Politseis registreeritud sündmused
31.03.2016


Möödunud ööpäeva jooksul registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 104 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 2 avaliku korra rasket rikkumist ja 46 varavastast kuritegu, sealhulgas 2 röövimist ja 37 vargust (eluruumidest 6, sõidukitest 3). Registreeriti 2 inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada 2 inimest. Alkoholijoobes sõidukijuhte tabati 5. Väärtegusid registreeriti 300. Eestist saadeti välja 1 isik ja piiril registreeriti 2 riigipiiri ebaseaduslikku ületamist (peeti kinni 2 isikut).

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
30. märtsil teatati, et Õle tänava korteris löödi peretüli käigus 23-aastast naist. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 29-aastase mehe.

30. märtsil teatati, et Lootsi tänava kaupluses löödi 38-aastast turvameest.

30. märtsil teatati, et Kivila tänaval löödi peretüli käigus 28-aastast naist.

30. märtsil teatati, et Ümera tänaval toimus peretüli 25-aastase naise ja 31-aastase mehe vahel.

30. märtsil teatati, et Saue tänava korteris löödi 33-aastast meest.

Vargused
30. märtsil teatati, et K. Kärberi tänava korterist varastati asju. Vargusega tekitatud kahju on 8040 eurot.

30. märtsil teatati, et Läänemere tee korterist lahkusid üürnikud ning lõhkusid korteriomaniku vara ja võtsid kaasa mööbli. Tekitatud kahju on 1300 eurot.

30. märtsil teatati, et Pirita teel pargitud sõiduautosse murti sisse ja varastati sülearvuti. Vargusega tekitatud kahju on 2000 eurot.

Harjumaa

Kehaline väärkohtlemine
30. märtsil teatati, et Paldiski linnas löödi 45-aastast meest.


LÕUNA PREFEKTUUR

Jõgevamaa

Kehaline väärkohtlemine
30. märtsil sai politsei teate, et Jõgeva vallas Vaimastvere küla õppeasutuse võimlas lõi 15- aastane poiss oma 14-aastast koolivenda, millega põhjustas talle füüsilist valu ja tervisekahjustuse.

Põlvamaa

Kehaline väärkohtlemine
29. märtsil laekus politseile teade, et Põlvas Kesk tänava korteris tekkis ühise alkoholitarvitamise käigus 43-aastase ja 53-aastase mehe vahel tüli, mille käigus lõi noorem mees vanemat. Politsei toimetas lööja esialgu kainenema.
Tartumaa

Vargused
30. märtsil sai politsei teate, et Luunja vallas Lohkva külas varastati ettevõtte tööhoonest raudkapp. Kahju on täpsustamisel.

30. märtsil sai politsei teate, et Haaslava vallas Roiu alevikus murti sisse ehitusjärgus eramusse ja varastati erinevaid tööriistu. Varastatud esemete nimekiri ja täpne kahju on selgitamisel.

30. märtsil teatati politseile, et Kambja vallas Kambja alevikus varastati lukustamata garaažist mootorsaag Stihl. Kahju on 300 eurot.

Valgamaa

Kehaline väärkohtlemine
30. märtsil teatati politseile, et Valgas Petseri tänava korrusmajade vahelises hoovis ründas tuttav mees  70-aastast naist. Kannatanu vigastused fikseeriti haiglas.

Juhtumid piiril
30. märtsil avastasid Mustvee kordoni piirivalvurid Peipsi järvel ajutise kontrolljoone ületuse mootorpaadi poolt Eesti Vabariigist Venemaa Föderatsiooni ja tagasi. Mootorpaadis viibis ületuse hetkel kaks meest. Paati juhtinud 26-aastsele mehele määrati rahatrahv 80 eurot.


IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Vargus
30. märtsil teatati, et Rakveres Lõuna tänaval lõhuti kaubiku tagumine ukseklaas ja varastati piiksaag, tööriistu ning muud vara. Vargusega tekitatud kahju on 1945 eurot ja klaasi lõhkumisega tekitatud kahju on 150 eurot.

Ida-Virumaa

Röövimine
30. märtsil teatati, et Kiviõlis Võidu tänaval asuvas korteris rünnati 25-aastast meest ja varastati rahakott koos dokumentide ning sularahaga, õlakott ja parfüümiveed. Kahju on 120 eurot. Politseile on teo võimalik toimepanija teada.

Kehaline väärkohtlemine
30. märtsil löödi Kohtla-Järvel Sinivoore tänaval 25-aastast meest. Politseile on teo võimalik toimepanija teada.

Vargused
30. märtsil teatati, et Kohtla-Järvel Ridaküla tänaval asuvast korterist varastati kuldehe. Kahju on 300 eurot. Politseile on teo võimalik toimepanija teada.

30. märtsil varastati Narvas Peetri platsil asuvast tööruumist mobiiltelefon ja tahvelarvuti. Kahju on 940 eurot.

30. märtsil tungiti Jõhvis Sompa tänaval akna kaudu majja ja varastati digitaalne projektor. Kahju on 540 eurot.

30. märtsil tungiti Narvas Kadastiku tänaval asuvasse garaažiboksi ja varastati kaks jalgratast. Kahju on 225 eurot.


LÄÄNE PREFEKTUUR

Läänemaa

Kehaline väärkohtlemine
30. märtsil seni teadmata kellaajal löödi Haapsalus Vaba tänava parklas omavahelise tüli käigus 29-aastast meest. Teo arvatav toimepanija on politseile teada.

Pärnumaa

Avaliku korra raske rikkumine
29. märtsil kella 20 paiku lõid Pärnus J. V. Jannseni tänaval 16- ja 19-aastased noormehed 16-aastast noormeest. Teo arvatav toimepanijad on politseile teada.

Vargus
30. märtsil seni teadmata kellaajal on Pärnus Lääne tänaval mere ääres ekskavaatorist varastatud tööriistu. Esialgsetel andmetel on kahju 500 eurot.

Raplamaa

Kehaline väärkohtlemine
30. märtsil kell 21.50 löödi Iira külas korteris omavahelise tüli käigus 31-aastast naist. Teo arvatav toimepanija on politseile teada.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainformatsiooni vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi