Politseis registreeritud sündmused
10.03.2016


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 69 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas 30 varavastast kuritegu, sealhulgas üks röövimine ja 22 vargust (kolm eluruumidest ja neli sõidukitest). Registreeriti kolm inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada neli inimest. Tabati 13 alkoholi- ja kaks narkojoobes juhti. Registreeriti 255 väärtegu. Piiril väljastati üks sisenemiskeeld. Avastati üks Schengeni viisaeeskirja rikkumine ja üks piirirežiimi ja dokumendikohustuse rikkumine.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Ähvardamine
9. märtsil teatati, et Kesklinnas Filtri teel asuvas korteris ähvardas tuttav 49-aastane mees 52-aastast naist.

Kehalised väärkohtlemised
9. märtsil teatati, et Haaberstis Õismäe teel asuvas hoones lõi tuttav mees 43-aastast meest ning tekitas talle tervisekahjustusi. Politseile on teo võimalik toimepanija teada.

9. märtsil teatati, et Kesklinnas Rävala puiesteel lõi tundmatu mees 54-aastast meest ning tekitas talle tervisekahjustusi. Politseile on teo võimalik toimepanija teada.

9. märtsil teatati, et Lasnamäel Ümera tänaval põhjustas mees 48-aastasele naisele füüsilist valu. Politseile on teo võimalik toimepanija teada.

9. märtsil teatati, et Lasnamäel Loitsu tänaval asuvas korteris ründas tuttav 61-aastane mees 61-aastast naist ning tekitas talle tervisekahjustusi. Politseile on teo võimalik toimepanija teada.

9. märtsil teatati, et Põhja-Tallinnas Maleva põigul asuvas korteris tekkis konflikt 38-aastase mehe ja 36-aastase naise vahel. Politsei pidas mehe kinni.

9. märtsil teatati, et Lasnamäel Kivila tänaval asuvas korteris tekkis konflikt 28-aastase mehe ja 30-aastase naise vahel. Politsei viis osapooled jaoskonda kainenema.

Harjumaa

Kehalised väärkohtlemised
9. märtsil teatati, et Saue vallas Laagris lõi 28-aastane mees 43-aastast meest ning tekitas talle tervisekahjustusi. Politsei pidas mehe kinni.

9. märtsil teatati, et Kuusalu vallas Kolga alevikus tekkis alkoholi tarvitamise käigus konflikt tuttava 56-aastase mehe ja 53-aastase naise vahel. Politsei pidas mehe kinni.


LÕUNA PREFEKTUUR

Põlvamaa

Vargus
9. märtsil teatati politseile, et Vastse-Kuuste vallas Kiidjärve külas murti sisse suvilasse ja lühter. Suvila lähedusest leiti veel hoonest välja veetud mööbliesemeid, raamistatud fotosid ja muid esemeid. Politsei pidas kuriteos kahtlustatavana kinni kolm meest vanuses 34-, 19- ja 28-eluaastat.

Tartumaa

Röövimine
9. märtsil sai politsei teate, et Tartus Ringtee tänava kioskis ähvardas maski kandnud mees relvataolise esemega müüjat ja röövis kassast 265 eurot.

Juhtumid piiril
9. märtsil teatati Mustvee kordonisse, et Peipsi järve jääl on näha liikumas nelja isikut. Sündmuskohale liikunud piirivalvurid toimetaid järvel viibinud neli meest kaldale. Mehed viibisid järvejääl ajal, mil see ei ole lubatud ja neile määrati rahatrahvid.


IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine
8. märtsil tungiti Narvas Tallinna maanteel kallale 27-aastasele naisele. Politseile on võimalik teo toimepanija teada.

Vargused
9. märtsil teatati politseile, et Narvas Taime tänaval murti sisse garaaži ja varastati trell, perforaator ning muud vara. Kahju on 1470 eurot.

9. märtsil murti Toilas Pikk tänaval sisse eramusse ja varastati televiisor ning alkohoolseid jooke. Samal aadressil asuvast garaažist varastati sõiduauto Audi A7 registreerimismärgiga 005MHV.


LÄÄNE PREFEKTUUR

Saaremaa

Avaliku korra raske rikkumine
5. märtsil kell 6.37 löödi Kuressaares Tallinna tänaval 32-aastast meest.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi