Politseis registreeritud sündmused
07.04.2016


Möödunud ööpäeva jooksul registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 76 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 2 avaliku korra rasket rikkumist ja 35 varavastast kuritegu, sealhulgas 21 vargust (eluruumidest 3, sõidukitest 1) ja 2 sõidukivargust või omavolilist kasutamist. Registreeriti 5 inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada 5 inimest. Tabati 13 alkoholijoobes ja 2 narkojoobes sõidukijuhti. Väärtegusid registreeriti 295. Piirilt väljastati 2 sisenemiskeeldu ja Eestist saadeti välja 2 isikut.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
6. aprillil teatati, et Kesklinnas Viru Väljakul lõi alkoholi tarvitanud 26-aastane mees 46-aastast meest ning tekitas talle tervisekahjustusi. Politsei pidas mehe kinni ning kiirabi toimetas kannatanu haiglasse.

6. aprillil teatati, et Lasnamäel Kivila tänaval asuvas korteris toimus konflikt 39-aastase mehe ja 36-aastase naise vahel, mille tagajärjel sai naine tervisekahjustusi. Politsei pidas mehe kinni.

6. aprillil teatati, et Kristiines Sõpruse puiesteel asuva kortermaja trepikojas toimus konflikt 47-aastase mehe ning 30- ja 33-aastase mehe vahel, mille tagajärjel sai vanem mees tervisekahjustusi. Politseile on teo võimalikud toimepanijad teada.

Vargused
6. aprillil teatati, et Põhja-Tallinnas Erika tänaval asuvatest ehitussoojakutest on varastatud erinevate ettevõtete tööriistu. Esialgne kahju on 18 000 eurot.

6. aprillil teatati, et Kristiines Käo tänaval asuvasse korterisse on sisse murtud ning varastatud käekott, mobiiltelefon, sülearvuti ja teisi esemeid. Esialgne kahju on 3260 eurot.

Harjumaa

Raske tervisekahjustuse tekitamine
6. aprillil teatati, et Kehras Paberi tänaval asuvas korteris lõi ühise alkoholi tarvitamise käigus 51-aastane mees terava esemega 37-aastast ning tekitas talle raske tervisekahjustusi. Politsei pidas võimaliku ründaja kinni ning kiirabi toimetas kannatanu haiglasse.

Kehalised väärkohtlemised
6. aprillil teatati, et Klooga alevikus Kivi tänaval asuvas korteris tekkis ühise alkoholi tarvitamise käigus konflikt tuttava 65-aastase mehe ja 56-aastase naise vahel. Tüli käigus said osapooled tervisekahjustusi ning kiirabi toimetas nad haiglasse.

6. aprillil teatati, et Paldiskis Pakri tänaval asuvas korteris lõi tuttav 18-aastane mees 46-aastast naist ning tekitas talle tervisekahjustusi. Politsei pidas mehe kinni.

Vargused
6. aprillil teatati, et Viimsi alevikus Randvere teel asuvast kauplusest varastati erinevaid asju. Esialgne kahju on 736 eurot.

6. aprillil teatati, et Peetri alevikus Roosaare teel asuvasse ehitussoojakusse on sisse murtud ning varastatud pöördlaser ja teisi tööriistu. Esialgne kahju on 5120 eurot.


LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Kehaline väärkohtlemine
6. aprillil sai politsei teate, et 6. aprillil läksid Tartus Kaunase puiestee korteris omavahel kaklema  46- aastane mees ja tema 31-aastane naaber. Eelnevalt oli meestel tekkinud tüli remondiküsimustes. Kakluse käigus said mõlemad mehed kergemaid vigastusi.

Avaliku korra raske rikkumine
5. aprillil teatati politseile, et Tartus Paju tänaval viskas teadmata põhjusel joobes 52-aastane mees telliskiviga katki elumaja akna, mille tagajärjel sai klaasikildude ja kiviga pihta majas viibinud 53-aastane mees. Mehed ei ole omavahel tuttavad. Kannatanu ja tema poegade poolt peeti viskaja kinni ning kutsuti kohale politseid. Viskaja on toimetatud esialgu kainenema. Kannatanu käsi sai vigastada, kuid mees ei vajanud kiirabibrigaadi abi. 

Viljandimaa

Vargus
6. aprillil teatati politseile, et 30. märtsil varastati Viljandis Kauge tänava maja koridorist jalgratas Classic. Kahju on 335 eurot.

Juhtumid piiril
6. aprillil avastasid Varnja piirivalvurid Tartumaal vara vallas Kargaja jões ebaseaduslikult püügile asetatud ja tähistamata luhamõrra, lisaks avastati ka suur jõemõrd. Piirivalvurid toimetasid mõrrad Varnja teenistuskohta hoiule ja need antakse üle Keskkonnainspektsioonile.


IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Vargus
6. aprillil teatati, et Kadrina vallas Põima külas murti sisse eramusse, kust varastati lauanõusid ja antiikseid esemeid. Vargusega tekitatud kahju on 407 eurot. Lõhkumisega tekitatud kahju on selgitamisel.


LÄÄNE PREFEKTUUR

Järvamaa

Vargus
4. aprillil kella 8 paiku avastati, et Türil Kure teel on kolmest majast varastatud aiatehnikat ning muid esemeid. Kahju on selgitamisel.

6. aprillil kella 3 paiku avastati, et Türi vallas Taikse külas on asutuse territooriumilt varastatud mopeed ja kiiver. Esialgne kahju on 420 eurot.

Raplamaa

Vargus
6. aprillil avastati, et Kehtna vallas Lellapere külas on eluhoonest varastatud mööblit ja muid esemeid. Kahju suuruse selgitab välja menetlus.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainformatsiooni vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi