Politseis registreeritud sündmused
12.04.2016


Möödunud ööpäeva jooksul registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 106 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende seas oli 50 varavastast kuritegu, sealhulgas 27 vargust (eluruumidest 5, sõidukitest 4) ning 1 sõidukivargus või omavoliline kasutamine. Registreeriti 3 inimvigastustega liiklusõnnetust, milles hukkus 1 ja sai vigastada 2 inimest. Tabati 30 alkoholijoobes ja 4 narkojoobes sõidukijuhti. Registreeriti 412 väärtegu. Piirilt väljastati 2 sisenemiskeeldu ning registreeriti 1 Schengeni viisaeeskirja rikkumine.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
11. aprillil teatati, et Akadeemia tee asutuses toimus rüselus 43-aastase turvatöötaja ja 42-aastase mehe vahel. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 42-aastase mehe.

11.aprillil teatati, et Linnamäe tee korteris toimus konflikt 34-aastase naise ja 50-aastase mehe vahel.

11. aprillil teatati, et Spordi tänava korteris löödi 27-aastast meest.

11. aprillil teatati, et Astangu tänava korteris löödi 29-aastast naist.

Vargus
11. aprillil teatati, et Võistluse tänava korterist varastati sülearvuti, tahvelarvuti, kitarr, õlakott ja jalanõud. Vargusega tekitatud kahju on 2000 eurot.

Harjumaa

Vargus
11. aprillil teatati, et Tabasalus Kooli tänava asutuse riietusruumist varastati rahakotist sularaha 340 eurot.


LÕUNA PREFEKTUUR

Põlvamaa

Kehaline väärkohtlemine
11. aprillil sai politsei teate, et Põlvas Kesk tänaval lõi tuttav mees sõnavahetuse käigus 38-aastast meest. Kannatanu fikseeris vigastused traumapunktis.

Tartumaa

Ähvardamine
11. aprillil teatati politseile, et Tartus Anne tänaval tekkis 60-aastase ja 23-aastase tuttava mehe vahel tüli, mille käigus püüdis meestest vanem nooremat rünnata. Olemasolevatel andmetel kasutas viimane rünnaku takistamiseks pipragaasi. Politsei pidas ründaja kahtlustatavana kinni.

Viljandimaa

Vargus
10. aprillil avastati, et Viljandi vallas Alustre külas on viimase kahe nädala jooksul sisse murtud suvilasse ja varastatud teler Samsung, köögikombain Hyundai ja võsalõikur. Kahju on 1290 eurot.

Juhtumid piiril
11. aprillil avastasid Mustvee kordoni piirivalvuri Peipsi järvel kolmel korral ebaseaduslikult püügile asetatud nakkevõrgud, mis olid nõuetekohaselt tähistatud ja millega rikuti kalapüügi eeskirja. Võrgud eemaldati püügilt ja toimetati Mustvee kordonisse. Võrkudes olnud kalad lasti järve tagasi.

11. aprillil saabus Koidula piiripunkti riiki sisenevale suunale veok Mercedes-Benz,  mida juhtis 39-aastane mees. Kontrolli käigus tuvastasid piirivalvurid, et veoki haagise rehvid ei vasta nõuetele ning veok koos haagisega suunati tagasi Venemaa Föderatsiooni.


IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaal ja Lääne-Virumaal olulisi teateid ei registreeritud.


LÄÄNE PREFEKTUUR

Pärnumaa

Kehaline väärkohtlemine
10. aprillil kella 4 paiku löödi Vändra alevis Vana tänaval majas 60-aastast meest.

Vargus
11. aprillil kell 11 avastati, et Pärnus Savi tänaval on garaažist varastatud kolm sõiduauto ust. Kahju on 3000 eurot.

Raplamaa

Kehaline väärkohtlemine
11. aprillil kella 8 paiku tekitati  Rapla vallas Ülejõe külas majas valu 23-aastasele naisele. Politseile on teo arvatav toimepanija teada.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainformatsiooni vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi