Politseis registreeritud sündmused
26.02.2016


Möödunud ööpäeva jooksul registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 65 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 1 avaliku korra raske rikkumine ning 29 varavastast kuritegu, sealhulgas 23 vargust (2 eluruumidest, 4 sõidukitest). Registreeriti 2 inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada 5 inimest. Tabati 37 alkoholijoobes ja 1 narkojoobes sõidukijuht. Väärtegusid registreeriti 360. Piirilt väljastati 2 sisenemiskeeldu.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
25. veebruaril teatati, et Paekaare tänaval löödi 55-aastast meest. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 27-aastase mehe.

25. veebruaril teatati, et Järveotsa tee kaupluses löödi 24-aastast meest. 

25. veebruaril teatati, et Pae tänaval löödi 55-aastast meest. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 30-aastase mehe.

Avaliku korra raske rikkumine
25. veebruaril teatati, et Õismäe tänaval tungiti kallale 44-aastasele mehele. Politsei pidas kahtlustatavana kinni kaks 22-aastast meest.

Vargused
25. veebruaril teatati, et Rahumäe teel pargitud sõiduautost varastati kindlalaekast sularaha 2100 eurot.

25. veebruaril teatati,  et Kotka tänaval pargitud sõiduautolt varastati rehvid velgedega. Vargusega tekitatud kahju on 3000 eurot.

25. veebruaril teatati, et Kajaka tänava eramusse murti sisse ja varastati ehteid ning kaamera. Vargusega tekitatud kahju on 1000-2000 eurot.

25. veebruaril teatati, et Rävala puiestee korterist varatati käekett väärtusega 4000 eurot.

Harjumaa

Vargus
25. veebruaril teatati, et Nissi vallas Lehetu küla korterisse murti sisse ja varastati tööriistu. Vargusega tekitatud kahju on 1360 eurot.

Juhtum piiril
25. veebruaril kell 17.16 saabus Tallinna piiripunkti lennuga Kiievist 1982. aastal sündinud Ukraina kodanik. Naisele koostati piiril väljastatud sisenemiskeeld, kuna isikul puudusid  asjakohased dokumendid, mis õigustaksid reisi eesmärki ja tingimusi. Isiku viisa tunnistati kehtetuks ning ta ootab lennujaama non-Schengeni alal võimalust tagasilennuks.


LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Vargus
26. veebruaril teatati politseile, et Haaslava vallas Roiu alevikus varastati garaaži juurest neli rehvi. Politsei pidas varguses kahtlustatavana kinni 21- ja 44-aastase mehe.


IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine

25. veebruaril tungiti Kohtla-Järvel Maleva tänaval kallale 24-aastasele naisele. Politseile on teo võimalik toimepanija teada.

Vargused

25. veebruaril teatati, et Narvas murti sisse Puškini tänaval parkinud autosse ja varastati ketassaag, kaks tööriistakohvrit ning muud vara. Kahju on 570 eurot.

25. veebruaril teatati, et Narvas tungiti sisse Kangelaste prospektil parkinud sõiduautosse ja varastati taksovarustus. Kahju on 1100 eurot.

25. veebruaril teatati, et Narvas Rahu tänaval murti sisse garaažiboksi ja varastati survepesur, ketaslõikur, rehvid ning muud vara. Kahju on 910 eurot.


LÄÄNE PREFEKTUUR

Pärnumaa

Avaliku korra raske rikkumine
25. veebruaril kella 4 paiku löödi Pärnus Rüütli tänaval 18-aastast meest. Teo arvatavad toimepanijad on politseile teada.

Raplamaa

Vargus
25. veebruaril kell 9.45 avastati, et Raplas  Alu teel on asutuse ruumidest varastatud tööriistu ja muid esemeid. Kahju on 538 eurot.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainformatsiooni vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi