. Tekkinud rüseluse tulemusel õnnestus sissetungijatest vabaneda ning uks lukustada ja abi kutsuda. Kassaraha sissetungijatel ei õnnestunud saada. Kolm meest, kes on teo võimalikud toimepanijad, on politseile teada. 

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi