Politseis registreeritud sündmused
25.01.2017


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 63 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas avaliku korra raske rikkumine, 24 varavastast kuritegu, sealhulgas 15 vargust ning üks sõidukivargus ja omavoliline kasutamine. Kolmes liiklusõnnetuses sai vigastada kolm inimest. Tabati kaheksa alkoholijoobes juhti. Registreeriti 326 väärtegu. Piiril väljastati kaks sisenemiskeeldu ning Eestist saadeti välja üks inimene.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Avaliku korra raske rikkumine
24. jaanuaril teatati, et Lasnamäel J. Smuuli tänaval asuvas kaupluses lõi tundmatu mees 35-aastast meest ning põhjustas talle valu.

Harjumaa

Kehaline väärkohtlemine
24. jaanuaril teatati, et Kose vallas Habaja alevikus löödi 50-aastast meest ning tekitati talle vigastusi. Kiirabi toimetas mehe haiglasse.

Vargused
24. jaanuaril teatati, et Haabneeme alevikus Vardi teel asuvast korterist varastati rahakott, käekott koos rahakotiga, mobiiltelefon ja teisi esemeid. Esialgne kahju on 800 eurot.

24. jaanuaril teatati, et Haabneeme alevikus Laanekivi teel asuvast korterist varastati käekott, rahakott ja teisi esemeid. Esialgne kahju on 300 eurot.

LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa
 
Kehaline väärkohtlemine
24. jaanuaril kella 18.50 ajal teatati politseile, et Tartus Soola tänaval bussijaama lähistel ründas tundmatu mees 64-aastast naist. Meedikud viisid kannatanu tervisekontrolliks traumapunkti. Ründaja isikut selgitab politsei.

Vargus
21. jaanuari öösel varastati Tartus Ülikooli tänava meelelahutusasutuses viibinud naise käekotist Samsungi mobiiltelefon. Kahju on 600 eurot.

Juhtumid piiril
24. jaanuaril kella 6.25 ajal saabus Luhamaa maanteepiiripunkti riiki sisenevale suunale Eesti numbrimärkidega Opel Vivaro, mille kontrollimisel ilmnes, et masinal on läbimata tehnoülevaatus. Auto roolis olnud mehele määrati rahatrahv ning ta suunati väikekaubikuga tagasi lähimasse tehnoülevaatuspunkti.

24. jaanuaril kella 14.10 ajal saabus Koidula maanteepiiripunkti riiki sisenevale suunale piirikontrolli Venemaa numbrimärkidega Volvo veok, mille kontrollimisel tuvastasid piirivalvurid raskeveokil mitmeid puudusi. Veok koos juhiga suunati vigade kõrvaldamiseks tagasi Venemaa Föderatsiooni.

IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine
24. jaanuaril teatati, et Narvas Daumani tänaval asuvas korteris tungis tüli käigus 72-aastasele naisele kallale tuttav 65-aastane mees. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

Vargused
24. jaanuaril teatati, et Jõhvis Malmi tänaval asuva ettevõtte ruumist varastati mobiiltelefon Samsung. Kahju on 720 eurot.

24. jaanuaril teatati, et Olgina alevikus Vaivara vallas Tiigi tänaval asuvast garaažiboksist varastati motoroller Keeway, muruniiduk ja tööriistad. Kahju on 1502 eurot.

24. jaanuaril teatati, et Kohtla-Järvel Tuuslari tänaval asuvast korterist varastati mängukonsool Sony Playstation, tahvelarvuti Lenovo, sülearvuti ja erinevaid ehteid. Kahju on 5504 eurot.

24. jaanuaril teatati, et Jõhvis Hariduse tänaval asuvast korterist varastati televiisor ja sülearvuti. Kahju on täpsustamisel.

Juhtum piiril
24. jaanuaril saabus Narva-1 piiripunkti riiki sisenevale suunale 1959. aastal sündinud Vene Föderatsiooni kodanik, kelle dokumentide kontrollimisel selgus, et isiku tegelik reisi eesmärk ei vastanud  viisas kirjeldatule. Isiku viisa tunnistati kehtetuks, piiril väljastati sisenemiskeeld ning isik suunati tagasi Vene Föderatsiooni.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Pärnumaa

Kehaline väärkohtlemine
24. jaanuaril kella 15 ajal löödi Pärnus Haapsalu maanteel 58-aastast naist. Teo arvatav toimepanija on politseile teada.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi