Politseis registreeritud sündmused
03.01.2017


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 72 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas kolm avaliku korra rasket rikkumist, 22 varavastast kuritegu, sealhulgas 18 vargust (üks eluruumist ja üks sõidukist). Registreeriti kaks inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada kolm inimest. Tabati 32 alkoholi- ja üks narkojoobes juht. Registreeriti 202 väärtegu. Piiril väljastati üks sisenemiskeeld, registreeriti üks viisaeeskirja rikkumine ning üks piirirežiimi ja dokumendikohustuse rikkumine.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
2. jaanuaril kella 21 paiku anti politseile teada, et Kotzebue tänaval korteris löödi tüli käigus 33-aastast naist. Teo arvatav toimepanija on politseile teada.

2. jaanuaril kella 2 paiku anti politseile teada, et Raadiku tänaval korteris lõi alkoholijoobes mees tüli käigus 39-aastast naist, tekitades talle füüsilist valu ja tervisekahjustusi. 

2. jaanuaril kella 11 paiku anti politseile teada, et Paagi tänaval hoiti tüli käigus kaelast 42-aastast naist. Teo arvatav toimepanija on politseile teada.

Avaliku korra raske rikkumine
2. jaanuaril kella 18 paiku anti politseile teada, et Viru väljakul tõugati 25-aastast meest ning kukkumise tagajärjel kaotas ta oma mobiiltelefoni. Kahju on 200 eurot.

LÕUNA PREFEKTUUR

Jõgevamaa

Vargus
2.jaanuari hommikul teatati politseile, et Palamuse alevikus Mäe tänaval murti sisse eramusse, kust varastati tööriistu ja metalli. Kahju on selgitamisel.

Asja rikkumine ja hävitamine
2.jaanuari varahommikul kella 4.19 ajal sai häirekeskus teate, et Mustvee linnas Tartu tänaval põleb ühekordne puidust hoone. Hoones eluruume ei ole ning inimesi põlengu hetkel majas ei viibinud. Põlenud majas asub riidekauplus. Kahju on 30 000 eurot. Juhtunu täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Tartumaa

Kehaline väärkohtlemine
3.jaanuari hommikul kella 5 ajal tungis joobes 86-aastane mees Tartus Rukki tänava eramus kallale 65-aastasele elukaaslasele. Politsei viis joobes mehe kainenema. Naine toodi asjaolude selgitamiseks jaoskonda.

Ähvardamine
29. detsembril kella 00.30 ajal ähvardas 29-aastane mees kööginoaga Tartus Ida tänava korteris 29-aastast naist. Sündmuskohale saabunud politseinikud viisid joobes mehe kainenema. Naine viga ei saanud ning meedikute abi ei vajanud.

Valgamaa

Kehaline väärkohtlemine
1.jaanuaril kella 2.20 ajal tungiti Valgas Turu tänaval kallale 40-aastasele mehele. Politsei tuvastas, et kannatanu oli alkoholi tarvitanud. Meedikud viisid kannatanu TÜ Kliinikumi. Juhtunu täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Viljandimaa

Vargus
2. jaanuaril teatati politseile, et Karksi-Nuias Loode tänava lukustamata eramu eesruumist varastati mootorsaag. Kahju on 524 eurot.

IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaa

Vägivald võimuesindaja vastu
2. jaanuaril tungis 34-aastane naine Kohtla-Järvel Sakala tänaval asuvas korteris kallale 27-aastasele ja 24-aastasele politseiametnikule. Naine peeti kahtlustatavana kinni ja mõlemad patrullpolitseinikud jätkasid oma tööd.

Juhtum piiril
2. jaanuaril saabus Narva-1 piiripunkti riiki sisenevale suunale 1989. aastal sündinud Vene Föderatsiooni kodanik, kelle dokumentide kontrollimisel selgus, et tema viisa on kehtetu. Isik suunati tagasi Vene Föderatsiooni.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Pärnumaa

Avaliku korra raske rikkumine
31. detsembril kella 7 ajal löödi Pärnus Hommiku tänaval 28-aastast meest. Teo arvatavad toimepanijad on politseile teada.

Saaremaa

Kehaline väärkohtlemine
31. detsembril kella 20 ajal löödi Kuressaares Tallinna tänaval majutusasutuse numbritoas omavahelise tüli käigus 42-aastast naist. Teo arvatav toimepanija on politseile teada.

Avaliku korra raske rikkumine
30. detsembril kella 10 ajal löödi Kuressaares Uus-Roomassaare tänaval hoovis 24-aastast meest. Teo arvatav toimepanija on politseile teada.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi