Politseis registreeritud sündmused
31.01.2017


Möödunud ööpäeva jooksul registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 89 avaldust ja teadet kuritegudest. Sealhulgas oli 3 avaliku korra rasket rikkumist ja 36 varavastast kuritegu, nende seas 24 vargust. Registreeriti 2 inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada 5 inimest. Alkoholijoobes sõidukijuhte tabati 13. Registreeriti 279 väärtegu. Piirilt väljastati 2 sisenemiskeeldu ja registreeriti 1 Schengeni viisaeeskirja rikkumine. Esitati 1 varjupaigataotlus.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
30. jaanuaril teatati, et Lasnamäel Vikerlase tänaval löödi 59-aastast meest ning tekitati talle vigastusi.

30. jaanuaril teatati, et Lasnamäel Kivimurru tänaval põhjustas 33-aastane mees 35-aastasele naisele valu. Politseinikud pidasid mehe kinni.

Röövimine
30. jaanuaril kella 22 paiku teatati, et Lasnamäel Muhu tänaval röövisid kaks tundmatud meest 65-aastaselt naiselt käekoti. Röövimisega tekitatud kahju on 127 eurot.

Vargus
30. jaanuaril teatati, et Põhja-Tallinnas Tööstuse tänaval asuvast garaažist varastati ketaslõikurid, drelle, saage ja teisi tööriistu. Esialgne kahju on 2600 eurot.

Harjumaa

Kehalised väärkohtlemised
30. jaanuaril teatati, et Saku vallas Männiku külas asuvas korteris lõi 33-aastane mees 30-aastast naist ning tekitas talle vigastusi.

30. jaanuaril teatati, et Keilas Pargi tänaval lõi noormees 18-aastast meest ning tekitas talle vigastusi. Politseile on teo võimalik toimepanija teada.

30. jaanuaril teatati, et Maardus Kellamäe tänaval asuvas korteris lõi 39-aastane mees 41-aastast naist ning tekitas talle vigastusi. Politseinikud pidasid mehe kinni.

Juhtumid piiril
30. jaanuari hommikul saabus Moskvast Tallinna lennujaama 1982. aastal sündinud Venemaa kodanik, kellel puudusid reisi eesmärki ja tingimusi õigustavad dokumendid. Mehele väljastati sisenemiskeeld ning ta lahkus õhtuse lennuga Moskvasse.

30. jaanuari hommikul saabus Moskvast Tallinna lennujaama 1957. aastal sündinud Venemaa kodanik, kellel puudusid reisi eesmärki ja tingimusi õigustavad dokumendid. Mehele väljastati sisenemiskeeld ning ta lahkus õhtuse lennuga Moskvasse.

LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Vargus
29. jaanuaril kella 4 ajal teatati politseile, et Tartus Vaba tänava korterist varastati erinevaid esemeid. Kahju on selgitamisel.

Valgamaa

Kehaline väärkohtlemine
29. jaanuari õhtul kella 18.30 paiku tungis alkoholi tarvitanud 28-aastane mees Valgas Pärna puisteel asuva kortermaja trepikojas tüli käigus kallale 26-aastasele endisele abikaasale. Kannatanu pöördus esmaabiks Valga haiglasse.

Juhtumid piiril
31. jaanuaril kella 4.15 paiku tõkestati Luhamaa maanteepiiripunktis riiki sisenemine 21-aastasel Tadžikistani kodanikul, kellel puudusid vajalikud reisidokumendid. Ka olid mehe ütlused reisi eesmärgi osas vastuolulised. Talle väljastati sisenemiskeeld ning ta saadeti tagasi Venemaa Föderatsiooni

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaal olulisi teateid ei registreeritud.

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine
30. jaanuaril teatati, et Narvas Rakvere tänaval asuvas korteris lõi 42-aastast meest tema 17-aastane poeg. Politsei pidas noormehe kahtlustatavana kinni.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Pärnumaa

Vargus
Ööl vastu 28. jaanuari varastati Pärnus Liilia tänaval hoovist raamtellingu detaile. Kahju on 961 eurot.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainformatsiooni vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi