Politseis registreeritud sündmused
18.03.2016


Möödunud ööpäeva jooksul registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 79 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 35 varavastast kuritegu, sealhulgas 1 röövimine ja 24 vargust (5 eluruumidest ja 1 sõidukist) ning 1 sõidukivargus või omavoliline kasutamine. Tabati 5 alkoholijoobes ja 1 narkojoobes sõidukijuht. Registreeriti 414 väärtegu. Piirilt väljastati 5 sisenemiskeeldu, Eestist saadeti välja 1 isik ning registreeriti 1 Schengeni viisaeeskirja rikkumine.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
17. märtsil teatati, et Läänemere tee korteris löödi peretüli käigus 31-aastast naist. Lööja on politseile teada.

17. märtsil teatati, et Tedre tänava korteris löödi peretüli käigus 46-aastast naist. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 50-aastase mehe.

17. märtsil teatati, et Majaka tänava korteris löödi peretüli käigus 29-aastast meest.

Vargused
17. märtsil teatati, et Sädeme tänava eramusse murti sisse ja ehteid, sularaha ning sülearvuti. Vargusega tekitatud kahju on 5850 eurot.

17. märtsil teatati, et Seebi tänava garaaži murti sisse ja varastati rehvid ning ehitustööriistu. Vargusega tekitatud kahju on 3080 eurot.

Harjumaa

Kehaline väärkohtlemine
17. märtsil teatati, et Keila vallas Maeru küla talus hammustati peretüli käigus 45-aastast naist.

Vargus
17. märtsil teatati, et Paldiski linnas on murtud sisse sadama territooriumile ja varastatud erinevat tehnikat. Vargusega tekitatud kahju on 2890 eurot.

Juhtumid piiril
17. märtsil saabus Tallinna piiripunkti lennuga Istanbulist 1992. aastal sündinud Venemaa Föderatsiooni kodanik. Naisel puudusid asjakohased dokumendid, mis õigustaksid reisi eesmärki ja tingimusi. Talle koostati piiril väljastatud sisenemiskeeld ning tema viisa tunnistati kehtetuks vastava märkega viisaregistris. Ta lahkus lennuga Moskvasse.

17. märtsil pidas Kesklinna politseijaoskonna patrull Tallinnas Toompuiesteel kinni 1962. aastal sündinud Ukraina kodaniku. Kontrollimisel selgus, et mehe pass ning Eesti Vabariigi Schengeni viisa on kehtetud. Seega viibis ta Eestis seadusliku aluseta alates. Mees toimetati Kesklinna politseijaoskonda.


LÕUNA PREFEKTUUR

Võrumaa

Röövimine
Politseile laekus teade, et 15. märtsi varahommikul rööviti Võrus Vabaduse tänaval eramus noa ähvardusel mehelt arvutikomplekt, mobiiltelefon ja teler. Politsei pidas kuriteos kahtlustatavatena kinni 22-aastase ja 25-aastase mehe.

Juhtum piiril
17. märtsil kontrollisid piirivalvurid Koidula maanteepiiripunktis Audit, mille roolis olnud 24-aastase mehe juurest tuli alkoholi lõhna. Kontrollimisel tuvastati, et juht on alkoholijoobes. Mees kõrvaldati juhtimiselt, peeti kuriteos kahtlustatavana kinni ning viidi esialgu Võru arestikambrisse kainenema.


IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine
17. märtsil löödi Kohtla-Järvel Sõpruse tänaval asuva kortermaja trepikojas 36-aastast naist. Politseile on teo võimalik toimepanija teada.

Vargus
17. märtsil varastati Narvas Tallinna maanteel asuvast kauplusest naiste ilutooteid. Kahju on 443 eurot. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 36-aastase mehe.


LÄÄNE PREFEKTUUR

Läänemaa

Vargus
4. märtsil avastati, et Haapsalus Lihula maanteel asuvast korterist on 44-aastaselt mehelt varastatud mobiiltelefon Sony Xperia. Kahju on 387 eurot.

Pärnumaa

Vargused
17. märtsil kell 8.30 avastati, et Vändra vallas Suurejõe külas Vändra maanteel asuvast garaažist on varastatud trimmer ning ketaslõikur. Kahju on 266 eurot.

17. märtsil kell 12.37 avastati, et Pärnus Raba tänavalt on asutuse ruumidest varastatud mobiiltelefon Samsung. Kahju on 252 eurot.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainformatsiooni vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi