Politseis registreeritud sündmused
30.03.2016


Möödunud ööpäeva jooksul registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 83 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 44 varavastast kuritegu, sealhulgas 1 röövimine ja 30 vargust (6 eluruumidest ja 3 sõidukitest) ning 1 sõidukivargus või omavoliline kasutamine. Registreeriti 2 inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada 2 inimest. Tabati 9 alkoholijoobes ja 1 narkojoobes sõidukijuht. Väärtegusid registreeriti 426. Piirilt väljastati 2 sisenemiskeeldu.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Ähvardamine
29. märtsil teatati, et Kuldanoka tänava eramus ähvardati peretüli käigus relvataolise esemega 37-aastast naist. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 41-aastase mehe.

Kehaline väärkohtlemine
29. märtsil teatati, et Majaka tänava kaupluses löödi 60-aastast turvameest.

Vargused
29. märtsil teatati, et Kivila tänava korterist varastati ehteid 4000 euro väärtuses.

29. märtsil teatati, et Lootsi tänaval pargitud sõiduautolt varastati küljepeeglid. Vargusega tekitatud kahju on 1000 eurot.

Harjumaa

Omastamine
29. märtsil teatati, et Murastes varastati avaldajalt mobiiltelefon. Vargusega tekitatud kahju on 875 eurot.

Vargus
29. märtsil teatati, et Riisipere alevikus metsa tänava territooriumilt varastati gaasiballoonid. Kahju on 250 eurot.


LÕUNA PREFEKTUUR

Jõgevamaa

Vargus
27. märtsil avastati, et Jõgeval Põllu tänaval on aiaga piiratud hoovist varastatud sinine tõukeratas Lucky Crew. Kahju on 202 eurot.

Põlvamaa

Vargus
29. märtsil teatati politseile, et Põlvas kesk tänaval on spordihalli juurest varastatud kaks lukustamata jalgratast. Politsei tabas rattad varastanud kaks meest vanuses 19- ja 24-eluaastat samal tänaval ja pidas nad kahtlustatavana kinni.

Tartumaa

Kehaline väärkohtlemine
29. märtsil sai politsei teate, et Tartus Ravila tänava korteris ründas alkoholijoobes 46-aastane mees tüli käigus oma 25-aastast elukaaslast põhjustades talle füüsilist valu. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

Võrumaa

Kehalised väärkohtlemised
28. märtsil teatati politseile, et Võrus löödi 41-aastast meest käte ja jalgadega ning põhjustati sel viisil talle tervisekahjustus. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 40-aastase mehe.

28. märtsil sai politsei teate, et Võru vallas Väimela alevikus on 36-aastane mees löönud oma vanaema noaga ja vigastanud noaga ka iseennast. Kiirabi toimetas mõlemad haiglasse.


IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Vargus

29. märtsil teatati, et Kadrinas Viitna teel murti sisse ehitusel asuvasse soojakusse ja varastati diiselpuhur ja lasernivelliir. Kahju on 2000 eurot.

Ida-Virumaa

Vargused

29. märtsil teatati politseile, et Narvas Partisani tänaval varastati korterist mobiiltelefon ja televiisor. Kahju on 940 eurot. Politseile on teo võimalik toimepanija teada.

29. märtsil tungiti Kohtla-Järvel Puru teel asuvasse kauplusesse ja varastati tubakatooteid. Kahju on selgitamisel.

29. märtsil teatati, et Narvas Daumani tänaval murti sisse garaažiboksi ja varastati õng ning muud vara. Kahju on 500 eurot.

29. märtsil teatati, et Kohtla-Järvel Outokumpu tänaval varastati domofon. Kahju on 300 eurot.


LÄÄNE PREFEKTUUR

Lääne prefektuuris möödunud ööpäeval olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainformatsiooni vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi