Politseis registreeritud sündmused
20.01.2017


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 72 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas 31 varavastast kuritegu, sealhulgas üks röövimine, 19 vargust (üks eluruumidest ja kaks sõidukitest) ning üks sõidukivargus ja selle omavoliline kasutamine. Registreeriti üks inimvigastustega liiklusõnnetus, milles sai vigastada inimene. Tabati kaheksa alkoholi- ja üks narkojoobes juht. Registreeriti 348 väärtegu. Piiril väljastati üks sisenemiskeeld ning Eestist saadeti välja üks inimene.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehaline väärkohtlemine
19. jaanuaril teatati, et Kesklinnas Tartu maanteel asuvas korteris lõi 40-aastane mees 29-aastast naist ning tekitas talle vigastusi.

Vargused
19. jaanuaril teatati, et Kesklinnas J. Kunderi tänaval asuvast ehitussoojakust varastati ehitustööriistu, sealhulgas akulaadija, betoonilihvimisaparaat ja ketaslõikur. Esialgne kahju on 1085 eurot.

19. jaanuaril teatati, et Haaberstis Vana-Rannamõisa teel seisnud sõiduautost BMW varastati multimeediakeskus. Esialgne kahju on 8000 eurot.

Harjumaa

Vargus
19. jaanuaril teatati, et Rummu alevikus Aia tänaval seisnud haagissuvilast varastati autoaku ja elektriradiaator. Esialgne kahju on 220 eurot.

LÕUNA PREFEKTUUR

Valgamaa

Vargus
Ajavahemikul 16.-19. jaanuar murti Valgas Mäe tänaval sisse aita ning varastati nurgasaag, hüdrofoor ja kaks murutrimmerit. Kahju on 300 eurot.

Viljandimaa

Vargus
18. jaanuaril laekus politseile teade, et Tarvastu vallas varastati talumajast 1170 eurot.

IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaa

Röövimine
19. jaanuaril teatati, et Narvas Kangelaste tänaval asuvas pargis tungiti kallal 21-aastasele noormehele. Meest löödi ning varastati tema rahakott, milles olid dokumendid ja 40 eurot sularaha.

Omastamine
19. jaanuaril teatati, et Narvas Fama tänaval asuvas kaubanduskeskuses omastati rahakott. Kahju on 253 eurot.

Juhtumid piiril
19. jaanuaril saabus Narva-1 piiripunkti riiki sisenevale suunale 1986. aastal sündinud Vene Föderatsiooni kodanik, kelle dokumentide kontrollimisel selgus, et isikul puudus kehtiv viisa riiki sisenemiseks. Piiril väljastati sisenemiskeeld ning isik saadeti tagasi Vene Föderatsiooni.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Lääne prefektuuris olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi