Politseis registreeritud sündmused
22.04.2016


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 113 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas 29 varavastast kuritegu, sealhulgas 15 vargust (üks eluruumidest ja üks sõidukist) ning kaks sõidukivargust ja omavolilist kasutamist. Registreeriti inimvigastusega liiklusõnnetus, milles sai vigastada üks inimene. Tabati üheksa alkoholijoobes juhti. Registreeriti 383 väärtegu. Piiril väljastati üks sisenemiskeeld.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
21. aprillil teatas 64-aastane naine, et teda oli Mustamäel Sütiste teel asuvas korteris löönud 69-aastane mees. Politsei pidas kuriteos kahtlustatava mehe kinni.

21. aprillil teatas 46-aastane naine, et tulles koju Lasnamäele Mahtra tänavale, tekkis tal konflikt oma tuttava, 36-aastase mehega, mille käigus tekitas mees talle valu ja kehavigastusi. Politsei pidas kahtlustatava asjaolude kontrollimiseks kinni.

21. aprillil teatas 69-aastane mees, et teda oli löönud võõras mees Sõle tänaval.

21. aprilli õhtul teatas 50-aastane naine, et teda oli Lasnamäel Kalevipoja põigus asuvas kaupluses löönud tuttav mees.

Vargused
21. aprillil anti teada, et Mustamäel Tammsaare teel asuvast hoonest varastati ürituse ajal fotograafilt kotis olnud kaks objektiivi, mille koguväärtus ulatub 4000 euroni.

21. aprillil anti teada, et Lasnamäel Kärberi tänaval asuva maja juurest oli öö jooksul varastatud maasturilt tagavararatas, mille väärtus ulatub üle 1300 euro.

Harjumaa

Vargus
21. aprillil teatati, et Saku vallas Juuliku külas asuvast ehitusobjektilt on varastatud erinevaid tööriistu, millega on tekitatud varalist kahju üle 900 euro.
Tallinn

LÕUNA PREFEKTUUR

Jõgevamaa

Vargus
17. aprillil avastati, et Puurmani vallas Pikknurme külas varastati talumaja territooriumilt küttepuid. Kahju on 2000 eurot.

Valgamaa

Kehaline väärkohtlemine
20. aprillil edastas sotsiaalpedagoog politseile, et Valgas Piiri tänaval lõi 48-aastane mees oma alaealist poega rihmaga. Mees on kahtlustatavana üle kuulatud.

20. aprillil teatati politseile, et Valgas Allika tänava korteris lõi joobes 47-aastane mees tüli käigus oma 80-aastast ema. Saadud näovigastused on raviasutuses fikseeritud. Politsei toimetas mehe kainenema.


IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Vargus
21. aprillil teatati, et Tapa vallas Tõõrakõrve külas on raiutud ja ära viidud 15.5 tihumeetrit kasepuid. Kahju on 480 eurot.

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine
21. aprillil tungiti Kohtla-Järvel Olevi tänaval asuva kortermaja trepikojas kallale 86-aastasele naisele. Politseile on teo võimalik toimepanija teada.

Vargus
21. aprillil varastati Narvas Kangelaste prospektil asuva kortermaja keldrist kaks jalgratast. Kahju on 1032 eurot.


LÄÄNE PREFEKTUUR

Järvamaa

Vargus
20. aprillil kell 15.30 avastati, et Särevere alevikus Jõe tänaval on keldriboksist varastatud mootorratas Orion. Esialgne kahju on 300 eurot.

Läänemaa

Vargus
21. aprillil varastati Lihulas Piiri tänaval asutuse hoovist sõiduauto Volkswagen. Sõiduk leiti hiljem Linnamäel Kooli teelt.

Pärnumaa

Kehaline väärkohtlemine
17. aprillil südaöö paiku löödi Audru alevikus Ringi tänaval 20-aastast meest.

Vargus
21. aprillil kell 2.55 avastati, et Pärnus Pilli tänaval on ehitusobjektil varastatud tööriistu. Vargus jäi lõpule viimata ja varastatud asjad leiti lähikonnast. Kahju on selgitamisel.

Saaremaa

Kehaline väärkohtlemine
20. aprillil kella 18.30 paiku löödi Leisi vallas talus omavahelise tüli käigus 39-aastast naist. Kahtlustatavana peeti kinni 59-aastane mees.

Vargus
19. aprillil seni teadmata kellaajal varastati Laimjala vallas Nõmme külas kinnistult kuuseistikuid. Esialgne kahju on 530 eurot.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi