Politseis registreeritud sündmused
09.09.2016


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 65 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas üks avaliku korra raske rikkumine, 27 varavastast kuritegu, sealhulgas 19 vargust (kolm eluruumidest ja kaks sõidukitest) ja kaks sõidukivargust ja omavolilist kasutamist. Registreeriti neli inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai surma üks ja vigastada kolm inimest. Tabati 13 alkoholi- ja üks narkojoobes juht. Registreeriti 200 väärtegu. Piiril väljastati kaks sisenemiskeeldu ning tuvastati kaks viisaeeskirja rikkumist ja üks riigipiiri ebaseaduslik ületus.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Avaliku korra raske rikkumine
8. septembril teatati, et Haaberstis Paldiski maanteel asuva kortermaja juures lõid tundmatud noormehed 32-aastast naist ning tekitasid talle tervisekahjustusi.

Vargus
8. septembril teatati, et Põhja-Tallinnas Põhja puiesteel asuvas parklas varastati sõiduautost Toyota GoPro kaamera, navigatsiooniseade ja õlakott. Esialgne kahju on 1070 eurot.

Harjumaa

Kehaline väärkohtlemine
8. septembril teatati, et Loksal Tallinna tänaval asuvas korteris lõi 50-aastane alkoholi tarvitanud mees samaealist naist ning tekitas talle tervisekahjustusi. Politseinikud pidasid mehe kinni.

Juhtum piiril
8. septembril saabus Moskvast Tallinna lennujaama Armeenia kodanik, kellel puudusid reisi eesmärki ja tingimusi õigustavad dokumendid. Mehele väljastati sisenemiskeeld ning ta ootab lennujaamas tagasilendu.

LÕUNA PREFEKTUUR

Juhtumid piiril
8. septembril leidis Mustvee kordoni radarvaatleja Peipsi järvel asuvast Lohusuu traaversilt ebaseaduslikult paigaldatud nakkevõrguliini. Võrgud eemaldati ja eluvõimelised ahvenad vabastati.

8. septembri õhtul kontrollisid piirivalvurid Värska vallas sõiduautot Citroen Berlingo ning selgitasid, et selle numbrituled ei põle, puksid on amortiseerunud, aku ja jahutusradiaator ei ole nõuetekohaselt kinnitatud ning esisilla stabilisaator ei toimi. Piirivalvurid suunasid sõiduki erakorralisele ülevaatusele.

IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaa

Kehalised väärkohtlemised
8. septembril teatati, et Narvas Kangelaste tänaval asuvas korteris lõi 32-aastast naist tema endine elukaaslane ja tekitas sellega naisele füüsilist valu.

8. septembril teatati, et Kohtla-Järvel Katse tänaval asuvas korteris peksis 33-aastast naist tema endine elukaaslane.

8. septembril teatati, et Narvas Rakvere tänaval lõi 64-aastast naist tema naaber.

Vargused
7. septembril teatati, et Narvas Gerassimovi tänaval rööviti 24-aastaselt mehelt õlakott. Kahju on 95 eurot.

8. septembril teatati, et Narvas Tallinna maanteel asuvast kauplusest varastati 75-aastaselt naiselt rahakott. Kahju on 415 eurot.

8. septembril teatati, et Narvas Malmi tänaval ärandati sõiduauto Volkswagen. Kahju on 600 eurot.

8. septembril teatati, et Narvas Haigla tänaval varastati sõiduauto Porsche kaks esituld. Kahju on 1500 eurot.

8. septembril teatati, et Kohtla-Järvel Järveküla teel asuvast korterist on varastatud elektrisaun, ventilaator ja teisi esemeid. Kahju on 1860 eurot.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Pärnumaa

Vargused

6. septembril kella 22 paiku varastati Audru alevikus maja pööningult akutrell Bosch. Kahju on 350 eurot.

8. septembril kella 1 paiku varastati Audru vallas Lemmetsa külas traktorilt kaks akut ja tulekustuti. Kahju on 625 eurot.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi