Politseis registreeritud sündmused
11.01.2017


Möödunud ööpäeva jooksul registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 67 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas on viis avaliku korra rasket rikkumist, 27 varavastast kuritegu, sh 20 vargust (kolm eluruumidest, üks sõidukist) üks sõidukivargustes ja omavoliline kasutamine. Registreeriti neli inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada viis inimest. Tabati 6 alkoholi- ja üks narkojoobes sõidukijuhti. Väärtegusid registreeriti 366. Registreeriti neli piirilt väljastatud sisenemiskeeldu, üks viisaeeskirja rikkumine.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
10. jaanuaril kella 17 paiku teatati politseile, et Lasnamäel Lennujaama teel löödi 34-aastast naist. Teo arvatav toimepanija on politseile teada.

10. jaanuaril kella 8 paiku teatati politseile, et Lasnamäel Liikuri tänaval löödi ja tõugati 51-aastast meest. Teo arvatav toimepanija on politseile teada.

10. jaanuaril kella 20 paiku teatati politseile, et Põhja-Tallinnas Õle tänaval korteris tekitati füüsilist valu 44-aastasele naisele. Kahtlustatavana peeti kinni 46-aastane mees.

10. jaanuaril teatati politseile, et Lasnamäel M. Härma tänaval korteris löödi tüli käigus 27-aastast naist. Teo arvatav toimepanija on politseile teada.

Avaliku korra raske rikkumine
10. jaanuaril kella 4 paiku anti politseile teada, et Kesklinnas Suur-Karja tänaval löödi 32-aastast naist. Kahtlustatavana peeti kinni 23-aastane naine.

Vargus
10. jaanuaril teatati politseile, et Nõmmel Särje tänaval on sõidukist varastatud sporditarbeid ning teisi esemeid. Esialgne kahju on 1000 eurot.

LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Kehaline väärkohtlemine
7. jaanuaril kella 3 paiku tungiti Tartus Raatuse tänava kortermaja ees tüli käigus kallale 18-aastasele neiule. Politseile on teo toimepanija teada.

Võrumaa

Vargus
9. jaanuaril murti Rõuge vallas Nursi külas sisse majja, kust varastati LG televiisor ja XBOX mängukonsool. Kahju on 959 eurot.

Juhtum piiril
10. jaanuaril kella 16.15 ajal saabus Luhamaa maanteepiiripunkti riigist väljuvale suunale piirikontrolli Volkswageni kaubik, mida juhtis 45-aastane Venemaa Föderatsiooni kodanik. Sõiduki kontrollimisel avastasid piirivalvurid kaubiku esiklaasile kinnitatud antiradari. Juhile selgitati, et antud seade on Eestis keelatud ning teda hoiatati, et järgmisel korral see konfiskeeritakse. Mees lahkus piiripunktist oma sõiduvahendiga Venemaa Föderatsiooni.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Vargus
10. jaanuaril teatati, et Viru-Nigula vallas Letipea külas asuvast talust varastati sülearvuti HP, muusikakeskus, raadio Sony ja muid esemeid. Kahju on 350 eurot.

Ida-Virumaa

Kehalised väärkohtlemised
10. jaanuaril teatati, et Narvas Hariduse tänaval asuva maja juures lõi 32-aastast meest ja 56-aastast naist nende 40-aastane naaber.

10. jaanuaril teatati, et Narvas Pähklimäe tänaval asuva elamu juures tungis 64-aastasele naisele kallale tuttav naine.

Juhtumid piiril
10. jaanuaril saabus Narva-1 piiripunkti riigist väljuvale suunale 1976. aastal sündinud Vene Föderatsiooni kodanik, kelle dokumentide kontrollimisel selgus, et isik viibis Schengeni alal seadusliku aluseta 90 päeva, neist kõik päevad Eestis. Isikule määrati rahatrahv, ettekirjutus riigist lahkumiseks ning kohaldati sissesõidukeeld kolmeks aastaks. Isik lahkus Vene Föderatsiooni.

10. jaanuaril saabusid Narva-1 piiripunkti riiki sisenevale suunale 1991. aastal ja 1984. aastal sündinud Türkmenistani kodanikud, kelle kontrollimisel selgus, et isikutel puudusid asjakohased dokumendid, mis reisi õigustaksid ning isikud andsid ebaselgeid ütlusi oma reisi eesmärkide kohta. Piiril koostati sisenemiskeelud ning nad saadeti tagasi Vene Föderatsiooni.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Järvamaa

Vargus
30. detsembril kella 23 ajal varastati Türi ja Taikse raudtee ülesõidu vahel foori eelteate relee. Kahju on 400 eurot.

Läänemaa

Vargus
8. jaanuaril avastati, et Ridala vallas Panga külas on tungitud korterisse, kust on varastatud ehteid ja muid esemeid. Kahju on 578 eurot.

Pärnumaa

Kehaline väärkohtlemine
10. jaanuaril kella 19 ajal löödi Pärnus Niidu tänaval korteris 21-aastast meest. Kahtlustatavana peeti kinni 22-aastane mees.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainformatsiooni vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi