Politseis registreeritud sündmused
11.03.2016


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 82 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas üks avaliku korra raske rikkumine, 32 varavastast kuritegu, sealhulgas 22 vargust (kolm eluruumidest). Registreeriti üks inimvigastustega liiklusõnnetus, milles sai vigastada kaks inimest. Tabati üheksa alkoholijoobes juhti. Registreeriti 239 väärtegu. Piiril väljastati kaks sisenemiskeeldu ning avastati üks piirirežiimi ja dokumendikohustuse rikkumine.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
10. märtsil teatati, et Kristiines Tervise tänaval lõi 30-aastane mees 79-aastast meest ning tekitas talle tervisekahjustusi. Politseile on teo võimalik toimepanija teada.

10. märtsil teatati, et Kesklinnas Viru väljakul lõi tuttav mees teist mees ning tekitas talle tervisekahjustusi. Politsei pidas ründaja kinni.

10. märtsil teatati, et Nõmmel kriimustas sõiduauto 41-aastase naise sõiduauto. Esialgsetel andmetel väljusid kahju põhjustanud sõidukist 29-aastane mees ja 26-aastane, kellest viimane põhjustas 41-aastasele naisele füüsilist valu. Politseile on teo võimalikud toimepanijad teada.

10. märtsil teatati, et Lasnamäel Punasel tänaval asuvas korteris lõi tuttav 25-aastane mees 36-aastast naist ning põhjustas talle füüsilist valu. Politsei pidas mehe kinni.

10. märtsil teatati, et Lasnamäel Paekaare tänaval lõi tuttav 32-aastane mees 34-aastast meest ning tekitas talle tervisekahjustusi. Kiirabi toimetas kannatanus haiglasse ning politsei pidas mehe kinni.

Harjumaa

Kehaline väärkohtlemine
10. märtsil teatati, et Maardus Kallasmaa tänaval lõi tuttav 57-aastane mees 63-aastast meest ning tekitas talle tervisekahjustusi. Politsei pidas mehe kinni.


LÕUNA PREFEKTUUR

Jõgevamaa

Avaliku korra raske rikkumine
9. märtsil sai politsei teate, et Jõgeva vallas Õuna külas sisenes kauplusesse agressiivselt meelestatud naine, kes pildus poes laiali esemeid ning lõi poes müüjana töötavat 19-aastast naist. Müüja kiirabi abi ei vajanud. Naised on omavahel tuttavad.

Tartumaa

Vargus
11. märtsil sai politsei teate, et Elvas Kruusa tänaval asuvast remondijärgus majast varastati erinevaid esemeid. Kahju on täpsustamisel.

Ähvardamine
10. märtsil teatati politseile, et Tartus Laial tänaval ähvardas suuliselt agressiivne 37-aastane mees oma abikaasat ja lapsi. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

Võrumaa

Kehaline väärkohtlemine
10. märtsil sai politsei teate, et Võru vallas Võrumõisa külas 61-aastane mees lõi käega pea piirkonda 80-aastast naist põhjustades talle füüsilist valu.

Juhtumid piiril
10. märtsil märkasid Mustvee piirivalvurid Peipsi järve jääl mõnesaja meetri kaugusel kaldast kahte meest. Piirivalvurid juhtisid tähelepanu järvejääl viibimise keelust, mille peale mehed sõnasid, et ei olnud keelust teadlikud. Isikud suunati tagasi kaldale.

10. märtsil saabus Luhamaa piiripunkti riiki sisenevale suunale 49-aastane Venemaa Föderatsiooni kodanik, kelle kontrollimisel tuvastasid piirivalvurid, et tema viisa on ajaliselt kehtetu. Naisele väljastati riiki sisenemise keeld ja ta suunati tagasi Venemaa Föderatsiooni.


IDA PREFEKTUUR

Röövimine
10. märtsil rünnati Kohtla-Järvel Olevi tänaval 48-aastast meest ja varastati mobiiltelefon, sularaha ning dokumendid.

Kehalised väärkohtlemised
10. märtsil löödi Narvas Daumani tänaval kortermaja trepikojas 52-aastast naist. Politseile on teo võimalik toimepanija teada.

10. märtsil löödi Sillamäel Viru puiesteel 44-aastast meest.


LÄÄNE PREFEKTUUR

Järvamaa

Kehaline väärkohtlemine
9. märtsil kella 4 paiku löödi Väätsa vallas kõrvalhoones omavahelise tüli käigus 24-aastast meest. Teo arvatav toimepaniga on politseile teada.

Vargus
6. märtsil kella 9 paiku avastati, et Paides Aiavilja tänaval on korterist varastatud sülearvuti ning sularaha. Kahju on 350 eurot.

Läänemaa

Kehaline väärkohtlemine
11. märtsil kell 1.30 löödi Haapsalus Suur-Mere tänaval eluhoones omavahelise tüli kõigus 26-aastast meest.  Teo arvatav toimepaniga on politseile teada.

Raplamaa

Vargus
9. märtsil seni teadmata kellaajal avastati, et Kehtna vallas, Kehtna-Nurme külas on asutuse ruumidest varastatud ettevõttele kuuluvaid esemeid. Kahju suurus on täpsustamisel.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi