Politseis registreeritud sündmused
04.11.2016


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 62 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas kaks avaliku korra rasket rikkumist, 33 varavastast kuritegu, sealhulgas 23 vargust (kolm eluruumidest ja üks sõidukist). Registreeriti neli inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai surma kolm ja vigastada kolm inimest. Tabati neli alkoholi- ja üks narkojoobes juht. Registreeriti 169 väärtegu. Piiril väljastati üks sisenemiskeeld. Registreeriti kaks viisaeeskirja rikkumist ning üks salakaubavedamise juhtum.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Avaliku korra raske rikkumine
3. oktoobril teatati, et Mustamäel Kadaka teel asuvas ettevõttes lõi 51-aastane mees 33-aastast meest ning tekitas talle tervisekahjustusi. Politseinikud pidasid vanema mehe kinni.

Kehalised väärkohtlemised
3. oktoobril teatati, et Lasnamäel K. Kärberi tänaval asuvas korteris lõi 38-aastane mees 28-aastast naist ning tekitas talle tervisekahjustusi. Politseinikud pidasid mehe kinni.

3. oktoobril teatati, et Põhja-Tallinnas Kangru tänaval asuvas korteris lõi 38-aastane mees 41-aastast naist ning tekitas talle tervisekahjustusi.

3. oktoobril teatati, et Lasnamäel Paasiku tänaval asuvas korteris lõi 49-aastane mees 40-aastast naist ning tekitas talle tervisekahjustusi. Politseinikud pidasid mehe kinni.

LÕUNA PREFEKTUUR

Jõgevamaa

Vargus
3. novembril teatati politseile, et teadmata aja jooksul on sisse murtud Puurmanis Pikknurme külas talumajja, kust varastati murutraktor ja trimmer.  Kahju on selgitamisel.

Tartumaa

Vargus
2. novembril varastati Tartus Kastani tänava maja trepikojast lukustatud jalgratas Merida. Kahju on 300 eurot.

Avaliku korra raske rikkumine
3. novembri õhtul kella 19.50 ajal teatati politseile, et Tartu bussijaamas oli tekkinud tüli kahe joobes isiku vahel. Sündmuskohal selgitas politsei, et 34-aastane mees ründas tüli käigus 37-aastast meest. Kumbki meestest meedikute abi ei vajanud, ning politsei toimetas mehed asjaolude selgitamiseks jaoskonda. 34-aastane mees peeti kuriteos kahtlustatavana kinni.

Juhtumid piiril
3. novembril kella 12.45 ajal peatasid piirivalvurid Jõgevamaal Käsdepää vallas kontrolliks sõiduauto Volkswagen, mida juhtis 40-aastane mees. Dokumentide kontrollimisel ilmnes, et sõiduautol puudus kehtiv tehnoülevaatus. Mehele koostati kiirmenetlusotsusega rahatrahv ning ta suunati esimesse tehnoülevaatuspunkti.

3. novembril kella 17.10 ajal saabus Koidula piiripunkti riigist väljuvale suunale piirikontrolli 83-aastane Venemaa Föderatsiooni kodanik, kelle dokumentide kontrollimisel ilmnes, et naine oli viibinud Schengeni territooriumil seadusliku aluseta 15 kalendripäeva. Naisele koostati kiirmenetluseotsusega rahatrahv ning ta lahkus Venemaa Föderatsiooni.

IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaa

Kehalised väärkohtlemised
3. novembril teatati, et Narvas Kreenholmi tänaval löödi 64-aastast meest.

3. novembril teatati, et Narvas Palli tänaval asuvas majas lõi 53-aastane mees oma 40-aastast abikaasat. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

Asja rikkumine ja hävitamine
3. novembril teatati, et Narva-Jõesuus L. Koidula tänaval rikuti ettevõttele kuuluv tõkkepuu plokk. Kahju on 8000 eurot.

Juhtum piiril
3. novembril saabus Narva-1 piiripunkti riigist väljuvale suunale 1984. aastal sündinud Vene Föderatsiooni kodanik, kelle dokumentide kontrollimisel selgus, et isik viibis Schengeni viisaruumis ilma seadusliku aluseta neli päeva, neist ühe päeva Eestis. Isikule määrati rahatrahv ja ettekirjutus riigist lahkumiseks.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Saaremaa

Kehaline väärkohtlemine
1.novembril kella 12 paiku löödi Kuressaares Aia tänaval 46-aastast meest. Teo arvatav toimepanija on politseile teada.

Pärnumaa

Vargus
1.novembril kell 13.30 avastati, et reisibussis on üleriiete taskust varastatud sularaha ja kaks mobiiltelefoni. Kahju on 1043 eurot ja 82 senti.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi