Politseis registreeritud sündmused
09.02.2016


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 86 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas üks raske tervisekahjustus, kaks avaliku korra rasket rikkumist, 38 varavastast kuritegu, sealhulgas 23 vargust (üks eluruumist ja kaks sõidukitest). Registreeriti neli inimvigastusega liiklusõnnetust, milles sai vigastada neli inimest. Tabati 19 alkoholijoobes juhti. Registreeriti 306 väärtegu. Piiril väljastati üks sisenemiskeeld ning registreeriti üks viisaeeskirja rikkumine.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
8. veebruaril teatati, et Mustamäel J. Sütiste teel asuvas korteris lõi tuttav 69-aastane mees pudeliga 64-aastast naist, tekitades talle tervisekahjustusi. Politsei pidas mehe kinni.

8. veebruaril teatati, et Lasnamäel Pae tänaval lõi tundmatu mees 37-aastast meest, tekitades talle tervisekahjustusi.

Vargused
8. veebruaril teatati, et Kesklinnas Pärnu maanteel asuvas klubist varastati 36-aastase naise käekott. Kahju on 1700 eurot.

8. veebruaril teatati, et Lasnamäel Suur-Sõjamäe tänaval seisnud sõiduautolt on varastaud veljed. Esialgne kahju on ligi 3500 eurot.

Harjumaa

Ähvardus
8. veebruaril teatati, et Kernu vallas Kaasiku külas ähvardas tuttav mees 69-aastast meest.

Kehaline väärkohtlemine
8. veebruaril teatati, et Vasalemma vallas Ämari alevikus asuvas korteris lõi tuttav 28-aastane mees 36-aastast naist, tekitades talle tervisekahjustusi. Politsei pidas mehe kinni.


LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Vargus
8. veebruaril teatati, et Tartus Anne tänaval murti sisse lukustatud ja valvega korterisse ning varastati erinevaid dekoratiivesemeid, lambavillast tekk, lauanõusid ja muid esemeid. Kahju on täpsustamisel.

Valgamaa

Omavoliline sissetung
8. veebruaril teatati politseile, et Hummuli vallas Ransi külas sisenes võõras mees omavoliliselt elumajja, viibis seal mõne minuti ja lahkus siis.

Juhtumid piiril
8. veebruaril pidasid piirivalvurid Karisilla-Petseri teel kinni sõiduauto Ford ning kontrollimisel selgus, et sõidukil puudub kehtiv liikluskindlustus. Sõiduki juhile määrati rahatrahv.

9. veebruaril pidasid Mehikoorma piirivalvurid Räpina-Raigla teel kinni sõiduauto Subaru ning kontrollimisel selgus, et sõidukil puudub kehtiv liikluskindlustus. Sõiduki juhile määrati rahatrahv.

8. veebruaril avastasid Mehikoorma piirivalvurid kahe inimese liikumise Lämmijärvel. Kohapeale väljunud hõljukipatrull pidasid kinni kaks meest, kes eirasid jääle mineku keeldu. Meestele määrati rikkumise eest rahatrahv.


IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine
8. veebruaril tungiti Kohtla-Järvel Kalevi tänaval tekkinud peretüli käigus kallale 47-aastasele naisele. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 49-aastase mehe.


LÄÄNE PREFEKTUUR

Pärnumaa

Kehaline väärkohtlemine
6. veebruaril kella 11 ajal löödi Pärnus Laial tänaval korteris 83-aastast meest. Teo arvatav toimepanija on politseile teada.

Raplamaa

Vargus
3. veebruaril varastati Raplas Ehitajate tänavalt garaažiboksist sõiduki suverehvid. Kahju 400 eurot.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi