Politseis registreeritud sündmused
01.09.2016


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 69 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas 38 varavastast kuritegu, sealhulgas 28 vargust (viis eluruumidest ja kaks sõidukitest) ja üks sõidukivargus ja omavoliline kasutamine. Registreeriti seitse inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai seitse vigastada inimest. Tabati viis alkoholi- ja üks narkojoobes juht. Registreeriti 279 väärtegu. Piiril väljastati kaks sisenemiskeeldu ning Eestist saadeti välja üks inimene. Avastati üks viisaeeskirja rikkumine, üks salakaubavedamise juhtum ning üks piirirežiimi ja dokumendikohustuse rikkumine.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
30. augustil teatati, et Mustamäel E. Vilde teel löödi 65-aastast meest ning talle tekitati tervisekahjustusi. Kiirabi toimetas mehe haiglasse.

31. augustil teatati, et Kesklinnas Rotermanni tänaval löödi 56-aastast meest.

Vargused
31. augustil teatati, et Kesklinnas Paadi tänaval asuvast hotellitoast varastati sularaha ja väärisese. Esialgne kahju on 7020 eurot.

31. augustil teatati, et Mustamäel Mäealuse tänaval asuvatest soojakutest varastati erinevaid tööriista. Vargusega tekitatud kahju on väljaselgitamisel.

Juhtum piiril
31. augusti lõuna paiku andsid Tallinna Vanasadama turvatöötajad politseinikele üle Soome kodanikku, kes omas tsiviilkäibes keelatud elektrišokirelva. Mehelt võeti relv ära ning tema suhtes alustati väärteomenetlust.

LÕUNA PREFEKTUUR

Valgamaa

Vargus
30. augustil avastati, et Valgas Laial tänaval on siseruumidest varastatud sülearvuti Ordi. Kahju on täpsustamisel.

Viljandimaa

Kehaline väärkohtlemine
31. augustil teatati politseile, et Viljandi vallas Viiratsi alevikus lõi endine elukaaslane 36-aastast naist ja põhjustas sellega viimasele füüsilist valu. 16284000343

Juhtumid piiril
31. augustil saabus Luhamaa piiripunkti riigist väljuvale suunale sõiduauto Audi, mida juhtis 54-aastane mees. Sõiduki kontrollimisel avastati sellest kiirusemõõteseadet avastav või selle tööd häirida võimaldav seade. Seade võeti ära ja mehel lubati koos sõidukiga lahkuda Venemaa Föderatsiooni.

31. augustil saabus Luhamaa piiripunkti riigist väljuvale suunale 21-aastane naine, kelle dokumentide kontrollimisel selgus, et ta on Schengeni territooriumil viibinud seadusliku aluseta viis päeva ning neist ühe Eestis. Naisele määrati rahatrahv, koostati ettekirjutus riigist lahkumiseks  ning kohaldati sissesõidukeeld kuueks kuuks.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Vargus
31. augustil teatati politseile, et Rakveres Kastani puiesteel asuvas rulapargis varastati mobiiltelefon, rahakott ja kaasaskantav kõlar. Kahju on 215 eurot.

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine
31. augustil teatati politseile, et Narvas Raudsilla tänava korteris tungis alkoholijoobes 34-aastane mees kallale oma emale, 56-aastasele naisele. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

Vargused
31. augustil teatati politseile, et Mäetaguse vallas varastati 25 tihumeetrit metsamaterjali. Kahju on 400 eurot.

31. augustil teatati politseile, et Kohtla-Järvel Torujõe tänaval asuvast raviasutusest varastati kaks televiisorit, kaks digiboksi ja kaks pulti. Kahju on 550 eurot.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Pärnumaa

Vargus
31. augustil kell 15.50 avastati, et Pärnus Eha tänaval on maja keldrist varastatud jalgratas. Kahju on 300 eurot.

Raplamaa

Vargused
31. augustil kell 6.40 avastati, et Kehtna vallas on tanklast varastatud sularaha. Esialgne kahju in 585 eurot.

31. augustil kell 7.30 avastati, et Kehtna vallas Pae külas on garaažist varastatud tolmuimeja, kompressor ja teisi esemeid. Kahju on 422 eurot.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi