Politseis registreeritud sündmused
19.04.2016


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 109 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas avaliku korra raske rikkumine, 42 varavastast kuritegu, sealhulgas 34 vargust ning kolm sõidukivargust ja omavolilist kasutamist. Registreeriti kolm inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada kolm inimest. Tabati kümme alkoholijoobes juhti. Registreeriti 290 väärtegu. Möödunud nädala jooksul registreeriti kümme euro võltsimisega seotud kuritegu. Eestist saadeti välja üks inimene ning avastati viisaeeskirja rikkumine ja salakaubavedamise juhtum.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
18. aprillil teatati, et Lasnamäel Katleri tänaval kukkus esialgse info kohaselt taksost väljumas olnud inimene põlvede peale, kuna takso hakkas sõitma enne, kui klient oli sellest väljunud. 46-aastane naine toimetati haiglasse.

18. aprillil teatati, et Mustamäe teel liiklusõnnetusse sattunud sõidukist väljunud ja sündmuskohalt lahkumas tundmatu mees lasi 45-aastase naise näopiirkonda gaasi.

18. aprillil teatati, et Mustamäel Kadaka teel asuva kortermaja trepikojas on väikeste lõikehaavadega 59-aastane mees. Politsei toimetas kolm meest jaoskonda kontrolliks.

18. aprillil teatati, et Lasnamäel Anni tänaval asuva kortermaja trepikojas põhjustas 39-aastane naine füüsilist valu 21-aastasele naisele.

18. aprillil teatati, et Haaberstis Õismäe teel asuvas korteris tekitas tuttav 33-aastane mees tervisekahjustusi 54-aastasele naisele. Politsei pidas mehe kinni.

Vargused
18. aprillil teatati, et Haaberstis Paldiski maanteel asuvas söögikohas varastati mehelt rahakott. Esialgne kahju on 1000 eurot.

18. aprillil teatati, et Lasnamäel J. Koorti tänaval asuvast korterist varastati sularaha ja nutitelefon. Esialgne kahju on 1100 eurot.

18. aprillil teatati, et Kristiines Seebi tänaval asuvast kuurist varastati muruniiduk, tööriistakomplekt, ketaslõikur ja teisi tööriistu. Esialgne kahju on 2230 eurot.

18. aprillil teatati, et Lasnamäel Lõõtsa tänaval asuvast kauplusest varastati kohvimasin. Esialgne kahju on 3800 eurot.

Harjumaa

Vargused
18. aprillil teatati, et Peetri alevikus Pihlaka teel asuva ehitusobjekti soojakust varastati tööriistu. Esialgne kahju on 10 000 eurot.

18. aprillil teatati, et Jõelähtme vallas Piibe maantee ääres seisnud sõiduautolt varastati kõik veljed. Esialgne kahju on 1000 eurot.


LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Kehaline väärkohtlemine
17. aprillil sai politsei teate, et Tartus Pärna tänaval ründas joobes 38-aastane mees oma 39-aastast abikaasat põhjustades talle füüsilist valu. Politsei toimetas mehe esialgu kainenema.

Juhtumid piiril
18. aprillil avastasid Varnja piirivalvurid Peipsi järvel nõuetekohaselt tähistamata võrguliini. Piirivalvurid toimetasid võrgu Varnja teenistuskohta, et see siis Keskkonnainspektsioonile üle anda.


IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Vargus
18. aprillil teatati, et Kadrina vallas Läsna külas asuvast vahelaost varastati 35 tihumeetrit männipalki. Kahju on 2301 eurot.

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine
18. aprillil löödi Narvas Uusküla tänaval 70-aastast naist. Politseile on teo võimalik toimepanija teada.

Vargused
18. aprillil murti Kiviõlis Lepa teel eramusse ja varastati mobiiltelefon ning tahvelarvuti. Kahju on 220 eurot.

18. aprillil teatati, et Narvas Kerese tänaval murti sisse garaažiboksi ja varastati rehvid koos velgedega. Kahju on 500 eurot.


LÄÄNE PREFEKTUUR

Pärnumaa

Omavoliline sissetung
16. aprillil kella 19.30 paiku tungiti omavoliliselt Audru vallas Saari külas eramajja. Kahtlustatavana peeti kinni 48-aastane mees.

Vargus
18. aprillil kell 8.20 avastati, et Kilingi-Nõmmes Pärnu tänaval on asutuse ruumidest varastatud sularaha. Esialgne kahju on 415 eurot.

Saaremaa

Avaliku korra raske rikkumine
16. aprillil kella 1 paiku sai politsei teate, et Mustjala vallas terava esemega 24-aastast meest. Teo arvatav toimepanija on politseile teada.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi