Politseis registreeritud sündmused
21.04.2016


Möödunud ööpäeva jooksul registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 82 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 3 avaliku korra rasket rikkumist ja 40 varavastast kuritegu, sealhulgas 29 vargust (eluruumidest 5, sõidukitest 1) ning 2 sõidukivargust või omavolilist kasutamist. Registreeriti 5 inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada 8 inimest. Tabati 8 alkoholijoobes ja 1 narkojoobes sõidukijuht. Väärtegusid registreeriti 305. Piirilt väljastati 1 sisenemiskeeld ja Eestist saadeti välja 1 isik.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehaline väärkohtlemine
20. aprillil teatati, et Tehnika tänaval löödi peretüli käigus 48-aastast naist. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 41-aastase mehe.

Vargused
20. aprillil teatati, et Vindi tänava keldriboksi murti sisse ja varastati elektrisõiduki tasakaaluliikur ja puuvasar. Vargusega tekitatud kahju on 2550 eurot.

20. aprillil teatati, et Endla tänava jalgrattaparklast varastati jalgratas maksumusega 1600 eurot.

Harjumaa

Vargus
20. aprillil teatati, et Harku alevikus Karikakra tänava garaaži murti sisse ja varastati mootorsaag. Kahju on 250 eurot.

Juhtum piiril
20. aprillil teatati Tallinna lennujaamast, et Amsterdami lennule soovib minna 1981. aastal sündinud Eesti vabariigi kodanik. Mehe käsipagasis oli vana roostetanud padrun. Mehe sõnul leidis ta selle kunagi ja see oli kotti ununenud. Padrun võeti Tallinna piiripunkti hoiule ja isik lubati lennule.


LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Vargus
20. aprillil sai politsei teate, et Ülenurme vallas Tõrvandi alevikus murti akna kaudu sisse ehitusfirma tootmishoonesse ja varastati elektri-ja akutööriistu. Kahju on 10900 eurot.

Valgamaa

Vargus
20. aprillil sai politsei teate, et Valgas Väike-Laatsi tänaval varastati tööstushoone hoovil seisnud purusti kütusepaagist 200 liitrit diiselkütust, ekskavaatori akud ja kütusetankimispump. Kahju ja täpne varastatud esemete nimekiri on

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Vargus

20. aprillil teatati, et Laekvere vallas Sootaguse külas varastati eramaja hoovist sõiduauto ZAZ968M. Kahju on 1000 eurot.

Ida-Virumaa

Vargused

20. aprillil teatati, et Narvas Tiimanni tänaval parkinud sõidukisse murti sisse ja varastati motoroller, tolmuimeja ja jahimehe nuga. Kahju on 1200 eurot.

20. aprillil teatati, et Kohtla-Järvel Olevi tänaval murti sisse suvemajja ja varastati elektrijuhtmed, LED prožektor, vanametalli ning muud vara. Lõhkumise ja vargusega tekitatud kahju kokku on 1700 eurot.

20. aprillil teatati, et Kohtla-Järvel Päikese tänaval murti sisse suvemajja ja varastati muusikakeskus, mootorsaag, elektritrell ning muud vara. Kahju on 1149 eurot.


LÄÄNE PREFEKTUUR

Järvamaa

Kehaline väärkohtlemine

19. aprillil kella 22 paiku löödi Türil Viljandi tänaval 38-aastast meest.

Läänemaa

Avaliku korra rasked rikkumised
16. aprillil kella 3 paiku löödi Haapsalus Tallinna maanteel parklas 27-aastast meest.

16. aprillil kella 2 paiku löödi Lihulas Tallinna maanteel asutuse ruumides peo käigus kolme 17- ja üht 16-aastast noormeest. Politseil on teo arvatavad toimepanijad teada.

Pärnumaa

Avaliku korra raske rikkumine
20. aprillil kella 23 paiku löödi Pärnus Rüütli tänaval meelelahutusasutuse ees 51-aastast meest. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 21-aastase mehe.

Raplamaa

Vargus
20. aprillil kella 19 paiku tangiti Raplas Kastani tänaval tanklas sõiduautosse 165 liitrit bensiini ja lahkuti tangitud kütuse eest tasumata. Kahju on 180 eurot.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainformatsiooni vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi