Politseis registreeritud sündmused
17.05.2016


Möödunud ööpäeva jooksul registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 95 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 43 varavastast kuritegu, sealhulgas 1 röövimine ning 31 vargust ja 1 sõidukivargus või omavoliline kasutamine. Registreeriti 5 inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada 9 inimest. Tabati 14 alkoholijoobes sõidukijuhti. Registreeriti 306 väärtegu. Piirilt väljastati 2 sisenemiskeeldu.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
16. mail teatati, et Ümera tänava korteris löödi peretüli käigus 33-aastast naist.

16. mail teatati, et Pärnu maanteel taksos löödi 47-aastast meest.

16. mail teatati, et Astangu tänava korteris löödi peretüli käigus 58-aastast naist.

16. mail teatati, et Hooldekodu teelt metsast leiti peksmisjälgedega 32-aastane mees.

16. mail teatati, et J. Koorti tänava korteris löödi peretüli käigus 48-aastast naist. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 47-aastase mehe.

Vargus
16. mail teatati, et Sädeme tänava ehitusobjektile murti sisse ja varastati tööriistu. Kahju on 3850 eurot.

Harjumaa

Vargused
16. mail teatati, et Laulasmaa kaupluses varastati avaldajalt mobiiltelefon. Kahju on 420 eurot.

16. mail teatati, et Kehra linnas Keskuse tänava parklast varastati jalgratas. Kahju on 300 eurot.

16. mail teatati, et Maardu linnas Pirnipuu puiesteel murti sisse garaaži ja varastati ehitustööriistu. Kahju on 2000 eurot.

16. mail teatati, et Laagri alevikus Redise tänava maja trepikojast varastati jalgratas. Kahju on 470 eurot.

Juhtumid piiril
16. mail kontrolliti Põhja prefektuuri Tallinna piiripunktis lennuga Moskvast saabunud 1978. aastal sündinud Venemaa Föderatsiooni kodanikku, kellel puudusid asjakohased dokumendid, mis õigustaksid reisi eesmärki ja tingimusi. Mehele koostati piiril väljastatud sisenemiskeeld ja ta saadeti tagasi Venemaa Föderatsiooni.

16. mail anti Tallinna piiripunkti toimkonnale üle 1983. ja 1982. aastal sündinud Eesti Vabariigi kodanikust mehed, kes olid lennuki pardal tualettruumis suitsetanud. Meestele määrati tubakaseaduse rikkumise eest rahatrahvid summas 80 eurot.

LÕUNA PREFEKTUUR

Põlvamaa

Vargus
16. mail avastati, et Räpina vallas Tooste külas on talumajast viimaste kuude jooksul varastatud kiige katted, Husqvarna kirves, üheksa kirvevart, grammofon, raadio ja riideesemeid. Lisaks on rikutud majas olnud diivan ja tapeet. Kahju on selgitamisel.

Juhtumid piiril
16. mail abistasid Mehikoorma piirivalvurid päästetöötajaid ja meedikuid transpordiga mandrilt Piirissaarele ja tagasi seoses 16. mail toimunud põlenguga saarel.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaal olulisi teateid ei registreeritud.

Ida-Virumaa

Kehalised väärkohtlemised
16. mail tungiti Lohusuu vallas Kalmakülas kallale 63-aastasele mehele. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 33-aastase mehe.

16. mail rünnati Sillamäel Kesk tänava korteris 27-aastast meest. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 54-aastase mehe.

16. mail löödi Kohtla-Järvel Sõpruse tänava korteris 25-aastast naist. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 29-aastase mehe.

Vargused
16. mail teatati, et Sillamäel Gagarini tänava korterist varastati kaks fotoaparaati ja mobiiltelefon. Kahju on 1745 eurot.

16. mail teatati, et Narva-Jõesuus Olevi tänaval murti sisse eramajja ja varastati kaks sülearvutit. Kahju on 800 eurot.

Juhtumid piiril
15. mail saabus Narva-1 piiripunkti riiki sisenevale suunale 32-aastane Vene Föderatsiooni kodanik, kelle dokumentide kontrollimisel selgus, et tema viisa on kehtetu. Mees saadeti tagasi Vene Föderatsiooni.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Saaremaa

Kehaline väärkohtlemine
14. mail kella 23 paiku löödi Laimjala vallas ettevõtte ruumides 25-aastast meest. Teo arvatavad toimepanijad on politseile teada.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainformatsiooni vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi