Politseis registreeritud sündmused
14.04.2016


Möödunud ööpäeva jooksul registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 87 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 1 avaliku korra raske rikkumine ja 36 varavastast kuritegu, sealhulgas 24 vargust (eluruumidest 3 ja sõidukitest 2). Registreeriti 2 inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada 3 inimest. Tabati 11 alkoholijoobes ja 3 narkojoobes sõidukijuhti. Väärtegusid registreeriti 273. Eestist saadeti välja 1 isik. Piiril registreeriti 1 Schengeni viisaeeskirja rikkumine.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
13. aprillil teatati, et Võru tänava korteris löödi peretüli käigus 39-aastast naist.

13. aprillil teatati, et Ümera tänava korteris löödi peretüli käigus 36-aastast naist.

Vargus
13. aprillil teatati, et Linnamäe teel pargitud sõiduautolt Toyota Land Cruiser varastati tagavararatas. Vargusega tekitatud kahju on 1700 eurot.

Harjumaa

Kehalised väärkohtlemised
13. aprillil teatati, et Viimsis Karulaugu tee tänava korteris löödi peretüli käigus 31-aastast naist.

13. aprillil teatati, et Vasalemma vallas Rummu alevikus Sireli tänava korteris löödi 49-aastast meest. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 30-aastase ja 31-aastase mehe.

13. aprillil teatati, et Rae vallas Vana-Tartu maantee asutuses toimus füüsiline konflikt 33-aastase mehe ja 45-aastase mehe vahel. Mõlemad osapooled viidi jaoskonda.

Vargus
13. aprillil teatati, et Suurupi külas Niineõie teel pargitud sõiduautost varastati dokumendid ja sularaha. Vargusega tekitatud kahju on 5000 eurot.


LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Kehaline väärkohtlemine
13. aprillil teatati politseile, et Nõo vallas Nõgiaru külas ründas joobes 47-aastane mees oma samuti alkoholi tarvitanud 49-aastast elukaaslast. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

Juhtumid piiril
13. aprillil saabus Koidula piiripunkti riiki sisenevale suunale veok Mercedes-Benz, mida juhtis 55-aastane Venemaa Föderatsiooni kodanik. Kontrollimisel avastasid piirvalvurid, et selle haagise rehvid ei vasta nõuetele ning veok suunati tagasi Venemaa Föderatsiooni.

14. aprillil saabus Luhamaa piiripunkti riigist väljuvale suunale 55-aastane Venemaa Föderatsiooni kodanik, kelle kontrollimisel selgus, et ta on Schengeni territooriumil viibinud seadusliku aluseta neli kalendripäeva ja neist ühe Eesti Vabariigis. Naisele koostati ettekirjutus riigist lahkumiseks ning kohaldati sissesõidukeeld kolmeks kuuks.


IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaal olulisi teateid ei registreeritud.

Ida-Virumaa

Vargus

13. aprillil teatati, et Jõhvis Linda tänaval murti sisse kauplusesse ja varastati akupress. Kahju on 2000 eurot.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Lääne prefektuuris möödunud ööpäeval olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainformatsiooni vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi