Politseis registreeritud sündmused
13.01.2017


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 81 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas üks avaliku korra raske rikkumine, 36 varavastast kuritegu, sealhulgas 16 vargust (kolm eluruumidest ja kolm sõidukitest). Registreeriti kolm inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai viga kolm inimest. Tabati seitse alkoholi- ja üks narkojoobes juht. Registreeriti 238 väärtegu.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
12. jaanuaril teatati, et Põhja-Tallinnas Tuulemaa tänaval asuva maja trepikojas tõukas tuttav naine 35-aastast naist ning tekitas talle tervisekahjustusi.

12. jaanuaril teatati, et Lasnamäel Kärberi tänaval asuvas trepikojas lõi sama kortermaja naaber 32-aastast naist ning põhjustas talle valu.

Vargused
12. jaanuaril teatati, et Mustamäel Kuklase tänaval seisnud sõiduautolt Volkswagen Touareg varastati esituled. Esialgne kahju on 3700 eurot.

12. jaanuaril teatati, et Kristiines Linnu teel asuvast korterist varastati nutitelefon, fotoaparaat, sülearvuti ja teisi esemeid. Esialgne kahju on 940 eurot.

LÕUNA PREFEKTUUR

Põlvamaa

Vargus
12. jaanuaril varastati Põlvas Kesk tänaval asuvast salongist hetkeks järelevalveta jäetud käekotist rahakott, milles oli ID-kaart ja sularaha. Vargusega tekitatud kahju on 1000 eurot.

Tartumaa

Kehaline väärkohtlemine
12. jaanuaril kella 18.50 ajal tungis 53-aastane mees Ülenurmes Räni alevikus Niinepuu tänava eramus ühise alkoholi tarvitamise käigus kallale 42-aastasele elukaaslasele. Politsei toimetas agressiivse mehe asjaolude selgitamiseks jaoskonda.

Vargus
9. jaanuaril teatati politseile, et Tartus Männi tänava eramust varastati kasuka taskus olnud sularaha. Vargusega tekitatud kahju on 1500 eurot.

Juhtum piiril
12. jaanuaril kella 11.30 ajal saabus Luhamaa maanteepiiripunkti riigist väljuvale suunale Eesti numbrimärkidega sõiduauto Mercedes-Benz, mille kontrollimisel tuvastati, et sõidukil puudub korraline tehnoülevaatus. Auto roolis olnud mehele määrati rahatrahv ning ta suunati autoga tagasi Eestisse tehnoülevaatusele.

IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine
12. jaanuaril teatati, et Narvas Mõisa tänaval asuvas korteris lõi 38-aastast naist tuttav mees.

Omastamine
12. jaanuaril teatati, et Kohtla-Järvel Sakala tänaval asuvast korterist omastati sülearvuti Acer. Kahju on 494 eurot.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Pärnumaa

Avaliku korra raske rikkumine
12. jaanuari õhtul ähvardas alkoholi tarvitanud 41-aastane joobes mees Pärnus Aia tänaval tuttavat 22-aastast meest noaga. Politseipatrull sekkus juhtumisse ning pidas meestest vanema kahtlustatavana kinni. Juhtumi käigus keegi viga ei saanud.

Raplamaa

Kehaline väärkohtlemine
12. jaanuaril teatati politseile, et Kehtna vallas Kehtna alevikus lõi 43-aastane naine korduvalt oma 61-aastast elukaaslast, põhjustades sellega füüsilist valu ja tervisekahjustuse. Politsei pidas naise kahtlustavana kinni.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi