Politseis registreeritud sündmused
10.02.2016


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 83 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas 44 varavastast kuritegu, sealhulgas 25 vargust (neli eluruumidest ja kaks sõidukitest) ning kaks sõidukivargust ja omavolilist kasutamist. Registreeriti viis inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada kuus inimest. Tabati kümme alkoholijoobes sõidukijuhti. Registreeriti 314 väärtegu. Piiril registreeriti üks viisaeeskirja rikkumine.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehaline väärkohtlemine
9. veebruaril teatati, et Põhja-Tallinnas Puhangu tänaval asuvas korteris lõi ühise koosviibimise ajal tuttav 37-aastane mees 34-aastast naist, tekitades talle tervisekahjustusi. Politsei pidas mehe kinni.

Vargus
9. veebruaril teatati, et Kesklinnas Tatari tänaval asuvast baarist varastati sülearvuti. Kahju on 2500 eurot.

Harjumaa

Kehaline väärkohtlemine
9. veebruaril teatati, et Maardus Langu tänaval asuvas korteris ründas tuttav 38-aastane mees 35-aastast naist, tekitades talle tervisekahjustusi.

Vargused
9. veebruaril teatati, et Saue vallas on varastatud metsa. Esialgne kahju on 3000 eurot.

9. veebruaril teatati, et Kuusalu vallas Hara külas asuvast majast on varastatud televiisor ja alkoholi. Kahju on 725 eurot.


LÕUNA PREFEKTUUR

Viljandimaa

Vargus
9. veebruaril sai politsei teate, et Viljandi vallas Viiratsi alevikus murti akna kaudu sisse tööstushoonesse ja varastati tolmuimeja Kärcher, akutrellid Makita, lõiketangid ja muid tööriistu. Kahju on 3391 eurot.

Juhtumid piiril
9. veebruaril said Mehikoorma piirivalvurid teate, et Peipsi järvel Meerapalust 2 km kaugusel kukkus 51-aastane mees jääpuuri otsa ja vajab meditsiinilist abi. Sündmuskohale liikus hõljuk, piirivalvurid võtsid abivajaja pardale ja toimetasid ta Laaksaare sadamasse, kus ta anti kiirabibrigaadile üle.

9. veebruaril saabus Luhamaa piiripunkti riigist väljuvale suunale 66-aastane Venemaa Föderatsiooni kodanik, kelle kontrollimisel tuvastasid piirivalvurid, et ta on Schengeni territooriumil seadusliku aluseta viibinud 24 kalendripäeva ja neist ühe veetnud Eesti Vabariigis. Mehele määrati rahatrahv, koostati ettekirjutus riigist lahkumiseks ja kohaldati sissesõidukeeld kolmeks kuuks.

9. veebruaril kontrollisid Piusa kordoni piirivalvurid Tartu-Räpina-Värska maanteel sõiduautot Audi ja tuvastasid, et selle roolis olnud 28-aastane mees oli tarvitanud alkoholi. Mees kõrvaldati juhtimiselt.


IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaa

Vargused
9. veebruaril teatati, et Kohtla-Järvel Kandle tänaval tungiti garaažiboksi ja varastati tööriistakomplekt ning pikendusjuhe. Kahju on 320 eurot.

9. veebruaril teatati, et Narva-Jõesuus Metsa tänaval varastati ATV. Kahju on 5000 eurot.

9. veebruaril teatati, et Toila vallas Pühajõe külas Lossiplatsi tänaval tungiti eramusse ja varastati tahvelarvuti ning sülearvuti. Kahju on 500 eurot.


LÄÄNE PREFEKTUUR

Pärnumaa

Vargus
30. jaanuaril kell 12.00 avastati, et Pärnus Rüütli tänaval on asutuse ruumidest kaks televiisorit varastatud. Teo arvatav toimepanija on politseile teada. Kahju on 1249 eurot.

Saaremaa

Kehaline väärkohtlemine
7. veebruaril kella 18 paiku löödi Kuressaares korteris omavahelise tüli käigus 62-aastast naist. Teo arvatav toimepanija on politseile teada.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi