Politseis registreeritud sündmused
12.01.2017


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 63 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas üks avaliku korra raske rikkumine, 26 varavastast kuritegu, sealhulgas 15 vargust (üks eluruumidest ja kaks sõidukitest) ning üks sõidukivargus ja omavoliline kasutamine. Registreeriti kaks inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai viga kaks inimest. Tabati seitse alkoholijoobes juhti. Registreeriti 198 väärtegu. Piiril väljastati neli sisenemiskeeldu.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehaline väärkohtlemine
11. jaanuaril kella 17 paiku anti politseile teada, et Lasnamäel Mahtra tänaval korteris löödi tüli käigus 53-aastast naist. Kahtlustatavana peeti kinni 47-aastane mees.

Avaliku korra raske rikkumine
11. jaanuaril teatati politseile, et Põhja-Tallinnas Pelguranna tänaval löödi konflikti käigus 28-aastast meest.

Harjumaa

Kehaline väärkohtlemine
11. jaanuaril südaöö paiku teatati politseile, et Maardu linnas Päevalille teel majas löödi 43-aastast naist. Teo arvatav toimepanija on politseile teada.

Vargus
11. jaanuaril teatati politseile, et Keila vallas Keila-Joa alevikus Lossi tänaval on sõidukist varastatud käekott ja teisi isiklikke esemeid. Esialgne kahju on 1500 eurot.

LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Arvutikelmus
7. jaanuari õhtul kaotas 31-aastane naine Tartus Kalda teel asuvas kaupluses või selle lähistel oma käekoti, milles oli rahakott koos dokumentide ja pangakaardiga ning mobiiltelefon. Sama päeva õhtul oli naise arvelduskontolt välja võetud 250 eurot. Juhtunu asjaolud on selgitamisel.

Juhtumid piiril
11. jaanuaril kella 11 ajal tõkestati Koidula maanteepiiripunktis riiki sisenemine 60-aastasel Armeenia kodanikul, kel puudus seaduslik alus riiki sisenemiseks. Isikule koostati piiril väljastatud sisenemiskeeld ning ta suunati tagasi Venemaa Föderatsiooni.

11. jaanuaril kella 16 ajal saabus Luhamaa maanteepiiripunkti riiki sisenevale suunale piirikontrolli 45-aastane Venemaa Föderatsiooni kodanik, kelle ütlused reisieesmärgi ja sihtkoha osas olid kahtlustäratavad. Isikule määrati sisenemiskeeld ning ta suunati tagasi Venemaa Föderatsiooni.

12. jaanuaril kella 3.20 ajal saabus Koidula maanteepiiripunkti riiki sisenevale suunale Citroen Jumper, milles neli Valgevene kodanikku. Isikute kontrollimisel ilmnes, et neil puuduvad vajalikud dokumendid põhjendamaks riigis viibimise asjaolusid ja reisi eesmärki. Meestele koostati piiril väljastatud sisenemiskeeld ning nad suunati tagasi Venemaa Föderatsiooni.

IDA PREFEKTUUR

Ida- ja Lääne-Virumaal olulisi teateid ei registreeritud.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Lääne prefektuuris olulisi teateid ei registreeritud.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi