Politseis registreeritud sündmused
02.03.2016


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 89 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas avaliku korra raske rikkumine, 42 varavastast kuritegu, sealhulgas 35 vargust (viis eluruumidest ja kaks sõidukitest) ning üks sõidukivargus ja omavoliline kasutamine. Registreeriti neli inimvigastustega liiklusõnnetust, milles hukkus üks ja sai vigastada neli inimest. Tabati kuus alkoholijoobes juhti. Registreeriti 341 väärtegu.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehaline väärkohtlemine
1. märtsil teatati, et Lasnamäel Pae tänaval asuvas korteris lõi 25-aastane mees 22-aastast naist, tekitades talle tervisekahjustusi. Politsei pidas mehe kinni.

Juhtum piiril
1. märtsi keskpäeval andsid Tallinna Vanasadama turvatöötajad Tallina kordoni toimkonnale üle 18-aastas Soome kodaniku, kes kandis tsiviilkäibes keelatud nuga. Juhtumi kohta alustati väärteomenetlust ning tema relv võeti ära. Mehel lubati laeva pardale minna.


LÕUNA PREFEKTUUR

Valgamaa

Kehaline väärkohtlemine
29. veebruaril teatati politseile, et Taheva vallas Koikküla küla korteris ründas 25-aastane mees ühise alkoholitarvitamise käigus tuttavat 32-aastast meest. Kannatanule osutati haiglas esmaabi. Politsei pidas ründaja kahtlustatavana kinni.

Võrumaa

Vargus
1. märtsil teatati politseile, et viimaste päevade jooksul on Võru vallas Väimela alevikus sisenetud ehitusjärgus majja ja varastatud järkamissaag Makita, võsalõikaja Stihl, mootorsaag Husqvarna, ketaslõikur ja muid tööriistu. Kahju on 1130 eurot.

Juhtumid piiril
1. märtsil saabus Luhamaa piiripunkti riigist väljuvale suunale sõiduauto Lada, mida juhtis 46-aastane mees. Sõiduki kontrollimisel avastasid piirivalvurid sellest kiirusemõõteseadet avastava või selle tööd häirida võimaldava seadme. Seade võeti ära ja isik lahkus koos sõidukiga Venemaa Föderatsiooni.


IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine
1. märtsil tungiti Rakkes Oru tänaval asuvas korteris kallale 28-aastasele mehele.

Ida-Virumaa

Vargused
1. märtsil teatati, et Kukrusel Võsa tänaval murti sisse eramaja kõrvalhoonesse ja varastati mootorsaag, mopeed, 100 liitrit diiselkütust ning muud vara. Kahju on 2050 eurot.

1. märtsil teatati, et Narvas Tallinna maanteel murti sisse korterisse ja varastati kaks sülearvutit, tahvelarvuti ning muud vara. Kahju on 5012 eurot.

1. märtsil varastati Kohtla-Järvel Lille tänaval asuvast eramajast televiisor. Kahju on 600 eurot.


LÄÄNE PREFEKTUUR

Pärnumaa

Avaliku korra raske rikkumine
27. veebruaril kella 1 ajal löödi Pärnus Liiva ja Väike-Veski tänava ristmikul 17-aastast noormeest.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi