Politseis registreeritud sündmused
09.02.2017


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 59 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas 25 varavastast kuritegu, sealhulgas 15 vargust (kaks eluruumidest ja kolm sõidukitest). Kuues liiklusõnnetuses sai vigastada kuus inimest. Tabati viis alkoholi- ja üks narkojoobes juht. Registreeriti 258 väärtegu. Piiril väljastati üks sisenemiskeeld ning registreeriti üks viisaeeskirja rikkumine.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
8. veebruaril teatati, et Lasnamäel Pallasti tänaval asuvas korteris tekkis alkoholi tarvitanud mehe ja naise vahel tüli, mille tagajärjel põhjustasid 32-aastane mees ja 31-aastane naine teineteisele valu. Politseinikud toimetasid pooled jaoskonda.

8. veebruaril teatati, et Põhja-Tallinnas Sõle tänaval asuvas kortermaja ühisköögis toimus 20- ja 50-aastase naise vahel tüli. Üksteisele valu põhjustanud naised toimetati jaoskonda.

Vargused
8. veebruaril teatati, et Lasnamäel Punasel tänaval seisnud sõiduautost Mercedes-Benz varastati tööriistu, sealhulgas gaasipüstolid, kaugusmõõtja, laser ja lööktrell. Esialgne kahju on 4300 eurot.

8. veebruaril teatati, et Kesklinnas Rävala puiesteel asuvast korterist varastati kaks sülearvutit ning rahakott. Vargusega tekitatud kahju on väljaselgitamisel.

8. veebruaril teatati, et Haaberstis Õismäe teel asuvast korterist varastati sularaha, ehteid ning teisi esemeid. Esialgne kahju on 2335 eurot.

LÕUNA PREFEKTUUR

Jõgevamaa

Omavoliline sissetung
4. veebruari ennelõunal avastati, et Jõgeva vallas Mooritsa külas on sisse murtud talumajja, kus paisati segi majas olnud esemed ning sobrati kappides. Omaniku sõnul hoonest midagi ei varastatud.

Võrumaa

Ähvardamine
5. veebruaril ähvardas alkoholi tarvitanud 49-aastane mees Võrus Vilja tänava korteris tüli ajal 39-aastast elukaaslast. Politseinikud tuvastasid, et füüsilist vägivalda kellegi suhtes ei kasutatud. Politsei viis joobes ja agressiivse mehe kainenema.

IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaa

Juhtum piiril
8. veebruaril saabus Narva-1 piiripunkti riiki sisenevale suunale 1977. aastal sündinud Vene Föderatsiooni kodanik, kelle dokumentide kontrollimisel selgus, et isikul puudus kehtiv viisa või elamisluba riiki sisenemiseks. Piiril väljastati sisenemiskeeld ning isik saadeti tagasi Vene Föderatsiooni.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Saaremaa

Kehaline väärkohtlemine
8. veebruaril löödi Lääne-Saare vallas majas omavahelise tüli käigus 32-aastast meest. Kahtlustatavana peeti kinni 63-aastane mees.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi