Politseis registreeritud sündmused
14.02.2017


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 78 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas avaliku korra raske rikkumine, 35 varavastast kuritegu, sealhulgas 26 vargust (neli eluruumidest ja neli sõidukitest). Viies liiklusõnnetuses sai vigastada viis inimest. Tabati kümme alkoholi- ja üks narkojoobes juht. Registreeriti 192 väärtegu.Piiril väljastati üks sisenemiskeeld.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Vargus
13. veebruaril teatati, et Põhja-Tallinnas Kolde puiesteel asuvast eramust varastati sülearvuti, fotoaparaat, mängukonsool, sularaha, tahvelarvuti ning sõrmus. Esialgne kahju on 3225 eurot.

Harjumaa

Avaliku korra raske rikkumine
13. veebruaril teatati, et Maardus Haigla tänaval asuva trepikoja ees lõi 51-aastane alkoholi tarvitanud mees 48-aastast naist ning tekitas talle vigastusi. Politseinikud pidasid mehe kinni.

Vargus
13. veebruaril teatati, et Padise vallas Kasepere külas asuvast ettevõttest varastati viis gaasiballooni. Politseinikud pidasid kinni 56-aastase mehe. Vargusega tekitatud kahju oli 499 eurot.

LÕUNA PREFEKTUUR

Jõgevamaa

Vargus
10. veebruaril teatati politseile, et Jõgeval Kirsi tänava korterist varastati Sony mobiiltelefon. Kahju on 237 eurot.

Põlvamaa

Vargus
10. veebruari öösel varastati Mammaste külas Tehnika teel asuva ettevõtte aiaga piiratud parklast nelja veoauto akud. Kahju on selgitamisel.

Tartumaa

Kehaline väärkohtlemine
14. veebruaril kella 00.30 paiku teatati politseile, et Tartus Kruusamäe tänaval tungis alkoholi tarvitanud 47-aastane mees tüli käigus kallale 37-aastasele abikaasale. Naine meedikute abi ei soovinud. Politsei viis mehe kainenema.

Valgamaa

Vargused
12. veebruaril avastati, et Otepää vallas Sihva külas on ettevõtte territooriumil seisnud kahe veoki küljest varastatud lisatuled ja kängururauad. Kahju on 2000 eurot.

12. veebruaril kella 12 ajal teatati politseile, et Helme vallas Taagepera külas on sisse murtud korterisse, kust viidi ära teler ning erinevaid toidukaupu. Kahju on selgitamisel.

IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine
13. veebruaril teatati, et Narvas Mõisa tänaval asuvas korteris lõi 38-aastast naist tema 34-aastane elukaaslane. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

Vargused
13. veebruaril teatati, et Tudulinna vallas Oonurme külas asuvast talust varastati auto ja traktori varuosi, antiikne riidekapp ning traktori veljed. Lõhuti linttraktor. Varguse ja lõhkumisega tekitati kahju summas 4650 eurot.

13. veebruaril varastati bussi pagasiruumist spordikott koos seal olnud esemetega. Omanik märkas koti kadumist Sillamäel. Kahju on 1305 eurot.

Juhtum piiril
13. veebruaril saabus Narva-1 piiripunkti riiki sisenevale suunale 1990. aastal sündinud Ukraina kodanik, kelle dokumentide kontrollimisel selgus, et isikul puudus viisa või elamisluba Schengeni territooriumile sisenemiseks. Piiril väljastati sisenemiskeeld ning isik saadeti tagasi Vene Föderatsiooni.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Pärnumaa

Kehaline väärkohtlemine
13. veebruari õhtul löödi Pärnus Tulika tänaval korteris omavahelise tüli käigus 65-aastast meest. Kahtlustatavana peeti kinni 37-aastane mees.

Vargus
11. veebruaril kella 12 ja 18 vahel varastati Pärnus Oja tänaval korteris mobiiltelefon Sony. Kahju on 390 eurot.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi