Politseis registreeritud sündmused
23.09.2016


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 80 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas üks avaliku korra raske rikkumine, 43 varavastast kuritegu, sealhulgas30 vargust (kaks eluruumidest ja kaks sõidukitest) ja üks sõidukivargus ja omavoliline kasutamine. Registreeriti kaks inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada kaks inimest. Tabati kolm alkoholi- ja neli narkojoobes juhti. Registreeriti 336 väärtegu.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Avaliku korra raske rikkumine
22. septembril teatati, et Tatari tänaval ähvardas tundmatu mees 17-aastast noormeest noaga ja nõudis raha ning sigaretti. Politsei pidas sündmuskoha läheduses kahtlustatavana kinni 47-aastase mehe.

Kehalised väärkohtlemised
22. septembril teatati, et Majaka tänava korteris tekitati peretüli käigus vigastusi 20-aastasele naisele.

22. septembril teatati, et Kivimurru tänava korteris tõugati peretüli käigus 57-aastast naist.

22. septembril teatati, et Mustamäe tee korteris tungiti peretüli käigus kallale 80-aastasele naisele. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 59-aastase naise.

22. septembril teatati, et Salve tänava ühiselamus lõi tuttav 43-aastast meest.

Vargus
22. septembril teatati, et Liikuri tänava ehitusobjektil garaažist varastati tööriistu. Kahju on 1000 eurot.

LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Kehaline väärkohtlemine
22. septembril sai politsei teate, et Äksi alevikus kägistas 39-aastane mees talle tuttavat 42-aastast meest, kes sai haiget.

Viljandimaa

Vargus
22. septembril sai politsei teate, et Mõisakülas Hommiku tänaval murti sisse kõrvalhoonesse, kust varastati kompressor, elektrimootorid ja teisi esemeid. Kahju on 1198 eurot.

Juhtumid piiril
22. septembril kontrollis piirivalve Luhamaa maanteepiiripunktis veokit Scania, mida juhtis Venemaa Föderatsiooni kodanik. Autorongi kontrollimisel avastati, et sõidumeerik on nõuetekohaselt plommimata. Juhile tehti suuline hoiatus ning sõidukil lubati lahkuda Venemaa Föderatsiooni.

22. septembri õhtul kontrollisid piirivalvurid Koidula maanteepiiripunktis sõidukit Ford Focus, mida juhtis Venemaa Föderatsiooni kodanik. Piirivalvurid avastasid, et sõiduki ülevaatuskuupäeva on üle kirjutades omavoliliselt muudetud. Sõidukil puudus kehtiv ülevaatus ning dokument oli võltsitud. Sõiduk võeti vallasasjana hoiule, paigutati arestiplatsile ning 26-aastane mees toimetati menetlustoiminguteks politseijaoskonda.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Vargus
22. septembril teatati, et Viru-Nigula vallas Mahu külas varastati talu kinnistult aiandusesemeid. Kahju on 211 eurot.

Ida-Virumaa

Vargus
22. septembril teatati, et Mäetaguse vallas Kohtla-Järve-Mäetaguse maantee 10. kilomeetril varastati 29 metallist piirdeposti. Kahju on 2000 eurot.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Hiiumaa

Kehaline väärkohtlemine
17. septembril kella 23 paiku löödi Käina vallas omavahelise tüli käigus 33-aastast naist. Teo arvatav toimepanija on politseile teada.

Läänemaa

Raske tervisekahjustuse tekitamine
22. septembril kella 17 ajal löödi Lääne-Nigula vallas majutusasutuse ruumides terava esemega 36-aastast meest. Kahtlustatavana peeti kinni 38-aastane mees.

Pärnumaa

Vargus
Ööl vastu 22. septembrit varastati Tahkuranna vallas Laadi külas majast televiisor ja erinevad tööriistad. Kahju on 1396 eurot.

Raplamaa

Kehaline väärkohtlemine
22. septembril kella 19 ajal löödi Märjamaa alevis majas omavahelise tüli käigus 74-aastast naist. Kahtlustatavana peeti kinni 50-aastane mees.

Vargus
22. septembril kella 19 paiku avastati, et Märjamaa vallas Sipa külas on kõrvalhoonest varastatud jalgratas,50 liitrit diiselkütust ja alkoholi. Kahju on 1250 eurot.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi