Politseioperatsioon võimalike autovaraste tabamiseks on lõppenud. Kolmas isik on kinni peetud
12.02.2016


Politsei pidas täna öösel Karksi-Nuia kandis kinni kaks meest, keda on alust kahtlustada autovarguses. Politseioperatsiooni juhtumiga seotud isikute tabamiseks jätkub.

Politsei pidas kaks meest kinni ning kinnipidamise käigus avaldasid relvastatud mehed politseile vastupanu. Politsei kasutas kinnipidamisel tulirelva.

Praegu on teadaolevalt üks varguse osalisi tabamata ning politseioperatsioon tema kinnipidamiseks jätkub. Selleks kontrollitakse ka Karksi-Nuia ja Abja-Paluoja vahel liikuvaid sõidukeid ja inimesi ning politsei palub mõistvat suhtumist.

Inimestel, kes näevad piirkonnas liikumas meesterahvast, kes on märgade riietega ning püüab ennast varjata, palub politsei koheselt teavitada numbril 112 ja ise mehega mitte suhelda.

Lõuna prefektuuri operatiivjuht Meelis Saarepuu palub inimestel järgida sündmust lahendavate politseiametnike juhiseid ning mitte tulla politseioperatsiooni piirkonda uudistama. „Politsei peamine eesmärk on kinni pidada ka kolmas varguses kahtlustatav ning tagada kõigi piirkonnas viibivate inimeste turvalisus,“ ütles Saarepuu.

Politseioperatsiooni on kaasatud Lõuna ja Lääne prefektuuri patrullpolitseinikud, politsei eriüksused, koerajuhid ning uurijad. Varguste kohta alustatud kriminaalmenetlust juhib Lõuna ringkonnaprokuratuur.


Kerly Peitel
pressiesindaja
kommunikatsioonibüroo
Politsei- ja Piirivalveamet
7308852 / 5203403
Kerly.Peitel@politsei.ee

 
Tagasi