Politseis registreeritud sündmused
02.11.2016


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 86 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas kaks avaliku korra rasket rikkumist, 38 varavastast kuritegu, sealhulgas 27 vargust (üks eluruumidest ja viis sõidukitest). Registreeriti seitse inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada seitse inimest. Tabati kuus alkoholijoobes juhti. Registreeriti 318 väärtegu. Eestist saadeti välja üks inimene ning registreeriti üks viisaeeskirja rikkumine.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
1. novembril teatati, et Põhja-Tallinnas Nõlva tänaval asuvas ruumis löödi 56-aastast meest ning tekitati talle tervisekahjustusi. Kiirabi toimetas mehe haiglasse.

1. novembril teatati, et Ahtri tänaval tundmatu mees põhjustas 24-aastasele mehele valu.

1. novembril teatati, et Lasnamäel Ümera tänaval toimus 26- ja 43-aastase mehe vahel konflikt, mille käigus lõi vanem mees terava esemega nooremat meest.  Kiirabi toimetas noorema haiglasse ning politseinikud pidasid vanema mehe kinni.

1. novembril teatati, et Haaberstis Õismäe teel asuvas korteris lõi 50-aastane mees 57-aastast naist ning tekitas talle tervisekahjustusi. Kiirabi toimetas naise haiglasse ning pidasid mehe kinni.

Harjumaa

Kehaline väärkohtlemine
1. novembril teatati, et Kuusalu vallas Kiiu alevikus ründasid tundmatud mehed 61-aastast meest.

LÕUNA PREFEKTUUR

Jõgevamaa

Avaliku korra raske rikkumine
1.novembri ennelõunal kella 11.35 paiku ärandas 33-aastane mees Kuremaa alevikus Keskasula tänava maja eest töötava mootoriga korraks järelevalveta jäetud sõiduauto Citroen ning sõitis sellega paar maja edasi. Sõiduki omanik, 59-aastane mees nägi juhtunut aknast pealt, jooksis oma autole järele ning tõmbas sõidukist välja selle ärandanud mehe. Meeste vahel tekkis sõnelus, mis päädis kaklusega. Sündmuskohale saabunud meedikud andsid kannatanule esmaabi. Politsei toimetas agressiivseks muutunud mehe kuriteos kahtlustatavana asjaolude selgitamiseks jaoskonda.

Tartumaa

Vargused
31. oktoobril murti Tartus Koidu tänaval sisse sõiduautosse Mercedes, kust varastati GPS seade ja autokapotilt Mercedese märk. Kahju on selgitamisel.

Ööl vastu 1. novembrit murti Tartus Kastani tänaval sisse sõiduautosse Mercedes, millest varastati auto tagavaravõtmed ja Mercedese märk. Kahju on 353 eurot.

Ööl vastu 1. novembrit murti Tartus Pärna tänaval sisse sõiduautosse Audi, millest varastati Pioneeri autoraadio. Sündmuskohale saabunud politseipatrull märkas veidi eemal ühte kahtlast sõiduautot, mille kontrollimisel leiti selle tagaistmelt kirjeldustele vastav varastatud automakk ja muud kuriteole viitavad esemed. Politsei pidas autos maganud  35-aastase mehe kuriteos kahtlustatavana kinni ning ta toimetati asjaolude selgitamiseks jaoskonda.

Omavoliline sissetung
31. oktoobril teatati politseile, et Tartus L. Koidula tänaval on sisse murtud korterisse, kus on kõik segamini paisatud. Esialgse info kohaselt korterist midagi varastatud ei ole.

Valgamaa

Avaliku korra raske rikkumine
30. oktoobril öösel kella 3.45 ajal tungiti Valga linnas J. Kuperjanovi tänava pubi juures kallale 46-aastasele mehele. Kannatanu meedikute abi ei vajanud. Sündmuskohale saabunud politseipatrull toimetas asjaolude selgitamiseks jaoskonda alkoholi tarvitanud 41-aastane mehe, kes esmalt kainenema paigutati.

Juhtum piiril
1.novembril kella 15 ajal peatasid piirivalvurid Mustvee linnas kontrolliks sõiduauto Opel Sinatra, mille kontrollimisel ilmnes, et sõidukil puudub korraline tehnoülevaatus. Juht suunati Mustvee linna lähimasse ülevaatuspunkti.

IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaa

Kehalised väärkohtlemised
1. novembril teatati, et Narvas Tiimanni tänaval asuvas korteris lõi tuttav 29-aastast meest.

1. novembril teatati, et Kohtla-Järvel Outokumpu tänaval asuvas korteris peksis 32-aastane mees oma 30-aastast abikaasat.

Vargused
1. novembril teatati, et Mäetaguse vallas Kiikla külas asuvast ettevõttest varastati tahvelarvuti Huawei, näpitsad ja võtmekomplekt. Kahju on 225 eurot.

1. novembril teatati, et Narvas Puškini tänaval varastati kortermaja ette pargitud sõiduauto AvtoVaz. Kahju on 500 eurot.

1. novembril teatati, et Narvas Vestervalli tänaval asuvast korterist varastati rahakott, sularaha ja muid esemeid. Kahju on 151 eurot.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Pärnumaa

Vargus
1.novembril kella 11 paiku avastati, et Tori vallas Riisa külas on kõrvalhoonest varastatud kodumasinaid ning bensiini. Kahju on 240 eurot.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi