Politseis registreeritud sündmused
30.01.2017


Möödunud ööpäeva jooksul registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 72 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende seas oli 7 avaliku korra rasket rikkumist ja 19 varavastast kuritegu, sealhulgas 14 vargust. Registreeriti 2 inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada 2 inimest. Tabati 7 alkoholijoobes ja 2 narkojoobes sõidukijuhti. Registreeriti 219 väärtegu. Piirilt väljastati 1 sisenemiskeeld ja Eestist saadeti välja 1 inimene.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehaline väärkohtlemine
29. detsembril teatati, et Valdeku tänava korteris löödi 23-aastast naist jalaga kõhtu. Võimalik lööja on politseile teada.

Vargus
29. detsembril teatati, et Rävala puiesteel murti sisse sõiduautosse ja varastati riideid, alkoholi ja tööriistu. Kahju on 2175 eurot.

Harjumaa

Kehaline väärkohtlemised
29. detsembril teatati, et Maardu linnas Avara tänava korteris löödi peretüli käigus 38-aastast naist kruusiga pähe. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 43-aastase mehe.

29. detsembril teatati, et Maardu linnas Ringi tänava korteris löödi peretüli käigus 51-aastast naist. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 54-aastase mehe.

Juhtumid piiril
29. detsembril kontrollis Tallinna kordoni toimkond Tööstuse tänaval Eesti Vabariigi registreerimismärgiga sõiduautot BMW 530D, mida juhtis 1968. aastal sündinud Eesti Vabariigi kodanik. Mees esitas kontrolliks Soome Vabariigi juhiloa, mille kontrollimisel tekkis kahtlus, et juhiluba on võltsitud. Kohale kutsuti Tallinna piiripunkti juhtivdokumendiekspert, kes tunnistas Soome Vabariigi juhiloa täielikuks võltsinguks. Kuna mehel puudus  mootorsõiduki juhtimiseks vastava kategooria mootorsõiduki juhtimisõigus, koostati väärteoprotokoll ja sõiduki juhtimiselt kõrvaldamise otsus. Mehega tegelesid edasi piiri- ja migratsioonijärelevalvetalituse ametnikud.

LÕUNA PREFEKTUUR

Valgamaa

Kehaline väärkohtlemine
29. detsembri varahommikul tungis 56-aastane alkoholi tarvitanud mees Põdrala vallas Lõve küla eramus tüli käigus noaga kallale tuttavale 43-aastasele mehele. Meedikud viisid kannatanu Valga haiglasse tervisekontrolli. Politsei viis joobes ründaja aga kainenema.

Võrumaa

Kehaline väärkohtlemine
26. detsembril tungis 24-aastane mees Võrus L. Koidula tänava meelelahutusasutuse ees tekkinud sõnavahetuse käigus kallale tuttavale 19-aastasele mehele.

Juhtum piiril
29. detsembril kella 14 ajal tõkestati Koidula maanteepiiripunktis riiki sisenemine 43-aastasel Venemaa Föderatsiooni kodanikul, kelle dokumentide ja viisa kontrollimisel tuvastati, et naisel puudub alus riiki sisenemiseks. Talle koostati piiril väljastatud sisenemiskeeld ning ta saadeti tagasi Venemaa Föderatsiooni.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaal olulisi teateid ei registreeritud.

Ida-Virumaa

Avaliku korra raske rikkumine
29. detsembril teatati, et Narvas Kerese tänaval löödi 28-aastast meest kõva esemega. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 44-aastase mehe.

Kehalised väärkohtlemised
29. detsembril teatati, et Kohtla-Järvel Estonia puiesteel asuvas korteris lõi 23-aastane mees oma 20-aastast elukaaslast. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

29. detsembril teatati, et Narvas Kangelaste tänaval asuvas korteris lõi 37-aastane mees oma 54-aastast isa. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

Vargus
29. detsembril teatati, et Kohtla-Järvel Järveküla teel asuvast garaažist varastati tööriistu, metalli ja autorehvide komplektid. Esialgne kahju on 1700 eurot.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Hiiumaa

Vargus
22. detsembril kell 21 ajal avastati, et Hiiu vallas Lehtma külas on kinnistult varastatud saematerjali. Kahju on 666 eurot.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainformatsiooni vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi