Politseis registreeritud sündmused
24.01.2017


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 66 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas avaliku korra raske rikkumine, 38 varavastast kuritegu, sealhulgas 26 vargust (kaks eluruumidest ja neli sõidukitest). Kolmes liiklusõnnetuses sai vigastada kolm inimest. Tabati 12 alkoholijoobes juhti. Registreeriti 395 väärtegu. Piiril väljastati sisenemiskeeld ning Eestist saadeti välja üks inimene. Registreeriti üks viisaeeskirja rikkumine ning piirirežiimi ja dokumendikohustuse rikkumine.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
23. jaanuaril teatati, et Kesklinnas J. Vilmsi tänaval asuvas korteris lõi 45-aastane alkoholi tarvitanud mees aasta vanemat naist ning tekitas talle vigastusi. Politseinikud pidasid mehe kinni.

23. jaanuaril teatati, et Mustamäel Kadaka teel asuvas korteris lõi 38-aastane mees 26-aastast naist ning põhjustas talle valu.

Vargused
23. jaanuaril teatati, et Haaberstis Õismäe teel seisnud sõiduautost BMW varastati multimeediaseade. Esialgne kahju on 4100 eurot.

23. jaanuaril teatati, et Lasnamäel Sinimäe tänaval asuvalt ehitusobjektilt varastati viis soojapuhurit. Esialgne kahju on 1800 eurot.

Harjumaa

Kehalised väärkohtlemised
23. jaanuaril teatati, et Maardus Ringi tänaval asuvas korteris hammustas 47-aastane naine 44-aastast meest ning tekitas talle vigastusi. Politseinikud pidasid naise kinni.

23. jaanuaril teatati, et Maardus Keemikute tänaval asuvas suvilas lõi tuttav mees 48-aastast meest ning tekitas talle vigastusi. Kiirabi toimetas kannatanu haiglasse.

Vargus
23. jaanuaril teatati, et Harku vallas Rannamõisa külas seisnud kahest veoautost varastati kütust. Esialgne kahju on 1100 eurot.

LÕUNA PREFEKTUUR

Põlvamaa

Kehaline väärkohtlemine
22. jaanuaril kella 2.30 ajal tungis kaks tuttavat meest Räpinas Rahu tänava garaažis tüli käigus kallale alkoholi tarvitanud 34-aastasele mehele. Kannatanu toimetati esmaabiks haiglasse.

Tartumaa
 
Vargused
21. jaanuaril teatati politseile, et Tartus Tähtvere tänava korterist varastati kaks mobiiltelefoni ja naisteparfüüm. Kahju on 360 eurot.

23. jaanuari hommikul kella 10.15 ajal varastati Tartus Võru tänava kauplusest kassalindi juurest musta värvi rahakott. Kannatanu rahakotis olid dokumendid, sularaha, lotopiletid ja sooduskaardid. Kahju on 250 eurot.

Avaliku korra raske rikkumine
22. jaanuaril kella 6.30 ajal sai politsei teate, et Tartus Ülikooli tänava meelelahutusasutuses kaotas 26-aastane alkoholi tarvitanud mees oma garderoobi numbri ja muutus sealsete töötajate suhtes agressiivseks. Turvatöötaja pidas mehe kinni ning andis üle politseinikele.
 
Valgamaa
 
Kehaline väärkohtlemine
22. jaanuaril kella 15.30 ajal teatati politseile, et Puka vallas Rebaste külas tungis alkoholijoobes 66-aastane mees kallale 88-aastasele emale. Meedikud andsid kannatanule kohapeal esmaabi, agressiivse mehe viisid korrakaitsjad aga esmalt kainenema.

Võrumaa

Vargus
22. jaanuaril teatati politseile, et Võrus Roosi tänava garaažide juures on sisse murtud sõiduautosse Ford, kust varastati erinevaid videoseadmeid. Kahju on selgitamisel.

IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaa

Vargus
23. jaanuaril teatati, et Narvas Rahu tänaval asuvast garaažiboksist varastati tahvelarvuti Samsung ja kaks rehvikomplekti. Kahju on 1549 eurot.

Juhtum piiril
23. jaanuaril saabus Narva-1 piiripunkti riiki sisenevale suunale 1970. aastal sündinud Vene Föderatsiooni kodanik, kelle dokumentide kontrollimisel selgus, et isikul puudus kehtiv viisa riiki sisenemiseks. Piiril väljastati sisenemiskeeld ning isik suunati tagasi Vene Föderatsiooni.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Järvamaa

Vargus
22. jaanuaril kella 14 ajal avastati, et Türil Koidula tänaval on majast varastatud ehitustööriistad. Kahju on 1190 eurot.

Pärnumaa

Vargus
22. jaanuari öösel varastati Pärnus Rüütli tänaval meelelahutusasutusest jope. Kahju on 370 eurot.

Raplamaa

Kehaline väärkohtlemine
22. jaanuaril löödi Raplas Mahlamäel korteris omavahelise tüli käigus 38-aastast meest.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi