Politseis registreeritud sündmused
15.04.2016


Möödunud ööpäeva jooksul registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 66 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende seas oli 3 avaliku korra rasket rikkumist ja 27 varavastast kuritegu, sealhulgas 1 röövimine ja 17 vargust. Registreeriti 2 inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada 2 inimest. Tabati 4 alkoholijoobes sõidukijuhti. Registreeriti 274 väärtegu. Piiril registreeriti 1 Schengeni viisaeeskirja rikkumine ja 1 salakaubavedamise juhtum.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Röövimine
14. aprillil teatati, et Lossi platsil löödi meest ja võeti ära tema rahakotist sularaha.

Kehalised väärkohtlemised
14. aprillil teatati, et Posti tänaval tekitati noaga vigastusi 36-aastasele mehel. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 30-aastase naise.

14. aprillil teatati, et Sikupilli tänava kortermaja trepikojas löödi 24-aastast meest.

14. aprillil teatati, et J. Kappeli tänaval tekkis konflikt taksojuhi ja kliendi vahel, mille käigus 41-aastane naine tundis valu. Asjaolude selgitamiseks viidi mõlemad osapooled jaoskonda.

Vargus
14. aprillil teatati, et Liivaoja tänava korterisse murti sisse ja varastati mobiiltelefon, sülearvuti ja militaarvarustust. Vargusega tekitatud kahju on 1050 eurot.


LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Avaliku korra raske rikkumine
14. aprilli öösel kella 1.30 ajal sai politsei väljakutse Raatuse tänaval ööklubisse. Esialgsetel andmetel oli mitu naist omavahel tülli pööranud, kakelnud ja üksteisele jooke pähe valanud. Kaks neiut pöördusid traumapunkti. Sündmuskohalt viis politsei kolm neiut kainenema. Neist ühe, 22-aastase naise, pidas politsei kuriteos kahtlustatavana kinni.

Viljandimaa

Kehaline väärkohtlemine
Politseile laekus teade, et 13. aprillil tõukas väidetavasti 46-aastane mees Viljandis Linnu tänaval 33-aastast meest, kes sai haiget.


IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine

14. aprillil teatati, et Jõhvis Narva maanteel tungiti kallale 41-aastasele mehele. Politseile on teo võimalik toimepanija teada.


LÄÄNE PREFEKTUUR

Läänemaa

Kehaline väärkohtlemine
14. aprillil kell 20.27 löödi Haapsalus Lihula maanteel omavahelise tüli käigus 52-aastast meest. Teo arvatav toimepanija on politseile teada.

Pärnumaa

Avaliku korra raske rikkumine
14. aprillil kell 1.05 löödi Pärnus Rüütli tänaval meelelahutusasutuse ees 19-aastast meest. Kahtlustatavana peeti kinni 23-aastane mees.

Vargus
13. aprillil kell 4.30 ajal avastati, et Sindis Pärnu maanteel on asutuse jalgrattaparklast varastatud jalgratas Trek. Kahju on 351 eurot 62 senti.

Raplamaa

Avaliku korra raske rikkumine
14.aprillil kell 15.20 löödi Raplas Tallinna maanteel 41-aastast meest. Kahtlustatavana peeti kinni 63-aastane mees ja 57-aastane naine.

Vargus
14. aprillil kell 17.30 varastati Raplas Tallinna maanteel asuvast tanklast 218.35 liitrit. Kahju on 233 eurot ja 37 senti.


Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainformatsiooni vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi