Politseis registreeritud sündmused
29.11.2016


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 77 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas kaks avaliku korra rasket rikkumist, 28 varavastast kuritegu, sealhulgas 16 vargust (kolm eluruumidest ja üks sõidukist) ja üks sõidukivargus ja omavoliline kasutamine. Registreeriti kaks inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada kaks inimest. Tabati 19 alkoholi- ja kaks narkojoobes juhti. Registreeriti 338 väärtegu. Möödunud nädalal registreeriti viis euro võltsimisega seotud kuritegu. Piiril väljastati kaks sisenemiskeeldu ning Eestist saadeti välja üks inimene. Viisaeeskirja rikkumisi oli üks.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Avaliku korra rasked rikkumised
28. novembril teatati, et Põhja-Tallinnas Kopli tänaval asuvas kasiinos löödi 30-aastast meest ning tekitati talle vigastusi.

28. novembril teatati, et Lasnamäel Mahtra tänaval asuvas meelelahutusasutuses lõi 40-aastane mees 36-aastast meest ning tekitas talle vigastusi. Kiirabi toimetas kannatanu haiglasse ning politseinikud pidasid vanema mehe kinni.

Kehalised väärkohtlemised
28. novembril teatati, et Lasnamäel Kiive tänaval asuvas korteris ründas 28-aastane naine aasta nooremat meest ning tekitas talle vigastusi.

28. novembril teatati, et Lasnamäel Paasiku tänaval asuvas korteris tekkis alkoholi tarvitanud 29-aastase mehe ja 24-aastase naise vahel konflikt, mis muutus vägivaldseks ja mille tagajärjel põhjustas mees naisele valu. Politseinikud pidasid mehe kinni.

28. novembril teatati, et Kesklinnas Odra tänaval asuvas korteris lõi alkoholi tarvitanud 57-aastane naine taldrikuga 44-aastast meest ning tekitas talle valu.

Vargus
28. novembril teatati, et Lasnamäel Võru tänaval seisnud sõiduautolt Audi varastati neli ratast. Esialgne kahju on 1600 eurot.

Harjumaa

Kehalised väärkohtlemised
28. novembril teatati, et Saku vallas Tänassilma külas lõi 42-aastane mees tüli käigus 35-aastast naist ning tekitas talle vigastusi.

LÕUNA PREFEKTUUR

Jõgeva

Kelmus
19. novembril kella 19.55 ajal tasus seni tuvastamata noormees Jõgeval Piiri tänava kaupluses soovitud kauba 100eurose suveniirrahaga.

Tartumaa

Kehalised väärkohtlemised
26. novembril kella 11.45 ajal sai politsei teate, et Tartus Anne tänava kortermajas on naabrite vahel tekkinud tüli. Asjaolude selgitamisel ilmnes, et naabrite vaheline tüli oli tekkinud koridoris seisvate asjade pärast. Sündmuskohal käinud politseinike hinnangul aga koridoris seisvad lapsevanker ja mänguauto liiklemist ei takista ning teistele ette ei jää. Omavahelises kähmluses kumbki naabritest viga ei saanud.

26. novembri varahommikul kella 7.30 ajal sai politsei teate, et Tartus Pääsusilma tänava majas on tekkinud tüli naise ja mehe vahel. Sündmuskohale saabunud politseinikud selgitasid, et 49-aastane alkoholi tarvitanud mees tungis kallale 41-aastasele samuti alkoholi pruukinud tuttavale naisele. Rüseluses sai naine kergemaid vigastusi ning meedikud andsid talle esmaabi koha peal. Politsei toimetas naise ja mehe seejärel asjaolude selgitamiseks jaoskonda.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Vargus
28. novembril teatati, et Tapa linnas Põllu tänaval asuvast korterist varastati rahakott dokumentide ja pangakaardiga. Rahakoti vahel oli ka pangakaardi PIN-kood. Hiljem võeti kaardilt sularaha summas 300 eurot. Politsei tuletab meelde, et PIN-koodi ei tohi hoida pangakaardi vahetus läheduses ning kõige ohutum on see meelde jätta.

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine
28. novembril teatati, et Narvas Tallinna maanteel asuvas korteris peksti 36-aastast meest.

Vargused
28. novembril teatati, et Narvas 26. Juuli tänaval asuvast korterist varastati televiisor Sony. Kahju on 800 eurot.

28. novembril teatati, et Mäetaguse alevikus Kooli tänaval asuvast majast ja selle kõrvalhoonest varastati muruniiduk McCulloch, mootorsaag Husqvarna, kettasaag ja akudrell Makita. Kahju on 900 eurot.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Pärnumaa

Kehaline väärkohtlemine
Politseile laekus teade, et 26. novembril lõi Pärnus Henno tänava korteris 32-aastane mees tuttavat 46-aastast naist põhjustades sellega füüsilist valu ja tervisekahjustuse.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi