Politseis registreeritud sündmused
30.12.2015


Möödunud ööpäeva jooksul registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 92 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende seas oli 48 varavastast kuritegu, sealhulgas 38 vargust (10 eluruumidest ja 3 sõidukitest). Tabati 8 alkoholijoobes sõidukijuhti. Registreeriti 403 väärtegu. Piirilt väljastati 1 sisenemiskeeld ja registreeriti 1 Schengeni viisaeeskirja rikkumine.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
29. detsembril teatati, et Suur-Karja tänaval löödi 21-aastast meest.

29. detsembril teatati, et Puhangu tänava korteris löödi 19-aastast naist. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 28-aastase mehe.

29. detsembril teatati, et Õismäe tee korteris löödi 29-aastast naist. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 31-aastase mehe.

Harjumaa

Vargused
29. detsembril teatati, et Saue vallas Laagri alevikus Veskitammi tänaval murti sisse keldriboksi ja varastati tööriistu. Vargusega tekitatud kahju on 255 eurot.

29. detsembril teatati, Raasiku vallas Perila külas varastati avaldaja maalt metsa. Vargusega tekitatud kahju on 5000 eurot.


LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Vargus
Politseile laekus teade, et 23. detsembril varastati Tartus arvatavalt Soola tänaval 24-aastaselt naiselt mobiiltelefon Sony. Kahju on 308 eurot.

Viljandimaa

Vargus
28. detsembril teatati, et Viljandi vallas Uusna külas tungiti sisse aiaga piiratud ehitusobjektile ja varastati soojustusvilla ja tuuletõkkeplaate. Kahju on täpsustamisel.
 
Juhtumid piiril
29. detsembril saabus Luhamaa piiripunkti riigist väljuvale suunale 28-aastane Venemaa Föderatsiooni kodanik, kelle dokumentide kontrollimisel selgus, et ta on veetnud Schengeni territooriumil seadusliku aluseta 45 kalendripäeva ning neist ühe Eestis.

29. detsembril saabus Koidula piiripunkti riiki sisenevale suunale 41-aastane Venemaa Föderatsiooni kodanik, kelle kontrollimisel selgus, et tal puudub kehtiv viisa ja seega ka seaduslik alus riiki sisenemiseks. Mehele väljastati riiki sisenemise keeld ja ta saadeti tagasi Venemaa Föderatsiooni.


IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Vargus
29. detsembril teatati, et Rägavere vallas Männikvälja külas murti sisse suvilasse ja varastati muruniiduk, trimmer ning mootorsaag. Kahju on selgitamisel.

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine
29. detsembril tungiti Kohtla-Järvel Kalevi tänaval peretüli käigus kallale 41-aastasele naisele. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 42-aastase mehe.

Vargus
29. detsembril teatati, et Toila vallas Pühajõe külas asuvast puhkekeskusest varastati suur hulk alkohoolseid jooke, sülearvuti hiir ning internetipulk. Kahju on 214 eurot.


LÄÄNE PREFEKTUUR

Läänemaa

Kehaline väärkohtlemine
29. detsembril kella 19 paiku Haapsalus Posti tänaval omavahelise tüli käigus 51-aastast naist. Teo arvatav toimepanija on politseile teada.

Pärnumaa

Vargused
28. detsembril kella 15 paiku varastati Pärnus Laial tänaval parklast sõiduautost kott erinevate esemetega. Kahju on selgitamisel.

Ööl vastu 29. detsembrit varastati Paikuse alevis Tehnika tänaval suletud territooriumilt kahe veoautos kütusepaakidest 650 liitrit diislikütust. Kahju on selgitamisel.

Saaremaa

Kehalised väärkohtlemised
27. detsembril kella 23 paiku löödi Orissaare alevikus Võidu tänaval korteris omavahelise tüli käigus 27-aastast meest. Teo arvatav toimepanija on politseile teada.

27. detsembril kella 14 paiku löödi Salme vallas talu hoovis 54-aastast naist ja 27-aastast meest. Teo arvatavad toimepanijad on politseile teada.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainformatsiooni vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi