Politseis registreeritud sündmused
02.09.2016


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 55 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas 30 varavastast kuritegu, sealhulgas 26 vargust (kolm eluruumidest ja üks sõidukist). Registreeriti kaks inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada kolm inimest. Tabati kaheksa alkoholi- ja kaks narkojoobes juhti. Registreeriti 311 väärtegu. Piiril väljastati kolm sisenemiskeeldu. Tuvastati üks viisaeeskirja rikkumine ning piirirežiimi ja dokumendikohustuse rikkumine.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
1. septembril teatati, et Lasnamäel Mahtra tänaval asuvas baaris lõi 36-aastane mees 46-aastast naist ning tekitas talle tervisekahjustusi. Politseinikud pidasid mehe kinni.

1. septembril teatati, et Põhja-Tallinnas Angerja tänaval asuvas korteris lõi 20-aastane mees 29-aastast naist ning tekitas talle tervisekahjustusi.

Vargused
1. septembril teatati, et Pirital teel asuvast kauplusest varastati kaks jalgratast – Scott Gambler 10 ja Scott Voltage. Esialgne kahju on 6080 eurot.

1. septembril teatati, et Pirital Hämari teel asuvast eramust varastati erinevaid tehnikat ja tööriistu, sealhulgas televiisor, ketaslõikur, lööktrell ja jätkusaag. Esialgne kahju on väljaselgitamisel

Juhtum piiril
1. septembri õhtul saabusid Istanbulist Tallinna lennujaama kaks Egiptuse kodanikku, kellel puudusid reisi eesmärgi ja tingimusi õigustavad dokumendid. Mehele ja poisile väljastati sisenemiskeeld ning nad ootavad mitte Schengen alal tagasilendu.


LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Avaliku korra raske rikkumine
2. septembril teatati politseile, et Ülenurme vallas Reola külas läksid neli omavahel tuttavat meest kaklema. Politsei toimetas tüli kõik osapooled esialgu kainenema.

Juhtumid piiril
1. septembril saabus Luhamaa piiripunkti riigist väljuvale suunale sõiduauto Toyota, mida juhtis 65-aastane mees. Mehe dokumentide kontrollimisel tuvastasid piirivalvurid, et tema juhiluba on ajaliselt kehtetu. Mees kõrvaldati juhtimiselt ja sõitu juhtis kaasreisija, kes omas vastava kategooria juhiluba.

IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaa

Kehalised väärkohtlemised
1. septembril teatati, et Kohtla-Järvel Ahtme maanteel asuvas korteris tungis 66-aastasele naisterahvale kallale tema poja elukaaslane.

1. septembril teatati, et Narvas Kevade tänaval löödi 78-aastast meest jalaga rinnapiirkonda.

Vargused
1. septembril teatati, et Narvas Lõuna tänaval asuvatest suvilatest varastati väärtuslikke esemeid. Kahju on selgitamisel.

1. septembril teatati, et Kiviõlis Viru tänaval asuvast korterist on varastatud koduelektroonikat ja muid esemeid. Kahju on 880 eurot.

Sündmused piiril
1. septembril saabus Narva-1 piiripunkti riigist väljuvale suunale 1989. aastal sündinud Eesti Vabariigi kodanik, kes esitas kontrolliks võltsitud Vene Föderatsiooni autojuhiloa. Juhtumi lahendamisega tegeleb piiri- ja migratsioonijärelvalvetalitus.

1. septembril saabus Narva-1 piiripunkti 1965. aastal sündinud Vene Föderatsiooni kodanik, kelle dokumentide kontrollimisel selgus, et ta on Schengeni territooriumil seadusliku aluseta viibinud kolm päeva, neist ühe päeva Eesti Vabariigis. Isik lahkus Vene Föderatsiooni.

1. septembril saabus Narva-1 piiripunkti 1992. aastal sündinud Moldova kodanik. Isikul puudusid vajalikud reisidokumendid ja reisieesmärk oli ebaselge. Isikule määrati riiki sisenemiskeeld.


LÄÄNE PREFEKTUUR

Järvamaa

Vargus
26. augustil kella 15 paiku avastati, et Türi vallas Kolu külas on talu hoovist varastatud kompressor ja survepesur. Kahju on 1000 eurot.

Läänemaa

Kehaline väärkohtlemine
1.septembril kell 15.30 löödi Haapsalus 24-aastast naist. Kahtlustatavana peeti kinni 46-aastane mees.

Pärnumaa

Vargus
1.septembril kella 7.30 paiku avastati, et Are vallas Palivere külas Lepalaane teel on garaažiboksist varastatud tööriistu. Esialgne kahju on 1099 eurot ja 50 senti.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi