Politseis registreeritud sündmused
05.04.2016


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 92 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas kaks avaliku korra rasket rikkumist, 46 varavastast kuritegu, sealhulgas üks röövimine ja 32 vargust (viis eluruumidest ja neli sõidukitest). Registreeriti kolm inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada kolm inimest. Tabati kaheksa alkoholijoobes juhti. Registreeriti 344 väärtegu. Piiril väljastati üks sisenemiskeeld ning avastati üks riigipiiri ebaseaduslik ületus.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Avaliku korra raske rikkumine
4. aprillil teatati, et linnaliinibussis toimus konflikt 45-aastase mehe ja kahe tundmatu naise vahel, mille tagajärjel sai mees tervisekahjustusi.

Kehalised väärkohtlemised
4. aprillil teatati, et Lasnamäel Kivimurru tänaval asuva maja trepikojas mees füüsilist valu 27-aastasele mehele.

4. aprillil teatati, et Kesklinnas Vabaduse väljakul löödi 37-aastast meest, mille tagajärjel tekitati talle tervisekahjustusi.

4. aprillil teatati, et Mustamäel Kuklase tänaval asuvas korteris lõi tuttav 50-aastane mees 22-aastast naist ning põhjustas talle füüsilist valu. Politsei pidas mehe kinni.

4. aprillil teatati, et Lasnamäel Kivila tänaval asuvas korteris lõi tuttav 25-aastane mees 24-aastast naist ning tekitas talle tervisekahjustusi. Politseile on teo võimalik toimepanija teada.

4. aprillil teatati, et Lasnamäel Läänemere teel asuva baari juures lõi 28-aastane mees turvatöötajat. Politsei pidas mehe kinni.

Vargused
4. aprillil teatati, et Kesklinnas Luha tänaval seisnud sõiduautolt on varastatud ilukilbid ja tagavararatast. Esialgne kahju on 1500 eurot.

4. aprillil teatati, et Tallinna Vanasadama D-terminaalis on varastatud seljakott, milles olid kaamerad, sülearvuti, tahvelarvuti, riided ja teised asjad. Esialgne kahju on 1290 eurot.

Harjumaa

Kehaline väärkohtlemine
4. aprillil teatati, et Loksal Posti tänaval asuvas korteris lõi tuttav inimene terariistaga 51-aastast meest jalga ning tekitas talle tervisekahjustusi.

Vargus
4. aprillil teatati, et Viimsi vallas Pärnamäe külas asuvast ehitusobjektil on varastatud metallist toeposte ja kolmjalgu. Esialgne kahju on 6000 eurot.


LÕUNA PREFEKTUUR

Põlvamaa

Kehaline väärkohtlemine
3. aprillil teatati politseile, et Kõlleste vallas Prangli külas ründas 43-aastane mees tuttavat 77-aastast meest. Kannatanule osutati traumapunktis esmaabi.

Võrumaa

Vargus
2. aprillil teatati politseile, et möödunud päevade jooksul on Võru vallas Võrumõisa külas tungitud eramusse ja varastatud teler LG, sülearvuti Dell, fotoaparaat Canon, DVD kaamera ja münte umbes 50 euro väärtuses. Kahju on kokku 1950 eurot.

Juhtumid piiril
4. aprillil saabus Luhamaa piiripunkti riigist väljuvale suunale sõiduauto Škoda, mida juhtis 53-aastane mees. Sõiduki kontrollimise käigus avastasid piirivalvurid sellest kiirusemõõteseadet avastava või selle tööd häirida võimaldava seadme, mis ei ole lubatus. Seade võeti ära ja mees lahkus koos sõidukiga Venemaa Föderatsiooni.


IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Röövimine
4. aprillil kella 17.40 paiku siseneti Rakveres Laada tänaval asuvasse juveelipoodi ja rööviti kuldehteid ning sularaha. Kahju on 4000 eurot.

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine
4. aprillil teatati, et Vaivara vallas Kudrukülas Eesvälja tänaval asuvas eramus tungiti kallale 47-aastasele naisele. Politseile on teo võimalik toimepanija teada.

Vargus
4. aprillil teatati, et Narvas 26. Juuli tänaval murti sisse keldrisse ja varastati jalgratas. Kahju on 300 eurot.


LÄÄNE PREFEKTUUR

Pärnumaa

Avaliku korra raske rikkumine
2. aprillil kella 21 paiku löödi Pärnus Hommiku tänaval 16-aastast noormeest. Teo arvatavad toimepanijad on politseile teada.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi