Politseis registreeritud sündmused
03.03.2016


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 101 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas 43 varavastast kuritegu, sealhulgas üks röövimine, 32 vargust (neli eluruumidest ja kaks sõidukitest). Registreeriti üks inimvigastustega liiklusõnnetus, milles sai vigastada üks inimene. Tabati 14 alkoholi- ja kaks narkojoobes sõidukijuhti. Registreeriti 312 väärtegu. Eestist saadeti välja kolm inimest.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
2. märtsil teatati, et Lasnamäel Laagna teel lõi tuttav mees 39-aastast meest ning tekitas talle tervisekahjustusi.

2. märtsil teatati, et Kristiines Välja tänaval asuvas korteris on tuttav 40-aastane mees, kes ähvardab 50-aastast naist. Lisaks ähvardamisele naist löönud mees toimetati jaoskonda.

Vargused
2. märtsil teatati, et Lasnamäel Punasel tänaval seisnud sõiduautosse on sisse murtud ning on varastatud sinna jäetud rahakott. Varguse tekitatud esialgne kahju on 1500 eurot.

2. märtsil teatati, et Haaberstis Vabaõhumuuseumi teel asuvast korterist on varastatud tahvelarvutid, sõrmus ja teisi esemeid. Esialgne kahju on 2500 eurot.

Harjumaa

Ähvardamine
2. märtsil teatati, et Anija vallas Alavere külas ähvardab tuttav 25-aastane mees 25-aastast naist.

Vargused
2. märtsil teatati, et Paldiskis Kivi tänaval pidasid inimesed varga kinni. Politsei pidas mehe samas hoones toimunud ehitusmaterjalide vargustes kahtlustatavana kinni.

2. märtsil teatati, et Rae vallas Peetri alevikus Juhtme tänaval asuvast keldrist on varastatud jalgratas, droon, auto aku laadija ning ketaslõikur. Esialgne kahju on 500 eurot.

2. märtsil teatati, et Anija vallas Paasiku külas asuvast kõrvalhoonest varastati ATV ja murutraktor. Esialgne kahju on 4500 eurot.

Omavoliline sissetung
1. märtsil teatati, et Rae vallas Järvekülas tungis tuttav 43-aastane mees omavoliliselt naise korterisse ning ähvardas teda. Politseile on teo võimalik toimepanija teada.


LÕUNA PREFEKTUUR

Jõgevamaa

Vargus
2. märtsil teatati politseile, et Jõgeval Kesk tänaval varastati 37-aasta naise käekotist rahakott sularaha ja dokumentidega. Kahju on selgitamisel.
Valgamaa

Vargus
2. märtsil sai politsei teate, et Valgas Peetri tänaval murti sisse ettevõtte ruumidesse ja varastati tööriistu ning juhtmeid. Täpne varastatud asjade nimekiri ja tekitatud kahju on selgitamisel.


IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaa

Röövimine
29. veebruaril tungiti Kohtla-Järvel Vahtra tänaval kallale 60-aastasele ja 54-aastasele mehele ning varastati rahakotid koos sularaha ja dokumentidega ning mobiiltelefon. Kahju on 275 eurot.

Vargused
2. märtsil teatati, et Narvas Daumani tänaval parkinud sõiduautol lõhuti aknaklaas ja varastati poksitarbed ning hõbekett. Kahju on 532 eurot.

2. märtsil varastati Narvas A.Puškini tänaval asuvast hotellist mobiiltelefon ja rahakott. Kahju on 385 eurot.


LÄÄNE PREFEKTUUR

Pärnumaa

Kehaline väärkohtlemine
28. veebruaril kell 9.45 löödi Sauga vallas Tammiste külas omavahelise tüli käigus 33-aastast meest. Teo arvatav toimepanija on politseile teada.

Vargus
25. veebruaril seni teadmata ajal avastati Paikuse alevis Kastani tänaval, et hoone keldrist on varastatud digiboks ja muid esemeid. Kahju on 217 eurot. Kahtlustatavana peeti kinni 22-aastane mees.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi