Politseis registreeritud sündmused
13.04.2016


Möödunud ööpäeva jooksul registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 115 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende seas oli kokku 42 varavastast kuritegu, sealhulgas 28 vargust (eluruumidest 5 ja sõidukitest 1) ning 2 sõidukivargust või omavolilist kasutamist. Registreeriti 7 inimvigastustega liiklusõnnetust, milles hukkus 1 ja sai vigastada 6 inimest. Tabati 11 alkoholijoobes ja 2 narkojoobes sõidukijuhti. Väärtegusid registreeriti 311. Piirilt väljastati 2 sisenemiskeeldu ning registreeriti 2 riigipiiri ebaseaduslikku ületamist (peeti kinni 11 isikut). Piiril registreeriti 1 salakaubavedamise juhtum ning 1 piirirežiimi ja dokumendikohustuse rikkumine.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
12. aprillil teatati, et Kilbi tänava korteris löödi peretüli käigus 32-aastast naist.

12. aprillil teatati, et Rüütli tänaval toimus füüsiline konflikt, mille käigus tekitati valu 49-aastasele mehele.

12. aprillil teatati, et Sõle tänava korteris löödi 39-aastast naist. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 38-aastase mehe.

Vargused
12. aprillil teatati, et Tedre tänava korterist varastati sülearvuti. Vargusega tekitatud kahju on 1500 eurot.

12. aprillil teatati, et Järvevana tee asutusest varastati kassast sularaha 1300 eurot.

Harjumaa

Kehaline väärkohtlemine
12. aprillil teatati, et Maardus Keemikute tänava korteris tekitati peretüli käigus kehavigastusi 26-aastasele naisele.


LÕUNA PREFEKTUUR

Möödunud ööpäeva jooksul Lõuna prefektuuris kuritegusid ei registreeritud

Juhtumid piiril
12. aprillil avastasid Mustvee kordoni piirivalvurid Peipsi järvest kolmel korral ebaseaduslikult püügile asetatud nakkevärke, mis olid nõuetekohaselt tähistamata. Võrgud eemaldati püügilt ja toimetati Mustvee kordonisse, kuni Keskkonnainspektsioonile üleandmiseni. Võrkudes olnud eluvõimelised kalad lasti tagasi järve.

12. aprillil saabus Koidula piiripunkti riiki sisenevale suunale veok Mercedes-Benz, mida juhtis 55-aastane mees. Kontrollimisel vastasid piirivalvurid, et haagisel esineb ohtlik viga – selle rehvid ei vasta nõuetele, ja veok koos haagisega suunati tagasi Venemaa Föderatsiooni

12. aprillil saabus Luhamaa piiripunkti riigist väljuvale suunale sõiduauto Subaru, mida juhtis 57-aastane mees. Sõiduki kontrollimise käigus avastasid piirivalvurid sellest löögirelva, mis on tsiviilkäibes keelatud. Löögirelv võeti ära, mehe suhtes alustati väärteomenetlus ja ta suundus ühes sõidukiga Venemaa Föderatsiooni poole.


IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Vargused

11. aprillil teatati, et Vinna vallas Piira külas Hommiku tänaval varastati järelhaagis. Kahju on 1000 eurot.

12. aprillil varastati Rakveres Laada tänaval mopeed registreerimismärgiga 631H. Kahju on 400 eurot.

Ida-Virumaa

Vargused

11. aprillil varastati Tallinn-Narva suunal sõitnud reisibussis 23-aastaselt mehelt rahakott. Kahju on 259 eurot.

12. aprillil teatati, et Sillamäel murti sisse Ehitajate tänaval asuvasse firmahoonesse ja varastati kolm komplekti tööriistu ning võtmed. Kahju on 2000 eurot.

12. aprillil teatati, et Kohtla-Järvel Aruserva tänaval varastati mopeed registreerimismärgiga 676Z. Kahju on 1300 eurot.

12. aprillil teatati, et Kohtla-Järvel Luha tänaval varastati korterist sularaha. Kahju on 900 eurot.


LÄÄNE PREFEKTUUR

Pärnumaa

Vargus
12. aprillil kella 13.30 paiku varastati Pärnus Aida tänaval kauplusest spordiriideid. Kahtlustatavana peeti kinni 31-aastane mees. Kahju on 182 eurot ja 90 senti.

8. aprillil kella 18 paiku varastati Halinga vallas Libatse külas korterist mobiiltelefon ja tahvelarvuti. Kahju on 750 eurot.

12. aprillil kell 7.15 avastati, et Pärnus Rannastaadioni ehitusobjektil on soojakutest varastatud tööriistu ja töörõivaid. Kahju suuruse selgitab välja menetlus.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainformatsiooni vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi