Politseis registreeritud sündmused
24.03.2016


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 65 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas üks avaliku korra raske rikkumine, 26 varavastast kuritegu, sealhulgas 22 vargust (kolm eluruumidest ja üks sõidukist). Registreeriti neli inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada viis inimest. Tabati 11 alkoholijoobes juhti. Registreeriti 342 väärtegu. Piiril väljastati kuus sisenemiskeeldu ning Eestist saadeti välja kaks inimest.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
23. märtsil teatati, et Kristiines Kaarna tänaval asuvas eramus toimus konflikt 62-aastase mehe ja 55-aastase naise vahel. Politsei pidas naisele füüsilist valu põhjustanud mehe kinni.

23. märtsil teatati, et Kristiines Kotka tänaval asuvas korteris lõi 46-aastane mees 54-aastast naist ning tekitas talle tervisekahjustusi. Politsei pidas mehe kinni.

Vargus
23. märtsil teatati, et Lasnamäel Virbi tänaval asuva kortermaja juures varastasid kaks tundmatut meest 30-aastaselt mehelt kuldketi ja mobiiltelefoni. Esialgne kahju on 3880 eurot.

Harjumaa

Vargused
23. märtsil teatati, et Saku vallas Rahula külas asuvast garaažist on varastatud murutrimmer ja selle tarvikud. Esialgne kahju on 950 eurot.

23. märtsil teatati, et Maardus Vana-Narva maanteel asuvast ärist on varastatud gaasiballoone. Esialgne kahju on 533 eurot.

23. märtsil teatati, et Sakus on sisse murtud garaaži ning varastatud kaks täispuidust ust, rehvid, muruniiduk ja akutrell. Esialgne kahju on 1500 eurot.

Juhtum piiril
23. märtsi hommikul saabus Rootsist Oxeloesundist Paldiski sadamasse Montenegro kaubalaev, mille meeskonna nimekirjas oli Montenegro kodanik, kellele oli väljastatud Schengeni alasse sisenemis- ja seal viibimise keeld. Mehele väljastati sisenemiskeeld ning ta lahkub laevaga Eestist.


LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Vargus
22. märtsil avastati, et Tartus Aardla tänaval keldrist on varastatud tööriistu. Kahju on umbes 700 eurot.

Valgamaa

Kehalised väärkohtlemised
22. märtsil sai politsei teate, et Valgas Kungla tänaval sai kahe poisi vahelises kakluses viga 14-aastane poiss. Kiirabi osutas kannatanule esmaabi. Juhtunu üksikasjad on selgitamisel.

23. märtsil teatati, et Valgas Jakobi tänaval korteris lõi 62-aastane kaine mees oma 64-aastast elukaaslast, kes sai viga ning viidi haiglasse. Mees on kuriteos kahtlustatavana üle kuulatud.

Viljandimaa

Vargus
Politseile laekus teade, et 20. märtsi öösel varastati Viljandis Lossi tänaval meelelahutusasutusest musta värvi karvase kraega jope. Kahju on umbes 350 eurot.

Juhtum piiril
23. märtsi päeval kontrollisid piirivalvurid Jõgevamaal Piibumäe külas BMW-d, mille roolist avastati alkoholijoobes juht. Mees kõrvaldati juhtimiselt ning viidi esialgu Jõgeva arestikambrisse kainenema. Tema suhtes alustati kriminaalmenetlust.


IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Vargus
23. märtsil teatati, et Tapal Ülesõidu tänaval tungiti korterisse ja varastati pronksist kuju. Kahju on 1000 eurot.

Ida-Virumaa

Vargused
23. märtsil teatati politseile, et Kohtla-Järvel Endla tänaval tungiti sisse garaaži ja varastati tööriistad, raadiomängija, kõlarid ning muud vara. Kahju on 800 eurot.

23. märtsil varastati Narvas Rahu tänaval asuvas korterist sülearvuti, kuldehted ja vanad mündid. Kahju on 855 eurot.


LÄÄNE PREFEKTUUR

Saaremaa

Avaliku korra raske rikkumine
23. märtsil kella 3 paiku tungiti Lääne-Saare vallas kallale 19-aastasele mehele.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi